Coco Glam, 100% naturalny środek do wybielania zębów

Coco Glam, 100% naturalny środek do wybielania zębów

Czarny jak węgiel proszek Coco Glam to w 100% naturalny, wegański środek do wybielania zębów. Wszystkie jego składniki są pochodzenia organicznego i pomagają w bezpieczny ale skuteczny sposób wybielić zęby, a także oczyścić jamę ustną, pozostawiając długotrwałe uczucie czystości.

Główny składnik Coco Glam to węgiel aktywny z drzewa kokosowego, w utlenionej wersji, zdolnej do pochłaniania zanieczyszczeń. Jest on nietoksyczny dla ludzi i nieszkodliwy dla zębów, ponieważ nie pochłania budujących je minerałów, nie ingeruje w szkliwo ani w strukturę zębów, za to perfekcyjnie je myje i wzmacnia.

Drugi ważny składnik Coco Glam to jedna z najbardziej skutecznych glinek leczniczych - glinka bentonitowa. Ma również naturalne pochodzenie - ze skał wulkanicznych. Ta właśnie glinka działa wzmacniająco oraz wybielająco na zęby.

W składzie Coco Glam znajdziemy również miętę (gwarancja świeżego oddechu i orzeźwiającego smaku preparatu) oraz bogaty w witaminę C ekstrakt z pomarańczy, który skutecznie usuwa nalot z zębów i delikatnie ale skutecznie wygładza ich powierzchnię.

Czerń vs. Biel

Sekretnym składnikiem jest w nim aktywny węgiel w utlenionej wersji, zdolnej do pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest on nietoksyczny dla ludzi i nieszkodliwy dla zębów, ponieważ nie pochłania budujących je minerałów, nie ingeruje w szkliwo ani w ich strukturę.

W pełni z natury

Coco Glam to w 100% naturalny środek do wybielania zębów. Za jego skuteczność odpowiada aktywny węgiel organiczny z drzewa kokosowego, który myje zęby, wzmacnia szkliwo i oczyszcza jamę ustną. Bez udziału substancji chemicznych i polepszaczy! A wszystko to dzięki bezzapachowemu i pozbawionemu smaku preparatowi.

Skład

Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego i organicznego. Pomagają w bezpieczny, skuteczny sposób wybielić zęby, a także oczyścić jamę ustną, pozostawiając długotrwałe uczucie czystości.

Węgiel aktywny - ma ogromne właściwości pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest substancją nietoksyczną dla ludzi a dla zębów jest nieszkodliwy, ponieważ nie pochłania minerałów. Dodatkowo nie ingeruje w szkliwo oraz strukturę zębów.
Glinka bentonitowa - jest jedną z najbardziej skutecznych glinek leczniczych. Jej naturalne pochodzenie – wprost ze skał wulkanicznych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. To właśnie zawarta w Coco Glam bezwonna glinka działa wzmacniająco oraz wybielająco na zęby.
Mięta – jej obecność w składzie to gwarancja świeżego oddechu i orzeźwiającego smaku preparatu.
Ekstrakt z pomarańczy – jest bogaty w witaminę C, dzięki czemu skutecznie usuwa nalot z zębów i delikatnie, ale skutecznie wygładza ich powierzchnię.

bez fluoru
paski wybielające
odświeżające, redukujące przebarwienia
50-100ml

Daje radę :)

Czarny proszek do zębów z aktywnym węglem Coco glam. Już jakiś czas widziałam go na internecie oraz koleżanka go używała i chwaliła więc postanowiłam go przetestować. Proszek jest wydajny, nie trzeba go dużo użyć by ,,posmarować" całe zęby. Używam go już parę miesięcy, teraz trochę zapominam ale efekty są widoczne. Zęby z przodu widocznie zrobiły się bielsze, a te ukryte również są o odcień bielsze. Proszek daje radę i po coraz dłuższym użyciu zęby są bielsze z czego jestem zadowolona.

