Kat Von D, Lock It, Make Up Setting Mist Spray (Mgiełka utrwalająca do makijażu)

Pojemność 1 szt

Lekki spray do zadań ekstremalnych, utrzymujący makijaż do 16 godzin. Idealny na wesele, nocne party lub po prostu w ciągu dnia dla pań, które chcą, by ich makijaż pozostał nieskazitelny. Doskonały również podczas wakacji, w klimatach gorących i wilgotnych lub podczas wypadu na narty w zimne, wietrzne rejony. Produkt nadaje się dla każdej cery.
Zalety:
- przedłuża trwałość makijażu na wiele godzin;
- nawilża skórę, cera pozostaje świeża i pełna blasku;
- zapobiega osadzaniu się makijażu w liniach i zmarszczkach;
- lekka formuła, nie ściąga i nie wysusza skóry.

Przyjemna

Uratowała mnie latem, gdy podkład nie chciał się trzymać w ciągu dnia.
Lekki, świeży ogórkowy zapach, aplikacja bardzo przyjemna (prawdziwa mgiełka, a nie jakiś psikacz ), trzyma dobrze wszystko na miejscu, według mnie godny polecenia.

lock it

Zakupiłam miniaturkę tego spray'u w sephorze, pojemność 30 ml za 42 zł jeśli dobrze pamiętam. Producent zapewnia utrwalony makijaż przez cały dzień. Przy stosowaniu produktu od tygodnia, nie zauważyłam jakiegokolwiek utrwalenia makijażu. Makijaż jak nie trzymał się cały dzień, tak przy tej mgiełce nie ma żadnej poprawy. Polecam zakup tego miniaturowego produktu, by sprawdzić działanie produktu. Osobiście nie zakupię juz więcej tej mgiełki.