AA, Cera Naczynkowa, Łagodne mleczko do demakijażu

AA, Cera Naczynkowa, Łagodne mleczko do demakijażu

Łagodne mleczko z wyciągiem z mandarynki, kwiatów irysa i witaminami P, A, E. Działa ochronnie na naczynia włosowate, zmniejszając skłonnośc do pojawienia się rozszerzonych naczyń krwionośnych. Kwas hialuronowy doskonale nawilża i regeneruje naskórek. Wyciąg z irysam alantolina i d-pantenol działają łagodząco. Mleczko nie powoduje podrażnienia spojówek.

Ble.........:P

Podstawowe zarzuty:
-strasznie oleista konsystencja
-okropnie podraznia oczy
-pozostawia strasznie lepka skore
-nie zmywa makijazu:(
Wyrok:
Wylatuje pan z mojej polki w lazience;)

Tylko zapach

No cóż, nie przepadam za mleczkami, ale to dokupiłam do toniku.
Mleczko pachnie jeszcze ładniej niż ów tonik, który mnie zapachem upajał.Pachnie lekko wiosną, świeżo ciepło, chyba też czuć irysa.
Mleczko,choć ma rzadką, lejącą się konsystencję, jest tłuste, obciąża skórę, zatyka pory, pozostawia lepką warstwę. Dobrze zmywa makijaż, ale nie łagodzi wcale podrażnień. Nie działa na naczynka ani długofalowo, tzn. nie zmniejsza ich rozległości, ani też na moment nie łagodzi zaczerwienień skóry (ale nie przesadzajmy w końcu, to nie mleczko pomaga na naczynka).
Ma się wrażenia, że wręcz eksponuje wszelkie niedoskonałości, miejsca podrażnione i zaczerwienione.
Podrażnia oczy, zachodzą one mgłą.

Może lepiej sprawdzi się dla cery suchej.

Używam tego kosmetyku sporadycznie od 8 mc na przemian z innymi/ ilość zużytych opakowań: 1 op.

Dobry produkt

Jak dla mnie jest to dobre, solidne mleczko do demakijazu. Konsystencja bardzo lekka ,wręcz leista, zapach bardzo delikatny-konwalia a może bez. Bardzo dobrze oczyszcza twarz, nie podraznia jej, a wręcz koi.Podoba mi się również opakowanie- estetyczna, bladobłękitna ,poręczna butelka.

nie warto

Zbyt silny drażniący zapach to ogromny minus tego kosmetyku, który przecież przeznaczony jest do cery naczyniowej, a więc raczej wrażliwej. No i nie ma mowy o demakijażu oczu, okropnie szczypie. Jedyne co mi się podoba to konsystencja, taka jak lubię; dość rzadka ale nie wodnista.

przyjemne

Rzadkie jak na mleczko, ale nie wylewa się za dużo dzięki dobremu opakowaniu. Pachnie znośnie, ani ładnie, ani brzydko, troche specyficznie, mi się ten zapach nawet podobał. Dobrze usuwa makijaż i oczyszcza, choć muszę przetrzeć nim twarz dwa razy. Zostawia ochronną, choć nietłustą powłoczkę, którą łatwo jednak zmyć tonikiem. Niestety, nie nadaje się do oczu, łzawią po nim i szczypią, zachodzą mgłą. A miało być do cery wrażliwej, więc powinno być delikatne. Wydajne, wystarczy go trochę do oczyszczenia twarzy.

zwykłe mleczko

Z tej zielonej serii Face jest chyba kilka rodzajów mleczka do demakijażu - z jakimiś małymi różnicami.W każdym razie według mnie jest to zwykłe mleczko - nic szczególnego - zmywa makijaż jak trzeba, nie zdarzyło mu się podrażnić moich oczu. Ilość której musze użyć do oczyszczenia twarzy z makijażu jest satysfakcjonująca - dość wydajne.W sumie - nie zachwyciło mnie na tyle, aby zostać przy nim i nie eksperymentować dalej