Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C

Lovely, Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C

Serum wzmacniające z wapniem i witaminą C Lovely zawiera kompleks wyciągów z wiśni egzotycznej z zachodnich Indii i wapnia zamkniętych w kapsułkach liposomów. Wiśnia egzotyczna jest bogatym źródłem witamin C, A i F, która stymuluje regenerację komórek i syntezę kolagenu.

Tanie i naprawdę działa

Sięgam od czasu do czasu po to serum żeby wzmocnić moje paznokcie w sytuacji gdy widzę że są w gorszej kondycji, robią się bardziej miękkie i mają tendencję do rozdwajania.
Serum jest dostępne w każdym Rossmannie. Cena bardzo przystępna, a dodatkowo często bywa na promocji.
Opakowanie to taka śmieszna malutka butleczka z pędzelkiem. Z początku trochę mnie wkurzało to że muszę trzymać za tę nakrętkę podczas nakładania preparatu na pazurki, ale z czasem się przyzwyczaiłam. Duża pojemność, jednak nigdy tak naprawdę do końca preparatu nie zużyłam, bo ciężko go wydobyć i lubi na końcówce zasychać. Uważam że opakowanie nie jest najlepsze, tragedii co prawda nie ma, ale zdecydowanie wolałabym tradycyjną formę lakieru do paznokci.
Konsystencja rzadka, dobrze się maluje, serum jest praktycznie przeźroczyste. Zostaje na paznokciu bardzo cienka warstwa, która błyskawicznie schnie. Serum daje delikatny połysk.
Używam albo solo, jednak wtedy dosyć szybko odpryskuje pod wpływem "mokrej roboty", albo jako bazę pod lakier - tak najczęściej używam i jest ok, chociaż nie przedłuża trwałości lakieru, ale mam 2w1: odżywienie i jednocześnie kolor na paznokciach.
Już po kilku tygodniach używania serum widać poprawę w kondycji paznokci - są bardziej twarde i nie rozdwajają się, wygląd płytki też jest lepszy.
Ogólnie serum jest spoko. Za małe pieniądze kupuję produkt który rzeczywiście wpływa korzystnie na stan paznokci, ale trzeba go używać jakiś czas żeby zobaczyć efekty.

polecam

Kurcze to serum jest świetne:):) Troszke śmierdzi ale mi to zupełnie nie przeszkadza bo zapach szybko sie ulatnia:) Serum ma śliczną buteleczke i różowy kolorek pędzelek jest bardzo wygodny. Serum dosc szybko sie wchłania i pozostawia paznokcie błyszczące. paznokcie baaaardzo mi sie wzmocniły i są twarde jak kamień:D Jeszcze niedawno miałam miekkie łamliwe i rozdwajające paznokcie a teraz nic:D to tez zasługa olejku rycynowego ale przede wszystkim serum. Przede wszystkim jest baaardzo wydajne i starczy mi jeszcze na bardzo długo. Jak mam pomalowane pazurki to aplikuje bo od spodu paznokcia i równiez działa:) Gorąco polecam ja jestem w nim zakochana

Przyjemne

Myślę, że jak za tą cene jest to bardzo przyjemny produkt. Ma wygodne opakowanie i łatwo się je aplikuje. Nie śmierdzi tylko łądnie wchłania w płytkę paznokcia. Pierwsze efekty można zauważyć po tygodniu używania i faktycznie paznokcie są w troche lepszej kondycji.

Cudowne serum

Mam bardzo delikatne i kruche paznokcie. Czasami wystarczy, że mocniej uderzę paznokciem o blat, klawiaturę lub podczas zmywania naczyń i już obserwuję delikatne pęknięcia. Było to dla mnie na tyle frustrujące, że zaczęłam poszukiwać serum, aby je trochę podratować.

Czytając dobre opinie na temat serum wzmacniającego Lovely, zdecydowałam się na jego zakup. Delikatny, różowy odcień, wiśniowy zapach i przystępna cena spowodowały, że byłam nim bardzo zaciekawiona i postanowiłam podzielić się swoją recenzją po dłuższym czasie stosowania.

Po około trzech tygodniach aplikowania serum dwa razy dziennie, obserwuję znaczne wzmocnienie płytki paznokcia. Mają one teraz znacznie ładniejszy odcień, lepiej rosną, są nieco twardsze w dotyku. I co najważniejsze, już się tak łatwo nie łamią :).

