Batiste, Sweetie Sugar & Fun Dry Shampoo [Sweetie Sweet & Delicious Dry Shampoo] (Suchy szampon do włosów)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.79/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Lubisz Batiste, ale chciałabyś jakiejś odmiany? Wypróbuj Batiste Sweetie – nowy zapach na 2016. Lekki i soczysty jak sorbet owocowy z melona, ananasa, granatu i malin podany z kulką kremowych lodów waniliowych. Dziewczęcy i bezpretensjonalny, a przy tym orzeźwiający i nie za słodki.

suche szampony
oczyszczające
zapachowa
w spray'u
Skóra głowy
normalna

Swietny. kosmetyk

Ten suchy szampon Batiste momentalnie odświeża fryzurę i dodaje jej objętości! Próbowałam bardzo wiele zapachów z serii, ale dla mnie najlepszy jest ten! Szampon ratuje mnie, gdy rano nie zdążę umyć włosów. Spryskuję skalp, chwilę czekam, a następnie wmasowuję w skórę głowy. Oczywiście żaden suchy szampon nie zastąpi mycia, ale uważam, że efekt jest na prawdę świetny.

Mój ulubiony

Najlepszy jak dla mnie wśród suchych szamponów. Zarówno zapach jak i działanie na wielki plus. Używam gdy widzę, że włosy nie są zbyt świeże a nie mam akurat czasu by je umyć. Dobrze nadaje się też do stylizacji włosów, unosi je u nasady i zwiększa objętość.

Na ratunek

Suchy szampon od zawsze gości w mojej łazience i nie raz uratował mi życie, ale głównie moje włosy. Używam go tylko wtedy kiedy muszę. Bardzo dobrze sprawdza się przy tłustych włosach. Rozprowadza się super, nie przeszkadza mi biały pył, gdyż jestem blondynką i wkomponowuje się pod mój kolor. Zapach szamponu jest przyjemny i włosy są świeże (u mnie utrzymuje się 2 dni). Uważam, że szampon spełnienia swoją rolę i dalej będzie gościł na mojej półce.

Absolutnie nie Batiste

Miałam 2 rodzaje szamponów od Batiste- Floral tamten nawet ładnie pachniał , ten też nawet spoko - zapach jak zapach kwestia gustu.

Stosowałam i myślałam że własnie tak działają tego typu produkty i że tak ma byc a chodzi mi o to, że one tylko nadają bardzo intensywny zapach włosom i to tyle co robią.
Dla mnie to efekt nie do przyjęcia. Mega intensywny zapach szamponu plus nieumyta głowa, które czujemy cały dzień - koszmar .
Miałam kupon zniżkowy i kupiłam Niuqi czy jakoś tak w Biedronce i szczerze w końcu mogę powiedzieć, że suchy szampon to fajny kosmetyk.
Niuqi ma delikatny zapach i neutralizuje zapach włosów co daje mi efekt, że cały dzień nie czuje żadnego zapachu i o to mi chodzi.
Batiste moim zdaniem podkreśla nieświeżość włosów bardzo nieudolnie próbując zamaskowac go intensywnym zapachem.

Ja na pewno nie kupię ponownie- przedrożony i nie spełnia swojego zadania.. To jakby nieświeżość maskować perfumami.
Nie polecam.
Inni robią to lepiej i jeszcze na dodatek taniej.

Dobry i skuteczny

Suchy szampon w ładnym opakowaniu jeśli chodzi o wygląd. Kolorowe i przyjemne opakowanie dla oka. Produkt charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Suchy szampon jest skuteczny zgodnie z obietnicą producenta odświeża włosy, dodaje im jeden dzień świeżości dłużej. Włosy po zastosowaniu są podniesione od nasady, nie mają tłustych pasm. Suchy szampon jest mega wydajny, łatwo się zmywa oraz wyczesuje.

Zwykły suchy szampon, ale dobry!

Używałam różnych suchych szamponów. Suchy szampon ma po spryskaniu zadziałać natychmiast, ładnie pachnieć, nie zostawiać śladów na skórze i włosach, nie powodować wysuszania skóry, efekt ma się utrzymywać przez cały dzień.
I tak z grubsza jest.
Ładnie pachnie.
Psika białym proszkiem, ale wystarczy chwila wcierania i znika.
Bardzo ładnie absorbuje wilgoć.
Utrzymuje się cały dzień.
Nie wysusza skóry głowy.
Chciałam dać mu 4 gwiazdki, ale teraz po napisaniu tego co wyżej, sama nie wiem dlaczego. Dam mu 5 gwiazdek, ale właśnie z tą świadomością...

