Garnier, STOP, krem na dzień

Garnier, STOP, krem na dzień

Synergie STOP - krem zapobiegający oznakom czasu. Zawiera czysty retinol, który zmniejsza pierwsze zmarszczki, wygładza rysy, zwęża pory oraz czystą witaminę C, która nadaje skórze blask. W widoczny sposób skóra staje się bardziej jędrna, rozświetlona i promienieje zdrowiem.

Cena: 30 zł / 50 ml

Bardzo dobry zakup

Czytając opinie innych byłąm bardzo sceptyczna co do tego kremu, zwłaszcza, że wybór odpowiedniego kremu zawsze był dla mnie sprawą problematyczną. Dodam, że mam 30 lat. Szukałam jednak kremu z filtrem UV, retinolami i wit A i C a taka kombinacja nie często występuje w 1 kremie. Nie ukrywam, że skusiłą mnie też cena. Nie rzadko kremy z bardzo wygórowaną ceną nie różnią się zbytnio od tych tańszych. Okazuje się, że to co dla jednego nie dobre dla drugiego jest super. Krem wcale nie jest dla mnie tłusty (pamiętajmy że jest z UV15, a one są z reguły tłustsze), nie roluje się, wspaniale wygładza cerę i daje jej piękny koloryt. W moim przypadku już po pierwszym użyciu skóra wydawała się bardziej sprężysta. Co do pieczenia to u mnie nie wystąpiło, ale retinol może dać efekt u niektórych i jest to raczej efekt reakcji skóry na retinol. A co do wygładzenia istniejących zmarszczek. Używam kremu dopiero 3 tygodni, poważnych zmarszczek jeszcze nie posiadam, ale nie oczekujmy po kremach cudu. Wbrew reklamom taki efekt w przypadku głębszych zmarszczek da tylko zabieg taki jak np botoks a nie krem. Krem ma bardziej zapobiegać niż poprawiać istniejące już "zniszczenia".

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: wciąż używam pierwsze

Nigdy więcej!!!

Kupiłam go podczas wakacji za granicą, skuszona sympatią do firmy Garnier i zawartością filtrów UV (SPF15). Jest to pierwszy produkt tej firmy, który mi się nie podoba w żadnym razie:

- zapach jest ochydny, zbyt intensywny i sztuczny (nie ma nic wspólnego z cytrusami, które rzekomo ma imitować) - musiałam po nim użyć jakiegoś innego kremu, który by go zniwelował,
- skóra po nim koszmarnie piecze,
- zdala od oczu - pieką, łzawią, spojówki są podrażnione i zaczerwienione,
- twarz się po nim świeci,
- zostawia na skórze tłusty film.

Robiłam do niego kilka podejść - zawsze było to samo...

Mam skórę mieszaną, wrażliwą, skłonną do pękających naczynek i rzadko do podrażnień.

Używam tego produktu od:4 miesiąc stoi i się kurzy...
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i ostatniego

okropnosc

kupilam sobie, bo wydawalo mi sie, ze juz zaczynam czegos takiego potrzebowac;) zuzylam pol opakowania i to naprawde na sile! przede wszystkim krem okropnie piecze i podraznia skore! jak rano sie czlowiek posmaruje, to wyglada, jak po intensywnym opalaniu na raczka. co mnie jednak przekonalo do odstawienia go i oddania mamie (na ktora dzialal nota bene podobnie, wiec powedrowal do kosza), to to, ze lopatka do kremu, ktora go nakladalam zostala DOSLOWNIE wyzarta i zerozjowana przez ten krem! z dala od delikatnych buz!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pol

