Vichy, Deodorant Anti-Transpirant 48h Peaux Sensibles Roll-on (nowa wersja) (Antyperspirant w kulce do skóry wrażliwej lub po depilacji)

Łagodna formuła, specjalnie dostosowana do skóry wrażliwej i wydepilowanej.
Substancje czynne antyperspirantu w połączeniu z kojącym kompleksem Proline Cutei oferują skórze 48-godziną skuteczność antyperspirantu.
Hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Produkowany według ścisłych norm przemysłu farmaceutycznego. Testowany przez dermatologów. Nie zawiera alkoholu.
Zapewnia uczucie komfortu i pozostawia skórę świeżą i elastyczną przez 48 godzin.

Idealny w swej dyskrecji

Zużyłam już pewnie kilkanaście ...jeśli nie kilkadziesiąt opakowań - po prostu innych dezodorantów już od lat nie kupuję. Ten ma wszystko co mi potrzeba do szczęścia ;) Przede wszystkim - jest bezzapachowy. Nie znoszę - ale to absolutnie nie znoszę perfum w tego typu kosmetykach, są dla mnie zdecydowanie zbyt silne - więc kiedy odkryłam Vichy ...Eureka!

Nie mam problemu z intensywnym poceniem, jednak wolę czuć się komfortowo - szczególnie latem - dezodorant jest po prostu niezbędny. I ten właśnie zapewnia uczucie świeżości na cały dzień - jest, ale go ...nie ma - niewyczuwalny, bezproblemowy, delikatny dla skóry, niebrudzący ubrań - po prostu dyskretny, idealny gentelmen ;)

Opakowanie bez zarzutu. Konsystencja - lekka, szybko wysycha, nie trzeba czekać.
Dodatkowy bonus - dezodorant absolutnie nie podrażnia skóry, można go nakładać nawet od razu po depilacji.

Mała rzecz - a jaka niezbędna. I można poszaleć z perfumami, nic nie będzie zakłócać ulubionych zapachów.

Ulubieniec

Stosuję od wielu lat i jeszcze nie znalazłam nic lepszego. Nie podrażnia skóry pod pachami, nawet zaraz po depilacji. Ma delikatny, niewyczuwalny zapach. Może nie blokuje potu (to nie jest jego rola) ale lekko hamuje pocenie. Sprawia że pot nie śmierdzi i możemy czuć się komfortowo.

Bardzo dobry i skuteczny antyperspirant

Jest to naprawdę świetny produkt, który sprawia że pachy nie wydzielają tyle potu; no i zapach jest neutralny.

Jakiś czas temu byłam ze swoim narzeczonym na wycieczce w górach, oboje używaliśmy tego antyperspirantu do spacerów po górach. Temperatura, jak to w sierpniu bardzo wysoka, duchota, a spacery długie (30 - 40km dziennie). Kosmetyk zadziałał wzorowo: lekko wilgotne pachy, ale zero nieprzyjemnego zapachu, nie brudzi ubrań. Myślę więc, że jest to bardzo dobre działanie w bardzo niekorzystnych dla kosmetyku warunkach. Na co dzień kulka również sprawdza się u nas wzorowo.

Cena: Biorąc pod uwagę to, jak dobrze działa jest warta swojej ceny, zawsze warto czyhać na promocje :D

Wydajność: Moim zdaniem jest to wydajny produkt.

Zapach: nie wyczuwam zapachu.

Opakowanie: Wygodne, poręczne opakowanie niezajmujące dużo miejsca (idealnie na wycieczki).

Jeśli borykacie się z nieprzyjemnym zapachem i potliwością z pach, to polecam spróbować; pięknie neutralizuje zapach i ogranicza wydzielanie potu. Polecam :-)

Zdecydowanie jeden z lepszych drogeryjnych antyperspirantów w kulce w szczególności do skóry wrażliwej oraz po depilacji. Zakupiłam do w Super-Pharm w dość wygórowanej cenie ok. 30 zł jak na drogeryjne antyperspiranty, ale zachęcona opiniami musiałam i ja sprawdzić. Po zdenkowaniu pierwszego opakowania z miłą chęcią nawet w tej cenie zakupię ponownie, bo na prawdę działa, jest bardzo wydajna, łatwa aplikacja z ładnym opakowaniem mieszczącym się wszędzie. Lekki zapach sprawia, że skóra oddycha i nie jest przytłumiona ciężkim zapachem zwłaszcza latem. Nie brudzi ubrań ani nie uczula także jak najbardziej na tak!

Genialny!

Jedyny perspirant, który na mnie działa! Przetestowałam już wiele, ale ten jest niezastąpiony. Dodatkowo ma delikatny zapach, wręcz niewyczuwalny, dzięki czemu nie gryzie się z perfumami. Pomimo, że jest drogi nie zamienię go na nic innego.

Uwielbiam

Używam tylko Vichy. Inne nie działają! To ochrona na cały dzień . Mocno się pocę a po użyciu Vichy czuję komfort do samego wieczora i nocy. Delikatny i przyjemny zapach. Nie gryzie się z używanymi perfumami . Łagodny dla delikatnej skóry pod pachą. Nie uczula i nie podrażnia . Produkt stworzony dla mnie.