Najlepszy z suchych szamponów

Używam różnych suchych szamponów, zazwyczaj drugiego dnia po myciu, gdy włosy nie są już bardzo świeże. Ten szampon to mój zdecydowany hit! Przepięknie pachnie, nie zostawia na włosach białych śladów. Jest niesamowicie wydajny - starcza mi na minimum dwa tygodnie, podczas gdy inne suche szampony kończą się po kilku użyciach. Szampon nie wysusza włosów i skóry głowy, sprawia że włosy natychmiast po użyciu są miękkie, odświeżone i cudownie pachną. Włosy po nim super się układają, zyskują objętość i fajne uniesienie u nasady. Napewno zostanę przy tym produkcie.

Suchy szampon, jak to suchy szampon - robi to, co ma robić. Ale ten zapach...

Jak ja dawno nie miałam suchego szamponu od Batiste. Kupiłam go z dwóch powodów - po pierwsze dlatego, że ciachnęłam sobie ostatnio grzywkę i lubi się sklejać, a po drugie dlatego, że chciałam przypomnieć sobie, jak łatwo jest stosować taki w spray'u (ostatnio stosowałam z pompką). Kosztował zapewne kilkanaście złotych w jednej z drogerii stacjonarnych.

Niestety natura obdarzyła mnie przetłuszczającą się skórą głowy, a więc też włosami. Może dzięki odpowiedniemu szamponowi nie mam już aż tak wielkiego problemu z tym, ale i tak wciąż się pojawia. Teraz jeszcze dodatkowo ciachnęłam grzywkę, a że mam włosy, które lubią się sklejać w tzw. przeze mnie ''dredy'', to muszę traktować ją codziennie suchym szamponem. Przez ostatni rok stosowałam ten od Ecocery z pompką, który był wygodny, ale do czasu. Nie ma to jak spray jednak :D. No i powiem Wam, że przypomniałam sobie, jaka to jest dopiero wygoda. Wystarczy spryskać nim miejsce, które chcemy odświeżyć, następnie od razu rozczesać włosy lub najpierw wmasować szampon palcami. W przypadku grzywki od razu ją rozczesuję. W jedną chwilę kłaczki wyglądają na umyte, choć w dotyku są nieco suche i ''mączyste''. Ale wiadomo - coś za coś. Tak samo osoby z ciemnymi włosami mogą dostrzec szary osad. Ja jestem szatynką (naturalny jasny brąz), więc mnie to praktycznie nie dotyka. Nie bez kozery Batiste stworzyło specjalne suche szampony zarówno dla brunetek, jak i blondynek, więc do wyboru do koloru. Przejdźmy teraz do najważniejszego, czyli zapachu, bo działanie, to każdy ten szampon ma takie samo. Producent tę kompozycję nazwał ''sweet & delicious'' i właśnie dlatego tak mnie tym przyciągnął. Uwielbiam słodkie zapachy. Niestety niewiele ma wspólnego ze swoją nazwą, a nawet szatą graficzną. Cytuję: ''Zapach lekki i soczysty jak sorbet owocowy z melona, ananasa, granatu i malin podany z kulką kremowych lodów waniliowych. Dziewczęcy i bezpretensjonalny, a przy tym orzeźwiający i nie za słodki''. No to w końcu słodki, czy nie za słodki? Hmmm... Wiecie co ja tutaj wyczuwam? Proszek do prania. Taki owocowo-kwiatowy, świeży. A takie wrażenie daje melon. Nie przepadam za jego wonią. Jest tutaj najmocniej wyczuwalny, dając głównie owocową świeżość, bez słodyczy lub naprawdę tylko jej nutką. W tle jakby grały kwiaty i to wszystko. Nie mogłam się do niego przyzwyczaić, za każdym razem miałam wrażenie, że czuję gdzieś pranie, a wówczas przypominałam sobie, że to przecież ten suchy szampon... Ubrania wyciągnięte z pralki mogą tak pachnieć, ale włosy nie. Oczywiście wciąż Wam go polecam, bo świetnie działa, a zapach to przecież kwestia gustu. Spróbujcie, bo może się Wam spodobać.

