Evree, Face Care, Pure Neroli, Normalizujący tonik do twarzy do skóry tłustej z niedoskonałościami

Pure Neroli Normalizujący tonik do twarzy. Przeznaczony do skóry tłustej z niedoskonałościami. Idealny także jako mgiełka odświeżająca. Stosowany pod makijaż utrwali go i nada mu naturalne wykończenie.
- Ekstrakt z kwiatu Neroli działa antyseptycznie i oczyszczająco. Tonizuje i reguluje wydzielanie sebum. Ma właściwości przeciwobrzękowe i ściągające.
- Niacinamid wiąże wodę w naskórku, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia oraz wygładzenie.
- Affipore™ równoważy wydzielanie sebum. Zmniejsza liczbę, rozmiar i objętość porów skóry. Wygładza i matowi, poprawia ogólny wygląd cery.
Testowany dermatologicznie.

w sprayu
płyn
>100ml

U mnie sprawdza się na strefę T, jako kosmetyk awaryjny w razie potrzeby

Nie mam co prawda tłustej skóry ani niedoskonałości - ale wiadomo, czasem głównie na tle hormonalnym każdemu coś może wyskoczyć, dlatego takich produktów używam jako kosmetyków raz na jakiś czas, tylko gdy problem się pojawia. Punktowo - świetnie sprawdzał mi się żel z serii Pure Neroli, dla łagodzenia ewentualnych zmian przed okresem kupiłam więc także ten tonik (i z racji częstotliwości używania wystarczy mi pewnie do grobu).

Tonik ma fajny, kojarzący się z olejkiem pomarańczowym zapach. Jest świeży, owocowy, przyjemny. To pierwszy plus. Zapach też nie jest za mocny czy drażniący.

Bardzo podoba mi się skład - już na początku mamy wyciąg z gorzkiej pomarańczy, sporo roślinnych ekstraktów (i to na początku składu!), pantenol, mocznik - i nie dopatrzyłam się szkodliwego alkoholu denaturowanego, za co daję wielkiego plusa (bo często można go znaleźć w produktach do cery tłustej czy mieszanej, a na moją cerę alkohol denat. ma wpływ po prostu rujnujący). Super że tu tego składnika nie mamy.

Po demakijażu i umyciu twarzy żelem toników używam zawsze. Na co dzień - takich do cery normalnej i suchej, natomiast gdy widzę że na cerze pojawia się cokolwiek niepokojącego - wkracza Evree. Zauważyłam że wspomaga wyciszanie zmian i przyspiesza oczyszczanie cery. Dla mnie więc jak najbardziej spełnia obietnice producenta.
Jedyne w działaniu, co mi lekko przeszkadza - jeśli zbyt szybko otworzymy oczy po rozpyleniu płynu, to niestety pojawia się ich szczypanie. Z drugiej strony, wiadomo że zawsze trzeba uważać na kontakt kosmetyków z oczami, więc nie jest to jakaś wada produktu, w końcu nie jest to krem na okolice oczu, tylko tonik do twarzy. Ale zalecam ostrożność.

U mnie tonik nie przesusza skóry, mimo że jest na to podatna. Ale - oczywiście nie zostawiam jej ot tak, spryskanej tylko tonikiem, ale od razu potem nakładam krem. Jednak zaznaczam, że żadnego ściągnięcia czy wysuszania nie czuję, a bywają produkty, które ten efekt wywołują nawet mimo nałożonego kremu.
Nie zanotowałam też żadnych podrażnień skóry twarzy.

Bardzo podoba mi się opakowanie - najbardziej lubię toniki w sprayu, bo tak też toników zawsze używam, nigdy na wacik, ale nakładając bezpośrednio na twarz, dla stonizowania cery. Spray to ułatwia, bo nie muszę nic z buteleczki wylewać na dłoń.

Nie jestem w stanie powiedzieć, jak ten kosmetyk zachowuje się w ciągłym używaniu, czy przy problematycznej cerze. Na moje potrzeby, awaryjnie raz na jakiś czas, jest w zupełności wystarczający i jako taki mogę go zdecydowanie polecić - nawet do cery normalnej czy z tendencją do wysuszania jak moja.