Systematyczność i konsekwencja w stosowaniu tego produktu jest bardzo ważna - jeżeli zaaplikujemy go dwa, trzy razy, nie zaobserwujemy żadnej różnicy. Po dwóch, trzech tygodniach efekty będą już jednak widoczne :). Warto uzbroić się w cierpliwość.

jedno z lepszych

W drogeriach wiele jest preparatów w postaci odżywek i serum do paznokci, które mają je odżywić i zregenerować. Większość tych produktów jest jednak bardzo słaba, a działanie na paznokcie bardzo znikome. Produkt marki Lovely mimo że należy do kategorii tych tańszych jest jednocześnie jednym z lepszych i stanowi prawdziwe błogosławieństwo dla przesuszonych i wymagających wzmocnienia paznokci. Zawiera w sobie wapń i witaminę C mającą też właściwości rozjaśniające. Ma lekko różowy kolor i wiśniowy zapach - jego aplikacja jest bardzo przyjemna.

Dośc dobre, ale to zależnie od potrzeb

Jak w tytule recenzji, zazwyczaj mam na paznokciach odżywkę lub lakier także używanie tego serum ma dla mnie sens po zmyciu np. lakieru.
Często wcieram też olejki, maść z witaminą A i tak robię przerwę od lakierów, ale i tak odżywiam paznokcie nawet z lakierem na nich (nie wspominając oczywiście o suplementach z biotyną, które przy kruchych paznokciach są dość istotne).
Kiedyś nie znając tych sposobów używałam go częściej, ale nie był moim 1 wyborem.
Do tej pory zużyłam na pewno kilkanaście buteleczek i tak:
- ładnie pachnie
-łatwo się nakłada
- szybko wchłania
-jest tani i dobrze dostępny
-wzmacnia paznokcie przy regularnym stosowaniu, są bardziej elastyczne i mniej kruche
- opakowanie małe i poręczne, ale dość wydajne.
Co do wad: nie jest to jakiś super efekt, po prostu ratuje paznokcie, dobra alternatywa kiedy nie chce się nam wcierać w paznokcie np olejków, ale nie niezbędny produkt.

ratunek dla paznokci

Fajne serum, które nadaje się m.in w trakcie odpoczynku między hybrydami. Daje kopa paznokciom by odżyły. Są zdecydowanie mocniejsze. Towarzyszy mi w mojej kosmetyczce od paru lat. Jest niezastąpiony.

Wzorowa skuteczność.

Najlepsze efekty przynosi gdy robie sobie dwa razy w miesiącu robie moim paznokciom spa. Przez sobotę i niedzielę nie nanoszę na paznokcie nic innego. Co 2 godziny regularnie. Po takim zabiegu paznokcie wyglądają jak nie moje. Naprawdę potrafi zregenerować nawet mocno zniszczone i wysuszone na wiór paznokcie. Fajnie że wkońcu trafiłam na coś skutecznego i to za grosze. Paznokcie wyglądają zdrowo. Polecam.

w końcu coś co działa!

Moje paznokcie od jakiegoś czasu są w opłakanym stanie i tak naprawdę nie wierzyłam, że jeszcze coś je uratuje. Serum wygląda bardzo niepozornie, buteleczka jest bardzo zwyczajna, bez żadnych udziwnień. Ma bardzo wygodny, miękki pędzelek. Po pomalowaniu paznokci serum nie zostawia na nim warstwy jak odżywka, tylko po krótkiej chwili się wchłania. Już po 2 tygodniach regularnego stosowania widzę, że moje paznokcie są dużo twardsze, szybko rosną, przestają się rozdwajać i ogólnie wyglądają na dużo zdrowsze. Przy tym serum w końcu udaje osiągnąć mi się wymarzoną długość paznokci.

Dobre serum

W przypadku tego serum się nie zawiodłam - działa jak należy - poprawia kondycję paznokcia, tj. wzmacnia je, są mniej łamliwe, mocniejsze i szybciej rosną. Cena w tym przypadku też na plus.

Świetne serum

Serum rzeczywiście poprawia kondycje paznokci. Nie wystarczy jednak posmarować raz, a stosować systematycznie.

Posiada przyjemny zapach i gęsta konsystencję.

Dodatkowo używam go do namoczenia skórek - dużo łatwiej je wtedy usunąć.

Potrafi odratować łamliwe paznokcie po hybrydach.

Rewelacyjna cena za dobry produkt.

Hm.

Posiadałam już jakiś czas temu...
I w sumie sama nie wiem co mogę napisać.
Tani produkt, ładne opakowanie, niestety nie zauważyłam żadnego działania.
Mam mieszane uczucia.