Oriflame, Oil Control+, Mattifying Moisturiser For Oily Problem Skin (Matujący krem dla cery tłustej)

Krem matująco-nawilżający dla skóry tłustej i z problemami. Reguluje wydzielanie łoju, koi podrażnienia cery.

Skuteczny i godny polecenia

Naprawdę fajny krem, który matuje, nawilża i na pewno nie powoduje żadnego przesuszenia (przynajmniej u mnie). Matowanie w jego przypadku nie jest może jakieś spektakularne, ale naturalny i długotrwały efekt jest widoczny. Ja byłam z niego zadowolona i zaczynam się zastanawiać, czy nie byłoby warto do niego wrócić.

Używam tego produktu od:2 lata temu

Dla mnie super

Hmm... Dziwią mnie tak surowe recenzje. Dla mnie to ulubiony krem do młodej skóry. Do tej pory namiętnie używałam kremu clear skin z Avonu, ale ten jest lepszy. Moja skóra niestety jest dość wymagająca, łatwo zapychają mi się pory, często drażni mnie jakiś składnik albo błyszczę się po godzinie. Z tym specyfikiem wszystko gra. Skóra posmarowana nim jest matowa (ale nie pudrowo matowa jak na przykład przy Garnierze albo kremie matującym Soraya), makijaż utrzymuje się dłużej, pory nie są pozatykane w takim stopniu jak wcześniej. Cudów nie działa, nie usówa zaskórników ani nie nawilża głęboko. Stosuję go głównie na dzień, na noc konieczne jest coś bardziej nawilżającego. Gneralnie to świetny krem dla tłustej skóry, który kupić można za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Całkiem fajny

Po przeczytaniu waszych recenzji zastanawiam się, czy rzeczywiście myślimy o tym samym kremie..Niby nazywa się tak samo, ale..
Wiem, że reakcja na dany kosmetyk jest sprawą indywidualną, dla mnie ten kremik jest świetny. Nigdy nie łuszczyła mi się po nim skóra (może mam za tłustą?...), nie odniosłam wrażenia że jest to kosmetyk "agresywny", wręcz przeciwnie, dla mnie bardzo lekki, ładnie się wchłania i jest dla skóry miłą odmianą po kremach przeciwtrądzikowych "cięższego kalibru". Jako jeden z niewielu nadaje się pod makijaż, który po jego użyciu nie spłynie mi z twarzy. Właściwości matujące całkiem całkiem.. ale mogły by być lepsze.

Jeeeeezu...

Dobrał sie z płynem tej samej firmy. Wściekle nawilża (nabłyszcza nawet bym powiedziała :) ) ,a właściwości przeciwtrądzikowych to nie wiem jak mam w nim znaleźć, chyba w tym że nasila mi krostki.Oriflame dał plame i tyle. OGROMNĄ PLAME!!!

beznadzieja!!!!!!!

luuudzie!!! to jest po prostu KATASTROFA!!!!
- nie matuje W OGÓLE
- jest ciężki i po jego nałożeniu czuję się jak w masce
- może i nawilża...
- a ja się zastanawiałam, czemu zaczął mi się nos łuszczyć, ale czytając wcześniejsze recenzje, to widzę, że nie tylko mi!!!
- ma obleśny zapach
- a działania przeciwtrądzikowego nie odkryłam jeszcze...

zawiodłam się potwornie na oriflame!!! takie coś dać dla swoich klientów???!!!
odradzam!!!

taki sobie

chyba mam za tlusta cere jak na ten kosmetyk... bo w zaden sposob nie luszczy mi skory a nawet wrecz przeciwnie..w niedlugim czasie po nalozeniu zaczynam sie swiecic. nalozyc krem na ten podklad to duze ryzyko "splyniecia" z tlustych parii. Myslalam ze to efekt troche ciezkawych pudrow..ale majac na twarzy tylko krem takze sie swiece. czasem uzywam go tylko jako nawilzajacego gdy czuje ze skora potrzebuje czegos wiecej. Przyznam ze wiecej spodziewalam sie po tej firmie... no ale kosmetyk kupilam za pol ceny wiec nie zaluje

katastrofa!

Produkt, który miał matować. A tymczasem moja skóra została potraktowana kwasem siarkowym. Po pierwszym, notabene króktotrwałym efekcie zmatowienia nastąpiła seria katastrof. Pierwsza to potworne uczucie wysuszenia i ściągnięcia skóry. Druga to łuszczenie się skóry, szczególnie w strefie T. Trzecia, to dwudniowe zaczerwienienia, szczególnie na płatkach nosa. Czwarta - wzmożony łojotok. Piąta - i to wszystko za taaaaaaką cenę.

Nie polecam!

SŁABY

Słabo matuje, niedziała antytrądzikowo przynajmnie na mnie i w ogóle nia mam słów do tego produktu, mocno się zawiodłam , a cena JEST WZIĘTA Z KSIĘŻYCA!

w porządku

Nawilża i matuje, chociaż w dni upalne radzi sobie średnio dobrze. Wchłania się w dobrze. Jest wydajny, może dzięki formie opakowania jakim jest tubka. Zapach wydaje się owocowy. Ogólnie jednak jest średni, bo znam kremy tańszych firm o takim samym efekcie działania.