extra

Pamietam, jak kilka lat temu wyjechałem z domu w odwiedziny do siostry na 1 dzień, a zrobiły się z tego 2 tygodnie. Własnie wówczas stałem sie wujkiem i w łazience byały całe "baterie" Penatenów, Johnsonów i innych... jedynym specyfikiem jaki siostra miała w łazience, i którymmógłbym sobie posmarować twarz był własnie ten krem. Pachniał cytrusowo - może być. Po goleniu wchłaniał się bardzo szybko. Nie podrażniał skóry. Po powrocie do pracy koleżanki były pzrekonane, że byłem w sanatorium. Skóra wyglądała jednolicie, dobrze nawilżona, miała ładny kolor. Nikt nie chciał wierzyć, że przez ostatnie kilkanaście dni zajmowałem się niemal jedynie wstawaniem do dziecka kilka razy w nocy. Zrsztą ojcowie i matki kilkumiesięcznych dzieci wiedzą o czym piszę... Jednym słowem świetny krem... bije na głowę "wysokopółkową" konkurencję.

Używam tego produktu od: 5 lat (z pzrerwami) wychodzi mi że jedno opakowanie w roku, wystarczy na 2 miesiące.

walkuje sie okropnie

obiecywalam sobie wiele po tym kremie. Sam sloiczek wyglada szalenie optymistycznie, krem zreszta tez - sliczny kolor, piekny (choc intensywny) zapach. Co z tego gdy walkuje sie po prostu koszmarnie!!! :-( Zupelnie nie moglam dotknac reka buzi, fuj. Probowalam roznych metod nakladania, ale wydaje mi sie ze to jednak wlasciwosc kremu - walkowal sie tez na lokciach, kolanach i stopach ....:-(. Dla mnie to bylo nie do przeskoczenia. Zreszta - nie zauwazylam ZADNEGO zbawiennego dzialania na skore (obojetnie czy twarzy czy stop).

wałkuje się !!!!!!!!!

Ten krem jest niby na dzień, ale tak się wałkuje że nie sposób go na dzień używać.Podkładu rozsamrować na nim się nie da.Co gorsza-przy dłuższym rozsmarowywaniu kremu na twarzy-zaczyna się wałkować sam z siebie!
Poza tym jest bardzo przyjemny, choć sądzę że wrażliwcy powinni uważać.Twarz ładnie dzięki niemu wygląda.Zapach silny, ale ładny.
Niestety jak dla mnie tylko na noc.Z wałkowaniem sobie nie poradziłam.
Ogólnie-przyzwoity krem, ale żeby go zaraz kupować...

Dobry

Żółta ,dość lekka konsystencja, bardzo ładny cytrusowy zapach- coś jak gorzka pomarańcza.Rozsmarowuje się bez problemu,nie wałkuje się, wchłania się po chwili.Nie pozostawia tłustego filmu na twarzy, ale dobrze nawilża.Ma filtr SPF 15.Buzia jest faktycznie rozświetlona, pory jakby zwężone, drobne zmarszczki wygładzone.Podoba mi się również opakowanie kremu- solidny, szklany, pomarańczowy słoiczek (50 ml).Kupiłam go w promocji za 28 zł.

Dobry

Może dla mnie za wcześnie na taki krem, ale skusiłam się. Świetnie się wchłania, poprawia stan skóry, napina i nawilża. Powoduje jednak u mnie okropne pieczenie oczu (nawet jeśli krem położe na dalszych partiach twarzy).

poprawny

Niezly, ale nie idealny. Nie matuje, wchlania sie dopiero po chwili, dlatego uzywam go wlasciwie na noc, grubsza warstwa - wtedy ladnie wygladza i rozjasnia skore.Ja mam solidny szklany sloiczek 50ml za 32 zl, ale widzialam tez w tubce - moze tubka ma 30ml?

przeciętny

Na wstępie powiem, że jestem posiadaczką czterech próbek, z których każda starcza mi na dwa użycia, więc mogę occenić kremik na podstawie ośmiu użyć. (DOstałąm tyle próbek przy okazji świątecznych zakupów w perfumerii). No, za tę cenę to on mógłby nieco bardziej rozjaśniać i wygładzać. A już na pewno nie powinien się rolować, co muszę powiedzieć ze smutkiem, że czyni. A poza tym twarz jest po nim zaczerwieniona. Na pewno nie kupię.