Bardzo skuteczny

Jeden z lepszych antyperspirantów które używałam. Skuteczny, delikatny, nie uczula. Bardzo dobry produkt. Jedynie jak dla mnie wysoka cena za antyperspirant, ale warty swojej ceny.

Niezastąpiony

Bardzo skuteczny, a jednocześnie delikatny dezodorant.

Jeżeli chodzi o mnie to jest to dezodorant idealny. Bezzapachowy. Nie podrażnia skóry, nawet od razu po depilacji czy użyciu maszynki. Działa jak balsam. Po aplikacji niewyczuwalny, nie lepi się i w ogóle nie brudzi ubrań.

Naprawdę świetny produkt!

Dobry produkt

Kupiłam na zmianę ( zazwyczaj używam kulki z zieloną nakrętką). Działa dobrze, chroni przed brzydkim zapachem. Nie podrażnia skóry.
Minusem dla mnie jest jednak brak zapachu - zużyję, ale wrócę do mojego ulubieńca :)

Cudowna delikatność.

Jestem alergikiem w rejonie pach i dużo antyperspirantów u mnie wywołuje uczulenie objawiające się mocnym uczuciem swędzenia lub puchnięciem i bolesnością pach. Moimi ulubionymi antyperspirantami są te w formie sztyftu ale kremowymi też nie gardzę. Niestety mało kiedy spotykam antyperspirant który by faktycznie na mnie działał ale jednocześnie nie powodował alergii lub brudzenia ubrań. Vichy poleciła mi mama mojego chłopaka gdyż sama używa od wielu lat różnych wersji tego antyperspirantu (białej jeszcze nie miała). Jestem wrażliwcem i alergikiem, golę się co drugi/trzeci dzień więc pomyślałam że biała wersja będzie dla mnie najlepsza. To co piszę producent to sama prawda, antyperspirant działa dobrze nawet po goleniu ponieważ nie szczypie ani nie podrażnia, daje za to uczucie ukojenia skóry. Stosowałam go odrazu po goleniu i na drugi dzień, zazwyczaj golę się na noc i wtedy kremuje się pod pachami ale czasami nie mam czasu i muszę zaraz po goleniu nałożyć antyperspirant. Vichy nie tylko koi ale również sprawia że skóra jest zdrowa i nie sprawia że jest nadmiernie wysuszona. Skóra po zastosowaniu w dotyku jest miękka i sucha, nie czuję się że jest na niej kosmetyk- spotykam się z tym po raz pierwszy w przypadku antyperspirantów z zawartością soli aluminium. Opakowanie jest bardzo ładne i bardzo porządne i nic nie przecieka, łatwo się je też czyści. Kulka nie jest zbyt luźna i dzięki temu nie dozuje nam dużej ilości produktu. Jeżeli chodzi o konsystencję antyperspirantu to jest to biały kremowy płyn bez zapachu- bardzo mi to odpowiada. To naprawdę bardzo dobry kosmetyk, jest wart swojej ceny i jeżeli ktoś szuka antyperspirantu z solą aluminium lecz do skóry wrażliwej to polecam właśnie ten. Zazwyczaj zdarza się mi kupować go na internecie bo tam często jest na promocji, można go też szukać stacjonarnie w mały aptekach (ze względu na cenę) na pewno się go odnajdzie.

Najlepsza z najlepszych .

Gdy miałam problem z poceniem się pod pachami i nic mi nie pomagało a kulki specjalnie przeznaczone na ten problem które kupowałam w aptece po posmarowania strasznie piekły pachy, były wrażliwe i czerwone. W jednej z aptek, farmaceuta zaproponował mi właśnie ta kulkę vichy i jest niezastapiona. Pomogła mi z moim problemem pocenia się, nie zostawia śladu, nie piecze I nie ma czerwonych plam na skorze. Najlepsza z najlepszych. Stosuje ja regularnie już trzeci rok i nie zastapie ja niczym innym.

Najlepszy

Z kulek Vichy od zawsze byłam zadowolona. Gdy pojawiła się wersja dla skóry wrażliwej od razu po nią sięgnęłam. Rzadko mam problemy skórne pod pachami, jednak czasem zdarzają się podrażnienia.
Jak dla mnie nie ma żadnego zapachu. Po aplikacji w żaden sposób nie jest wyczuwalny. Dość szybko się wchłania, dzięki czemu mogę już po chwili założyć ubrania. Nie odbija plam na tkaninie, za co wielki plus, ponieważ częściej mam plamy pod pachami od formuły a nie potu. Konsystencja jest w sam raz, nie zbyt wodnista ani gęsta. Nie pozostawia lepkiej formuły.
Ochrona nie jest 48h, ale spokojnie większość dnia działa. Nie pojawiają się plamy ani przykry zapach. Jest zdecydowanie łagodniejszy dla skóry od poprzedników. Nie podrażnia jej, lecz łagodzi wszelkie zaczerwienienia. W subtelny sposób pielęgnuje ją.
Ciężko o dobry antyperspirant, szczególnie dla osób takich aktywnych jak ja. Potrzebna mi niezawodna ochrona, a Vichy mi ją zapewnia