Doczyszcza zęby.

Kosmetyk jest bardzo wydajny, jest w formie zmielonego proszku. Wystarczy trochę tego proszku nałożyć na szczoteczkę i szczotkować zęby przez parę minut. Kosmetyk likwiduje przebarwienia i bardzo dobrze doczyszcza zęby, proszek jest antybakteryjny i na długo eliminuja brzydkie zapachy.

Ciekawy

Produkt stosowałam od lat, przestałam go stosować jak zaczęłam nosić stały aparat ortodontyczny, bo podobno nie można.
Sam w sobie na tamtą chwilę kosztował 89,00zł więc sporo.
Myślałam, że nie będzie zbyt wydajny ale okazał się niesamowicie wydajnym produktem.
Jego forma to proszek, czarny proszek zmielony na gładko zamknięty w plastikowym słoiczku z podwójnym wieczkiem (bezpieczeństwo to podstawa! - ciężko domyć jak rozsypie się na umywalce)
Skład ma bardzo prosty, żadnych tam udziwnień.
Stosowanie jest banalnie proste, bo wystarczy zwilżyć szczoteczkę i trochę tego proszku po włożeniu końca szczoteczki do opakowania się przyklei.
Uwaga! Nie trzeba brać dużej ilości produktu.
\Ja za pierwszym razem stosowania zabrudziłam caaaałą łazienkę. Wszystko miało czarne kropki... więc trzeba uważać.
Efekty? Bez przesady z takimi efektami jak na tych reklamujących zdjęciach, choć być może mam mało kamienia i mało przebarwień.
No nie zauważyłam powalającej różnicy za to dużym plusem jest to, że zęby po tym produkcie są wyjątkowo dobrze doczyszczone, działa on antybakteryjnie i na długo eliminuja brzydkie zapachy. Za to go lubię.

Czarny proszek

Zakupiłam ten produkt na promocji. Jest to czarny drobny proszek w plastikowym opakowaniu. Nie ma smaku i zapachu. Wygodny do nakładania chociaż drobna nieuwaga i wszystko jest czarne ;) Używałam regularnie przez dłuższy czas niestety nie zauważyłam wybielenia, moje żeby nie zrobiły się jaśniejsze nawet o pół odcienia. Proszkiem można umyć ale nie wybielić zęby.
Raczej nie zakupie już tego produktu szkoda pieniędzy.

Nic szczegolnego

Zeby to moj konik, zawsze dbam o ich wygląd. Używałam wielu środków wybielających i każdy daje taki sam marny efekt. Coco glam zakupilam i nie wiem na co liczyłam. Czarny proszek, który w żaden sposób nie wybiela, przynajmniej ja nie zauważyłam. Mam dość jasna kość zębów, jedynie podtrzymuje efekt bieli. Wybielalam w gabinecie lampa Beyound, a Coco jedynie podtrzymał efekt. Przed wybielaniem nie działo się nic, zupełnie nic, produkt jedynie brudzil mi armaturę. Mam go do dziś, stoi i sie kurzy na polce

Czarny proszek Coco Glam

Używam już drugie opakowanie. Nie zauważyłam wybielenia. Natomiast produkt bardzo dobrze sprawdzi się jako środek podtrzymujący efekt już po wybielaniu. Świetnie oczyszcza zęby i pozostawia długotrwale uczucie świeżości.
Proszek jest delikatny dla zębów i dziąseł. Nie podrażnia. Jest bardzo wydajny.

Niesamowity produkt

Miałam okazje przetestować produkty coco glam - i z ręka na sercu mogę polecić ! Dosłownie każdy produkt spełnił moje oczekiwania. Paski wybielające są dla mnie hitem ! Jeśli chcecie w domowych warunkach i w przystępnej cenie cieszyć się bielszym uśmiechem zdecydowanie sięgnijcie po ten produkt ????

