Coco Glam, 100% naturalny środek do wybielania zębów

Coco Glam, 100% naturalny środek do wybielania zębów

Czarny jak węgiel proszek Coco Glam to w 100% naturalny, wegański środek do wybielania zębów. Wszystkie jego składniki są pochodzenia organicznego i pomagają w bezpieczny ale skuteczny sposób wybielić zęby, a także oczyścić jamę ustną, pozostawiając długotrwałe uczucie czystości.

Główny składnik Coco Glam to węgiel aktywny z drzewa kokosowego, w utlenionej wersji, zdolnej do pochłaniania zanieczyszczeń. Jest on nietoksyczny dla ludzi i nieszkodliwy dla zębów, ponieważ nie pochłania budujących je minerałów, nie ingeruje w szkliwo ani w strukturę zębów, za to perfekcyjnie je myje i wzmacnia.

Drugi ważny składnik Coco Glam to jedna z najbardziej skutecznych glinek leczniczych - glinka bentonitowa. Ma również naturalne pochodzenie - ze skał wulkanicznych. Ta właśnie glinka działa wzmacniająco oraz wybielająco na zęby.

W składzie Coco Glam znajdziemy również miętę (gwarancja świeżego oddechu i orzeźwiającego smaku preparatu) oraz bogaty w witaminę C ekstrakt z pomarańczy, który skutecznie usuwa nalot z zębów i delikatnie ale skutecznie wygładza ich powierzchnię.

Czerń vs. Biel

Sekretnym składnikiem jest w nim aktywny węgiel w utlenionej wersji, zdolnej do pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest on nietoksyczny dla ludzi i nieszkodliwy dla zębów, ponieważ nie pochłania budujących je minerałów, nie ingeruje w szkliwo ani w ich strukturę.

W pełni z natury

Coco Glam to w 100% naturalny środek do wybielania zębów. Za jego skuteczność odpowiada aktywny węgiel organiczny z drzewa kokosowego, który myje zęby, wzmacnia szkliwo i oczyszcza jamę ustną. Bez udziału substancji chemicznych i polepszaczy! A wszystko to dzięki bezzapachowemu i pozbawionemu smaku preparatowi.

Skład

Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego i organicznego. Pomagają w bezpieczny, skuteczny sposób wybielić zęby, a także oczyścić jamę ustną, pozostawiając długotrwałe uczucie czystości.

Węgiel aktywny - ma ogromne właściwości pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest substancją nietoksyczną dla ludzi a dla zębów jest nieszkodliwy, ponieważ nie pochłania minerałów. Dodatkowo nie ingeruje w szkliwo oraz strukturę zębów.
Glinka bentonitowa - jest jedną z najbardziej skutecznych glinek leczniczych. Jej naturalne pochodzenie – wprost ze skał wulkanicznych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. To właśnie zawarta w Coco Glam bezwonna glinka działa wzmacniająco oraz wybielająco na zęby.
Mięta – jej obecność w składzie to gwarancja świeżego oddechu i orzeźwiającego smaku preparatu.
Ekstrakt z pomarańczy – jest bogaty w witaminę C, dzięki czemu skutecznie usuwa nalot z zębów i delikatnie, ale skutecznie wygładza ich powierzchnię.

5/5

Nie jestem zwolenniczka proszków wybielających, ale tutaj całkiem miło sie zaskoczyłam. Zęby po stosowaniu są faktycznie wybielone, efekt pojawia sie stosunkowo szybko i utrzymuje się. Sam proszek nie należy do tanich, ale w zamian za efekty to dosc uczciwy deal. Jedyną wadą jest opakowanie, które jest dosc niewygodne i łatwo troche rozsypac jego zawartosc.

Produkt godny polecenia !

Od jakiegoś czasu zęby zaczęły mi żółknąć, pojawiły się liczne przebarwienia po kawie ( często odwiedzam Starbucksa ). Testowałam już wiele past dostępnych w Rossmannie a nie chciałam używać czegoś mocniejszego bo mam problem z nadwrażliwością, więc zdecydowałam się na ten proszek. Zachęciła mnie zniżka w drogerii SuperPharm.

Na pierwszy rzut oka produkt jest niepozorny lecz jak się okazało jest bardzo wydajny, ponieważ używając go raz dziennie mam już go ze sobą ponad 3 mce.

Po pierwszym użyciu moje zęby się rozjaśniły, może nie stały się od razu białe lecz delikatny efekt byl widoczny.
Dodatkowym atutem jest to że zęby po używaniu proszku w ogóle mnie nie bolą, nie ma problemu z nadwrażliwością jak przy używaniu niektórych past wybielających z którymi miałam styczność do tej pory. . Stosowałam produkt ponad dwa miesiące codziennie , po tygodniu zęby były znacznie bielsze tak o 3-4 tony się rozjaśniły.

Ważne aby delikatnie nim myć zęby, ponieważ to proszek i ma inną konsystencję niż pasta, najlepiej unikać dotykania dziąseł lecz to raczej oczywiste! :)

Niezły agent!

Z cocoglam miałam pierwszy raz do czynienia, gdy poleciła mi go moja znajoma. Wtedy nie chciało mi się wierzyć w cuda wianki. "Efekt wybielania w tydzień?! Dobre" Pomyślałam, jednak przeglądając opinie na temat coco glam, spotkałam się z pozytywnymi opiniami. Zakupiłam w promocyjnej cenie. Jakie są moje spostrzeżenia?! Produkt działa, ale...nie na te silne już zabarwienia, lecz i tak jestem wdzięczna, że już tyle zrobił. Druga sprawa to, że proszek, który jest z naturalnych składników brudzi wszystko na około - trzeba niestety uważać. Trzecia sprawa, po kuracji zauważyłam, że moje zęby są nieco wrażliwsze. Czy na ciepło, czy na zimno, więc musiałam kupić pastę na nadwrażliwość zębów.
Jak dla mnie środek zdał egzamin, lecz są skutki uboczne tego . Poza tym, stosuję go też do maseczek oczyszczających - super sprawa

Jeśli myślisz o śnieżnobiałym uśmiechu ten produkt jest dla ciebie. Stosuje go niemal codzienne przed standardowym myciem zębów. Wystarczy nałożyć ten sypki produkt na zwilżoną szczotkę i szczotkować nim nasze zęby. Później myjemy zwykłą pastą, aby zmyć tą czerń i efekt gwarantowany. Polecany do regularnego stosowania. Ja jestem zadowolona z efektu

Nie! Nie! Nie!

Natura obdarzyla mnie bardzo ładnym, białym kolorem zębów, jednak picie kawy w nadmiernych ilościach poza domem pozostawiły w niektórych miejscach przebarwienia. Nie chciałam sięgać po coś bardzo mocnego, więc wybrałam ten proszek, z nadzieją, że moje zęby uzyskają jednolity kolor. Tak się jednak nie stało.

Proszek zapakowany jest w okragly, plastikowy słoiczek.
Już po pierwszym użyciu moje zęby stały się jeszcze bardziej wrażliwe, przy każdym szczotkowaniu bardzo krwawily , a szyjki zębowe przez długi czas były odsłonięte. Produkt niestety tylko w minimalnym stopniu delikatnie rozjasnil moje przebarwienia, jednak tak naprawdę tylko poglebil moja nadwrażliwość. Używałam go prawie dwa miesiące w systematycznych odstępach, następnie oddałam Siostrze.

Jak dla mnie to nieudany zakup, tym bardziej, że produkt slynal z bezpiecznego wybielania zębów.

polecam

kupiłam cocoglam w superpharm na promocji w gazetce , to już drugie opakowanie, stosuje od 2 mcy, bardzo ładnie schodzi kamień i przebarwienia aż dentysta był zdziwiony na wizycie !! :)

Skuteczny produkt wybielający zęby

COCO GLAM - węgiel aktywny - jest naturalnym czarnym proszek do wybielania zębów. Skutecznie wybiela zęby, według producenta zmniejsza próchnicę, zapobiega chorobom dziąseł, wzmacnia szkliwo i oczyszcza jamę ustna. Co najważniejsze nie zawiera substancji chemicznych. W moim przypadku efekt był widoczny już po kilku użyciach. Aby utrzymać efekt konieczna jest systematyczność stosowania. Niestety produkt podrażniał dość mocno moje dziąsła. Cena jest wysoka, ale chyba każda skuteczna metoda wybielania kosztuje... Proszek jest bardzo wydajny.

Faktycznie działa

Faktycznie działa - to już sporo, bo o wielu produktach tego typu nie mogłabym powiedzieć tego samego. Efekt wybielania jest widoczny już po kilku użyciach, później dosyć dobrze się utrzymuje. Minusem jest to, że nie jest najlepszy dla dziąseł - u mnie, tak jak u innych dziewczyn po pewnym czasie pojawiła się nadwrażliwość. Fajnie, że jest wegański, to plus, z drugiej strony balansowany przez niestety bardzo wysoką cenę (przynajmniej w moim odczuciu. Ale jeśli zależy Ci na wybieleniu zębów, to mimo ceny raczej nie będziesz żałować.

Skuteczne wybielanie zębów

Coco glam to w 100% naturalny proszek do wybielania zębow. Skutecznie wybiela zęby, zmniejsza próchnicę, zapobiega chorobom dziąsel, wzmacnia szkliwo i oczyszcza jamę ustna. Co najważniejsze nie zawiera substancji chemicznych.

Jest ok

Produkt kupiłam jakiś miesiąc temu w promocji - niestety od razu zaznaczę, że cena regularna jest moim zdaniem wysoka - chociaż wiadomo, że za produkty naturalne i wegańskie trzeba więcej zapłacić.

Proszek faktycznie ładnie wybiela zęby. Stosuję go zgodnie z zaleceniami i po miesiącu widzę już lekką poprawę.

Dużym plusem jest też wydajność - odkąd zaczęłam go stosować nie zużyłam całego opakowania, może około połowę czy 3/4. Wydawało mi się, że produktu jest mało i będzie szybko schodził ale się myliłam.

U mnie niestety trochę odczuły go dziąsła i moje nadwrażliwe zęby. Zawsze się z tym męczyłam, używałam delikatnych past, miękkich szczoteczek itp. Niby nie jest to jakaś dramatyczna różnica, ale odczuwam dyskomfort i moja nadwrażliwość się nieco wzmocniła.

Inny minus, ale na to byłam przygotowana, to to, że produkt strasznie brudzi. bardzo łatwo ubrudziń bluzkę, buzie, zlew zawsze trzeba po wszystkim umyć. Ale nie spodziewałam się niczego innego po czarnym produkcie :P

Ogólnie będę stosowała dalej, bo podobają mi się efekt, ale osoby z mega wrażliwymi dziąsłami i zębami mogą boleśnie odczuć jego działanie.

Świetny dla białego uśmiechu!

By zauważyć efekty trzeba być regularnym, ale opłaca się. Świetnie wybiela zęby po 2 tygodniowej kuracji, później wystarczy raz na czas użyć by podtrzymać efekt. Zabarwienia spowodowane piciem kawy i herbaty to dla coco-glam nie jest problem. Jedyny minus to po stosowaniu nadwrażliwość dziąseł, moje po 5 dniach potrafią się przyzwyczaić, natomiast gdy zauważam, że dziąsła mają dość używam proszku tylko raz dziennie przez dwa dni, by trochę uspokoić jego działanie.

Cocoglam proszę wybielający zęby

Aktywny węgiel od Cocoglam stosuję od wielu miesięcy. Efekt jest powalający. Już po kilku użyciach widziałam efekt. Można używać bez obawy o uszkodzenie szkliwa. 100% naturalny nadaje się dla każdego.

Pół na pół

Mam mieszane uczucia co do tego produktu.
Z jednej strony bardzo dobrze wybiela zęby a z drugiej jest nietrwały.

Kiedy stosuję ten proszek regularnie to efekty są oszałamiające. Żeby są bielutkie jak w reklamie Colgate az ich blask oślepia innych ludzi ale jak zrobię sobie np tygodniową przerwę to z dnia na dzień żeby są coraz bardziej szare.

Zauważyłam że odkąd stosuje ten proszek kilka razy zrobiły mi się afty w buzi. Być może ten proszek nie nadaje się dla mnie .. nie mam pojęcia ale to może zbieg okoliczności.

Kolejnym minusem jest to że te czarne ustrojstwo potrafi wybrudzic wszystko wokół i ciężko jest się tego pozbyć .