Opakowanie to aluminiowa butelka z przyciskiem spray'u. Szata graficzna jest utrzymana w różowych odcieniach i pełna malutkich matrioszek. Wygląda to uroczo i dziewczęco, ale moim zdaniem nie pasuje do tej kompozycji zapachowej. Widziałabym tu raczej turkusowo-zielone odcienie. Spray nie zacina się i nie ''pluje'' produktem. Pojemność to 200ml.

numer 1

Nie ma to jak szampon Batiste! Testowałam inne suche szampony, ale zawsze wracam do produktów tej marki. Przebija inne pod względem działania i wydajności.

Kupiłam ten szampon za około 15zł w Rossmannie. Myję włosy co drugi dzień, czasem rzadziej, więc w przerwach między myciem często przydaje mi się suchy szampon do poprawy wyglądu włosów. Najlepiej sprawdza się u mnie nałożenie produktu na włosy przed spaniem, wtedy na drugi dzień wyglądają super świeżo. Oczywiście szampon sprawdza się też, gdy użyje się go na chwilę przed wyjściem. Jest niezawodny. Mam dość jasne włosy, więc kwestia bielenia włosów mi nie przeszkadza, na moich biały osad jest średnio zauważalny, a jak dobrze wmasuję produkt we włosy to już wcale.

Ogromnym plusem jest też zapach. Jest prześliczny i długo utrzymuje się na włosach. Nie raz ktoś zapytał mnie co to za ładne perfumy a to był po prostu zapach szamponu od Batiste :D

Kocham całą skóra głowy!!

Suchy szampon to kosmetyk, który od pewnego czasu zawsze jest ze mną. Mam cienkie, szybko przetluszczajace się i szybko przyklapujace włosy. Dlatego gdy potrzebuje szybkiego odswiezenia wlosow - siegam po suchy szampon.

Wyprobowalam juz wiele z nich, ale to szampony Batiste skradły moje serce. I skóre głowy pzede wsystkim.

#MOJE WLOSY
*blond, rozjasnianie u fryzjera
*z tendencja do przesuszania się
* w miare dobrze pielegnowane - olejuje, stosuje OMO
* przetłuszczające się, myte co 1-2 dni
* z tendencją do wypadania
* plączące się

STOSOWANIE
Szampon stosowalam :
*aby szybko odswiezyc wlosy i dodac im objetosci - w malej ilosci
* aby odswiezyc juz dosc mocno przetluszczone wlosy (takie stosowanie pomiedzy myciami) - w dosc duzej ilosci.
Przy obu stosowanich szampon spisuje sie tak samo dobrze, radzi sobie z lekkim odswiezeniem jak i z dosc widocznym "przeciazeniem" wlosow

PLUSY:
+ Odświeża włosy o roznym stopniu zabrudzenia, "zmeczenia" - radzi sobie tez dobrze z mocneij przetluszczonymi wlosami
+ Latwo sie wyczesuje z włosów, nie pozostaje na nich
+ nie ma "wrazenia łupiezu"
+ Podnosi włosy, dodaje im objetosci
+ Przyjemnie pachnie
+ zapach dosc dlugo utrzymuje sie na wlosach
+ Nie zostawia "tepego" uczucia na wlosach

MInusy:
-bez promocji cena jest dosc wysoka

Ale mimo wszystko POLECAM, jest wart kazdych pieniedzy, ja go kupuje nawet bez promocji bo niewielka iloscia kosmetyku mozna dobrze odswiezyc wlosy

Niesamowity wspaniały

Produkt zakupiony w Rossmann na promocji ,ma uroczy delikatny zapach owocowy ładne opakowanie dobrze oczyszcza odświeża piękne doprowadza włosy do ładu , świetny produkt polecam

Bardzo lubie

Piękna kolorowa szata graficzna na opakowaniu, słodziutki zapach. Uwielbiam suche szampony od Batiste. Trzeba aplikować z daleka aby nie było białego nalotu. Spryskać, roztrzepac włosy i gotowe. Idealny na niespodziewane wyjścia.