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Czarna siła w walce o biały uśmiech

Z pewnym niedowierzaniem podchodzę do nowości. Moje zęby są niestety bardzo wymagające, mają dość ciemny odcień i na pasty wybielające do tej pory nie reagowały wcale, więc nie oczekiwałam wiele po tym produkcie. Moje obawy okazały się jednak niepotrzebne. Naturalny proszek, który fantastycznie wybielił moje zęby, nie podrażnił dziąseł. Oczywiście wrażenie mycia zębów czarnym proszkiem jest niezbyt przyjemne, trzeba bardzo dużo płukać, ale efekt mnie naprawdę zadowolił.

Duży rozgłos o nic

Swojego czasu Coco Glam była marką bardzo promowaną w mediach społecznościowych. . Zacznę od tego, że mam bardzo zadbane zęby o jasnym odcieniu, jednak moją zmorą swojego czasu były przebarwienia po kawie i herbacie. W moim przypadku nie było zatem za wiele do roboty. Zachęcona opiniami, zakupiłam środek do wybielania zębów Coco Glam. Niestety bardzo się rozczarowałam. W zasadzie nie wiem, na co liczyłam. Produkt ten oczyszcza prawidłowo zęby, jednak ich nie wybiela, nawet nie usuwa przebarwień. Nie robi kompletnie nic, dodatkowo bardzo ciężko jest usunąć go z dziąseł. Zapach proszku jest niemalże niewyczuwany. Zamknięty w szczelnym zakręcanym opakowaniu. Koniec końców, zdecydowałam się na wybielanie u stomatologa.

Skuteczny środek do wybielania zębów

Od dawna szukałam produktu który da mi prawdziwe wybielenie zębów. Nie które produkty działały ale nie był to efekt długotrwały. Ten proszek używam już jakiś czas systematycznie i jestem zachwycona. To naprawdę działa. Aktywny węgiel w połączeniu z dodatkami działa cuda. Cena jest dosyć wysoka jak dla mnie ale produkt jest bardzo wydajny i naprawdę się opłaca. Kupię ponownie napewno. Wkońcu czuje że mam naprawdę białe i lśniące zęby. Polecam.

Dobry ale nie szałowy

Kupiłam proszek na promocji. Proszek jest czarny , dość " gęsty " tzn mała ilość wystarczy żeby umyć zęby. Proszek trochu brudzi umywalkę , ale idzie to zmyć. Czy wybiela ? Tak ale nie tak jak reklamują . Odcień jest jeden do przodu. Powiem tak lepiej kupić zwykły węgiel i pomieszać z olejem kokosowym i myć zęby . Także średni ten proszek. Nie uczulił mnie ,ale nie dla mi tego co chciałam.

w połączeniu z lampą działa cuda

Do tej pory nic nie pomagało moim zębom. Stosowałam produkty jak nakładki czy pisaki wybielające teeth whitening . Najlepsze efekty miałam po paskach Crest aczkolwiek od jakiegoś czasu są zabronione w sprzedaży ze względu na duże stężenie nadltenku wodoru, który umówmy się nie pomaga naszym zębom.
Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii znajoma poleciła mi proszek z aktywnym węglem marki Dr Redford , tam kupiłam go za 19,99 funtów w pudełku 50g w drogeriach Boots ( taki odpowiednik Hebe czy Rosmana w UK ). Produkt był enamelfriendly. Proszek dawał bardzo dobre efekty mimo sporadycznego stosowania. Po poworcie do Polski na Święta od paru miesięcy szukałam dobrego zamiennika i w końcu znalazłam. Mimo, że produkt Dr Redforda był cytrynowy a ten neutralny to efekty są bardzo zbliżone. Jestem zadowolona z produktu, zęby mnie nie bolą i są wyraźnie bielsze. Niedawno dokupiłam nakładkę LED tej samej marki i udało się jeszcze bardziej wybielić zęby. Wczorajsza wizyta kontrolna u dentysty tylko uświadomiła mnie w tym że nic z zębami się złego nie dzieje a produkt.