Lirene Dermoprogram, Body Colour, Balsam regenerujący

Lirene Dermoprogram, Body Colour, Balsam regenerujący

Bogata kompozycja składników aktywnych zapewnia komfortową i skuteczną pielęgnację ciała. Wosk z oliwek wspaniale odżywia i pozostawia skórę lekko natłuszczoną, a jego działanie uzupełnia Glucam dbający o głębokie nawilżenie. Połączenie witamin E i C oraz alantoina wzmacnia i zmiękcza naskórek.
Balsam działa osłaniająco i regenerująco dzięki wyciągowi z czerwonego wina.
Balsam otula ciało subtelnym i pięknym zapachem.

Nic specjalnego

Dostałam w prezencie w zestawie z żelem pod prysznic. Żadnych efektów nawilżenia, wygładzenia. Kompletnie nic nie daje, jakbym smarowała się wodą. Jedyny atut to zapach, ale to subiektywna ocena. Używam go na zmianę z innym balsamami i po ich użyciu widzę natychmiastowe zmiany, chociażby chwilowe, a tu zero.
Jak zużyje opakowanie to więcej po niego nie sięgnę.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

całkiem ok

nie przyzwyczajam sie do jednego balsamu
nie jestem tez systematyczna w codziennym balsamowaniu sie
uzywam balsamu zwykle po goleniu i peelingowaniu

musze przyznac, ze pomimo iz stosuje balsamy rzadko, to po tym balsamie moja skora jest maksymalnie nawilzona i ma ladny koloryt

jednak uwazam ze konsystencja jest zbyt toporna, fakt dobrze sie wchlania ale jakos nie moge sie przekonac do tego balsamu

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Przyjemne z pożytecznym

Bardzo solidny balsam o konkretnej konsystencji. Idealny na noc, bo pozostawia na skórze ochronną warstewkę. Nie jest ona ani lepka, ani śliska, raczej taka jakby woskowa (wosk z oliwek?). Zapach dość intensywny, ale bardzo przyjemny...jak na balsam dość wyszukany. Skóra sucha ( a taką mam ) wiele zyskuje po użyciu tego balsamu - szybko staje się gładka, nawilżona i ukojona.Balsam nie wchłania się błyskawicznie, ale nie to jest dla mnie w tego typu kosmetykach najważniejsze.
Wydajniość dobra.
Cena szałowa, bo kupiłam ten kosmetyk w promocji za nieco ponad 5 zł.

nie za bardzo

Dostałam go w prezencie. Sama nigdy nie kupię.
Plusy za:
+ opakowanie
+ dodatek czerwonego wina - zaciekawił mnie, jak wzięłam balsam do ręki

I to wszystko, jeśli chodzi o jego mocne strony.

Nie podobało mi się:
- zapach - pewnie kwestia gustu, ale mnie nie powalił
- bardzo słabo nawilżał. Bezpośrednio po nałożeniu było ok, ale już po godzinie skóra znowu sprawiała wrażenie suchej, była nieprzyjemna w dotyku.

Używam tego produktu od: rok, dwa lata temu?
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Porządny

Balsamy Lirene to pewniak na co dzień. Duży wybór i dobra pielęgnacja skóry.

Dobrze się smaruje, szybko wchłania (dobry rankiem!) i skórę ma pod kontrolą - zawsze gładka i dopieszczona. Konsystencja średnio-gęsta. Zapach bardzo przyjemny, na skórze wyczuwalny ale nie nachalny.
Działanie - może nie czyni cudów, ale już zadbaną wcześniej skórę utrzyma w dobrej formie.
Wydajny, cena przystępna za dużą butlę. Bardzo lubię i polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

świetny

Balsam świetnie nawilża i pachnie. Skora po nim jest nawilżona, gładka, mila w dotyku.
Szkoda, że ma taką małą pojemność, ale i tak jest bardzo wydajny dzięki konsystencji, która jest bardzo dobra.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: około dziesięciu

świetny!

balsam jest rewelacyjny. nawilża, odżywia, pięknie pachnie, świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, w miarę wydajny. jestem bardzo zadowolona. może dlatego, że nie mam bardzo suchej skóry, jednakże producent nie zaznaczył, że jest on przeznaczony tylko do tego typu skóry.Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:zużyłam jedno

katastrofa

Jestem załamana, kupując ten produkt nie miałam wobec niego jakichś szczególnych wymagań, miał tylko trochę nawilżać moją przesuszoną przez zimno skórę, ale niestety efekt było odwrotny, do tego stopnia, że dopadło mnie okropne swędzenie skóry, a w wyniku drapania - rany:/. Poza tym ciężko się rozsmarowuje, jeśli nie spędzę przy nim przynajmniej 10 minut, to na ciele pozostaje mi tłusty film:/.

wielkie rozczarowanie

Zachwycona w sklepie zapachem kupiłam go. Już po pierwszym razie czułam, że jest zbyt ciężki na skórze. Fatalnie się wchłania, praktycznie wcale. Nakładałam go na nogi i czekałam aż sam się wchłonie, bo musiałabym się strasznie namachać, żeby go wetrzeć.
Zużyłam trzy czwarte opakowania, ale więcej nie dałam rady. Z czasem zapach drażnił mnie już niemiłosiernie.

Never again.

Używam tego produktu od: dwóch m-cy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

fajny

Kupiłam balsam w promocji, i zaraz po tym przeczytałam niezbyt dobre recenzje na wizazu. Cale szczescie mile sie rozczarowałam :)

Balsam jest bardzo przyjemny. Balam sie ze nie nawilzy mojej skory, ktora zwykle traktuję balsamami do bardzo suchej skóry, ale dał sobie radę.
Uzywam zwykle kilku balsamów na raz, ten zwykle , kiedy chciałam ładnie pachnieć. Bardzo mi odpowiada jego zapach na skórze, dosc długo się utrzymuje.
Ale obawiałabym się go używać cały czas, bez wspomagania jakimis jeszcze bardziej nawilżającymi.

reasumując: przyjemny, tani, nawilża w miarę, ma ładny i niemęczący zapach. Na pewno go jeszcze kupię

Używam tego produktu od: ok 3 miesiace,

bardzo dobry

Dobrze nawilża, szybko się wchłania, skóra jest po nim miękka i pachnie zmysłowo, nie nachalnie. Jeden z moich ulubionych balsamów i pewnie jeszcze nieraz do niego wrócę.

Używam tego produktu od:kilka m-cy

fajny

używam wieczorem, na rano mam zółty z tej serii ;)

+zapach - inny niż wszystkie
+opakowanie
+konsystencja
+wydajność
+cena
+nawilżenie

-trochę za słaby na noc do suchej skóry

jeszcze kupię, bo mi się spodobał, na jesienne dni będzie jak znalazł ;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół