Coco Glam, 100% naturalny środek do wybielania zębów

Coco Glam, 100% naturalny środek do wybielania zębów

Czarny jak węgiel proszek Coco Glam to w 100% naturalny, wegański środek do wybielania zębów. Wszystkie jego składniki są pochodzenia organicznego i pomagają w bezpieczny ale skuteczny sposób wybielić zęby, a także oczyścić jamę ustną, pozostawiając długotrwałe uczucie czystości.

Główny składnik Coco Glam to węgiel aktywny z drzewa kokosowego, w utlenionej wersji, zdolnej do pochłaniania zanieczyszczeń. Jest on nietoksyczny dla ludzi i nieszkodliwy dla zębów, ponieważ nie pochłania budujących je minerałów, nie ingeruje w szkliwo ani w strukturę zębów, za to perfekcyjnie je myje i wzmacnia.

Drugi ważny składnik Coco Glam to jedna z najbardziej skutecznych glinek leczniczych - glinka bentonitowa. Ma również naturalne pochodzenie - ze skał wulkanicznych. Ta właśnie glinka działa wzmacniająco oraz wybielająco na zęby.

W składzie Coco Glam znajdziemy również miętę (gwarancja świeżego oddechu i orzeźwiającego smaku preparatu) oraz bogaty w witaminę C ekstrakt z pomarańczy, który skutecznie usuwa nalot z zębów i delikatnie ale skutecznie wygładza ich powierzchnię.

Czerń vs. Biel

Sekretnym składnikiem jest w nim aktywny węgiel w utlenionej wersji, zdolnej do pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest on nietoksyczny dla ludzi i nieszkodliwy dla zębów, ponieważ nie pochłania budujących je minerałów, nie ingeruje w szkliwo ani w ich strukturę.

W pełni z natury

Coco Glam to w 100% naturalny środek do wybielania zębów. Za jego skuteczność odpowiada aktywny węgiel organiczny z drzewa kokosowego, który myje zęby, wzmacnia szkliwo i oczyszcza jamę ustną. Bez udziału substancji chemicznych i polepszaczy! A wszystko to dzięki bezzapachowemu i pozbawionemu smaku preparatowi.

Skład

Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego i organicznego. Pomagają w bezpieczny, skuteczny sposób wybielić zęby, a także oczyścić jamę ustną, pozostawiając długotrwałe uczucie czystości.

Węgiel aktywny - ma ogromne właściwości pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest substancją nietoksyczną dla ludzi a dla zębów jest nieszkodliwy, ponieważ nie pochłania minerałów. Dodatkowo nie ingeruje w szkliwo oraz strukturę zębów.
Glinka bentonitowa - jest jedną z najbardziej skutecznych glinek leczniczych. Jej naturalne pochodzenie – wprost ze skał wulkanicznych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. To właśnie zawarta w Coco Glam bezwonna glinka działa wzmacniająco oraz wybielająco na zęby.
Mięta – jej obecność w składzie to gwarancja świeżego oddechu i orzeźwiającego smaku preparatu.
Ekstrakt z pomarańczy – jest bogaty w witaminę C, dzięki czemu skutecznie usuwa nalot z zębów i delikatnie, ale skutecznie wygładza ich powierzchnię.

Kocham to

Ten produkt skusil mnie samymi dobrymi opiniami na swój temat. I zaryzykowalam i kupiłam. I cieszę się że to zrobiłam ponieważ jestem bardzo zadowolona z efektu po tygodniu stosowania

Jednorazowe wybielenie

Niestety, proszek pomimo ladnego opakowania, nie spelnia swoich podstawowycb funkcji. Mianowicie wybiela jednorazowo. Nie pwooduje ze po kilku/kilkunastu uzyciach zeby staną sie biale. Jednorazowo sprawia ze zeby staja sie bielsze o odcien,ale nie stana sie snieznobiale ( chyba ze ktos jest posiadaczem niemal idealnego usmiechu). Jednakze po umyciu nim zebów mam wraznienie ze sa bardzo dobrze oczyszczone ( nie tak jak po zwykłym myciu zebow pastą). Jest takze jeden minus gdyz mam wrazliwe dziasla i np po dwoch takich aplikacjach (dwa dni pod rzad) nie jestem w stanie zrobic 3 bo juz mnie boli. Ale to zalezy chyba od kazdego indywidualnie. Mam neutralne zdanie.

Porażka

Kupiłam to już w marcu. Stosuje regularnie, rano i wieczorem. Zgodnie z instrukcją czyszcze tym zęby 3 minuty, następnie zostawiam na 2 i spłukuję.
Generalnie efektów nie widzę żadnych.... Tak się z tym męczę i męczę bo wciąż liczę, że może jednak stosuje za krótko :-D W sumie to chciałam wierzyć, że uśmiech jest chociaż odrobinę bielszy, ale mój zawsze pomocny mąż rozwijał wszelkie moje wątpliwości i powiedział wprost, że kupiłam bubel za 60 zł...
Następnym razem jeśli milion blogerek bedzie zachwalać jakąś nowość to na bank tego nie kupię...

Nic specjalnego :(

Zawsze chciałam mieć bielutkie zęby, więc kiedy zobaczyłam filmiki, na których ludzie wybielają swoje zęby Coco Glam i zaczęłam namiętnie szczotkować swoje zęby. Używałam tego proszku przez 2 miesiące i niestety nie zauważyłam żadnej różnicy w zmienię koloru. Spodziewam się efektów jak z tych wszystkich filmików, dlatego moje rozczarowanie było tym bardziej bolesne. Jedyne co zauważyłam to fakt, że kiedy przejeżdżałam językiem po zębach to były one gładkie, a efekt ten utrzymywał się przez cały dzień.
Szkoda, że tylko tyle, bo myślałam, że znalazłam super produkt, który pomoże mi w uzyskaniu pięknego uśmiechu.

Rzeczywiście działa

Trochę się bałam go kupić, nie ufam produktom, które mają same pochlebne recenzje, tym bardziej na blogach i vlogach ;) Ale była promocja, stwierdziłam, że zaryzykuję. Mam zęby ładne, podatne na wybielanie, przeszły już wybielanie paskami, Białą perłą, ale ten proszek jest zdecydowanie najlepszy. Daje najbardziej widoczne efekty w najkrótszym czasie. Chyba po raz pierwszy mogę powiedzieć, że zęby są faktycznie mocno białe, a nie tylko lekko rozjaśnione. Najlepszy rezultat jest, gdy myję nim zęby przez kilka dni - wtedy biel aż bije po oczach. Jednak zauważyłam, że kiedy robię tydzień przerwy, kolor powoli przestaje być aż tak powalający ;) Proszek jest bardzo wydajny, używam ponad miesiąc i nie widać zużycia, wystarczy minimalną ilość - wielkości ziarnka groszku - nałożyć na szczoteczkę i można umyć całą szczękę. Niestety, żeby nie było tak kolorowo jest kilka minusów. Po pierwsze - podrażnia dziąsła. Pomimo tego, że szczotkuję delikatnie nie jestem w stanie myć nim zębów 2 razy dziennie - muszę robić przerwy. Po drugie - po użyciu trzeba bardzo dobrze umyć zęby normalną pastą - zdarzyło mi się, gdy się spieszyłam niedokładnie umyć zęby i już poza domem zauważyłam, że trochę proszku zostało przy dziąśle i efekt był taki, że uśmiechając się miałam czarny ślad :D Teraz kiedy już zwracam na to uwagę wszystko jest ok. I trzeci minus - brudzi wszystko. Brudna jest umywalka, lustro, kran, moja dłoń, dosłownie wszystko (nie wiem, być może nieumiejętnie operuję szczoteczką i to moja wina ;)). Niestety, to nie schodzi łatwo samą wodą, zostawia ślady na armaturze, po każdym użyciu proszku muszę szorować pół łazienki. Brudzi też mocno skórki wokół paznokci i to już jest bardzo trudno doczyścić (a dla mnie jest to jeden z gorszych widoków - czarne, brudne palce wokół paznokci :(). Trzeba też bardzo uważać podczas odkręcania opakowania i nakładania na szczoteczkę - jest drobny i mocno pyli.
Podsumowując polecam, jeśli komuś nie straszne minusy, bo efekt białych zębów je dość mocno rekompensuje :)

Cudowny proszek

Kupując go byłam bardzo sceptyczna bo nie ufam często produktom które zachwala się wszędzie w internecie. Ciekawość jednak była silniejsza.
Już po tygodniu regularnego stosowania zauważyłam efekty co było dla mnie szokiem. Przebarwienia bladną a zęby lekko wybieliły się. Jestem dobrej myśli a to dopiero początek mojej przygody z tym produktem. Wydajny, zużycie jest ledwo widoczne po miesiącu stosowania.

Działa

Jestem zachwycona. Zamówiłam z czystej ciekawości i byłam pod wielkim wrażeniem ponieważ nie sądziłam, że będzie spełniał moje oczekiwania. Produkt działa bardzo szybko, używam 3 tygodnie a zęby były bielsze już po kilku użyciach.

Pierwsze opakowanie

Byłam podekscytowana przed zaczęciem kuracji Coco Glam, większość recenzji wskazuje na to, że produkt działa, dlatego chciałam wypróbować go sama. Pierwsze kilka dni nie widziałam efektów, jednak przed wyrzuceniem wybielacza zauważyłam, że źle go używałam.
Płukałam zęby zaraz po umyciu ich proszkiem, a powinno się go zostawić na kilka minut na zębach. Doczytałam, stosowałam dalej i po kilku kolejnych dniach sama widziałam efekty, widzi też je mój mąż.
Główna zaletą tego produktu dla mnie jest to, że jest on całkowicie naturalny i chociaż nie używa się go tak wygodnie jak jakiejś pasty, to efekty są powalające.

Działa

Produktu używam od ponad dwóch tygodni. Jestem nałogową palaczką, a mimo to moje zęby wybieliły się o jeden odcień.

Po umyciu zębów proszkiem, po całym dniu jedzenia i picia nie pozostaje nieprzyjemny osad. Wszystko jakby po nich spływa i ma się wrażenie 24 godzinnej czystości płytki nazębnej. Likwuduje żółte przebarwienia powstałe przy linii dziąseł.

Należy jedak pamiętać, aby do czyszczenia zębów użyć szczoteczki MEGA soft, gdyż ja na początku wzięłam pierwsza lepsza, ktora okazala sie byc twarda i lekko uszkodziłam sobie dziąsło. Na szczeście szybko sie wygoilo, zmienilam szczoteczke i dwa razy dziennie myje zeby proszkiem.

Ostrożnie przy "szorowaniu" poniewaz mozna wybrudzic wszystko co jest wokol nas, najlepiej byloby zmyc od razu woda.

Uwaga przy zdejmowaniu wieczka, ktore jest pod nakrętką, aby nie wysypać produktu :)

Osoby o bardzo wrażliwych dziąsłach powinny być bardzo ostrożne, gdyż proszek podczas szczotkowania ma konsystencje bardzo drobnego piasku.
Ogólnie jestem nim zachwycona. :)

Zęby bielsze od zlewu

Zamówiłam, bo zobaczyłam ten produkt na YouTube, szczerze mówiąc po rozpakowaniu zaskoczyła mnie jego konsystencja, myślałam, że nie będzie taki sypki. Nie przeszkadza to w nakładaniu go na szczoteczkę, a kilka dodatkowych minut przy myciu zębów wieczorem jest niezauważalnym wysiłkiem. Efekty zobaczyłam po kilku dniach stosowania, produktu w opakowaniu jest tak dużo, że już 3 tydzień używamy z mężem, a jeszcze jest go dużo, bardzo dobry stosunek ceny do uzyskiwanych efektów i ilości produktu. Jedynem mankamentem jest to, że mąż musi odkręcać opakowanie, bo mi zawsze wyleci trochę proszku i pobrudzę zlew. Do tego dzieciaki się śmieją, jak widzą rodziców z czarnymi zębami podczas szczotkowania :) Jestem pewna, że kupię coco glam kolejny raz

Znalazłam czego szukałam :)

Od dłuższego czasu staram się pozbyć nieprzyjemnego koloru z zębów (od picia dużej ilości kawy i herbaty). Zaczynałam od zwykłych past wybielających dostępnych w każdym markecie, po produkty z apteki i dziwactwa z internatu. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że coco glam jako jedyne pomogło i rzeczywiście w widoczny sposób wybieliło zębiska. Stosuję go już 5 tydzień, pierwsze widoczne efekty zauważyłam po ok 1-1,5 tyg

100% skuteczności

Jako perfekcjonistka jeśli chodzi o higiene jamy ustnej i kolor zębów MUSIAŁAM kupić to cudo!Na codzień pije duże ilości herbat +/- 6L,dzieki ktorym nęka mnie kamień nazębny,czasem przebarwienia po czarnych herbatach.
Proszek jest wydajny,sporo miesci to niepozorne opakowanie.Jeśli chodzi o działanie dosłownie w duecie ze szczoteczką elektryczną poleruje moje zęby,domywam w ten sposób kamieńoraz nalot herbaciany.Przy systematycznym stosowaniu wg producenta 2x dziennie po kilku tygodniach/miesiącu są widoczne efekty i znajomi pytają ile zapłaciłam za wybielanie.Od dawna stosuje czarną pastę SPLAT(jakieś 2lata) a proszek jest idealnym dopełnieniem.W efekcie końcowym mamy białe zęby,bez kamienia,osadu,nalotu,przebarwień.Nie żałuje ani złotówki na ten specyfik.bo działa genialnie.Muszę również dodać to,że nie zaobserwowałam nadwrażliwości zębów jak przy paskach wybielających gdzie bół był przeszywający...