I tak i nie

Nie mam cery tłustej, a wrażliwą, a tonik dostałam w prezencie. Jak dla mnie jego działanie było całkiem w porządku. Fajnie odświeżał podczas upałów. Faktycznie skóra po użyciu lekko się lepi. Jednak co mnie najbardziej w nim irytowało to zapach. Chemiczny, sztuczny - nawet nie wiem czy to była bardziej pomarańcza czy mandarynka, ale nie do zniesienia. W tym przypadku jego ogromna wydajność okazała się wadą. Producent zaleca zużyć go w ciągu 6 miesiecy od otwarcia, ja miałam go na pewno dłużej mimo codziennego używania. Stosowałam go albo na wacik, albo solo. Jednak w tym drugim przypadku trzeba było uważać, ponieważ gdy dostał się do oka, niemiłosiernie szczypał. Unikałam więc rozpylania w okolicy oczu. Nie kupię go ponownie, ale marka już nie istnieje, więc nie będzie tego problemu.

najgorszy tonik

O ile różowej wersji używało mi się całkiem przyjemnie, o tyle ten kosmetyk próbowałam zużyć przez kilka miesięcy, a warto zaznaczyć, że byłam posiadaczką 75 ml buteleczki. Wyrzucić było mi szkoda, ale prawda jest taka, że narobił więcej szkody niż pożytku i śmiało mogę go nazywać najgorszym tonikiem jaki wpadł w moje ręce. Kosmetyk zdecydowanie nie spełnia obietnic producenta, po użyciu skóra się lepi i zdecydowanie szybciej przetłuszcza. Tonik powoduje powstawanie niedoskonałości, w moim przypadku były to duże, bolące pryszcze, które pojawiały się praktycznie po każdorazowej próbie użycia produktu. Dodatkowo kosmetyk okropnie śmierdzi, a zapach dość długo pozostaje na skórze. Opakowanie dla mnie też średnio wygodne, ale to dlatego, że ja wolę tonik nakładać wacikiem, więc tego ogólnie jako wadę nie zaliczam. Jednak pozytywów żadnych nie znajduję i z pewnością nie kupię więcej tego produktu, ani nikomu go nie polecę.

Cera mieszana, z tendencją do przesuszania.

Rzadko sięgam po produkty tej firmy, dlatego w ostatnim czasie wzbogacam moją kosmetyczke tymi kosmetykami. Niestety jak na razie żaden z nich nie został ze mną na dłużej. Evree Face Care ma za zadanie ,,normalizować" naszą cerę, czyli ją odświeżyć, zredukować wydzielanie sebum i poprawić jej stan.

Moja cera nie należy zbyt problematycznych. Jest też mieszana, a nie tłusta. Niestety sięgając po ten tonik nie do końca przeczytałam jego przeznaczenie. Od razu zaznaczę, że z tego względu nie narobił żadnej szkody.

Opakowanie to wygodny atomizer. Produkt zostaje przez niego rozproszony w drobne kropelki, dzięki czemu równomiernie zostaje naniesiony na twarz. Wystarczy poczekać aż produkt się wchłonie i czekać na efekty.
Właśnie efekty...
W sumie to nie zauważyłam żadnych. Cera była jedynie lekko odświeżona. Nie spełnił moich oczekiwań i żadnych zapewnień producenta. Produkt jednak zostawia lepką warstwę na powierzchni, przez co nasza skóra zaczyna się błyszczeć, co jest bardzo denerwujące.
W składzie nie doszukałam się zbyt dużych ,,walorów". Jest w nim parę substancji naturalnych, ale z drugiej strony mnóstwo chemikaliów.

Nie dokończyłam toniku. Zalega mi gdzieś na dnie szuflady i najprawdopodobniej wyląduje w koszu z wielkim napisem ,,BUBEL".

Chętnie do niego wrócę :)

Tonik kupiłam w czasie gdy na kosmetyki Evree był szał. Jako posiadaczka tłustej, trądzikowej cery liczyłam na jego skuteczność i nie zawiodłam się. Tonik jest zamknięty w pomarańczowej, przezroczystej butelce z aplikatorem, który rozpyla delikatną, orzeźwiającą mgiełkę. Tonik zostawia delikatnie lepką warstewkę, ale nigdy mi to nie przeszkadzało. Zapach jest cytrusowy i orzeżwiający - w sam raz na rano gdy potrzebujemy pobudzenia. Reguluje wydzielanie sebum, skóra już tak mocno się nie świeci i wszelkie zmiany trądzikowe szybciej się goją. Tonik można stosować również jako utrwalacz makijażu i w tej roli nieźle się spisywał. Dzięki opakowaniu z aplikatorem produkt jest bardzo wydajny.

dobry ale nie najlepszy

jego plusem jest to że absorbuje sebum. Ma przyjemny zapach pomarańczy, trochę chemicznych pomarańczy ale pomarańczy . Aplikator trochę pluje produktem ale to nie jest fixer, choć można go stosować w ten sposób. Mi to nie przeszkadza, przynajmniej szybko i dużo aplikuję się za jednym razem.

pierwszy taki

Tonik kupiłam tylko dlatego ponieważ nie mogłam znaleźć różanej wersji w sklepie. Jest to pierwszy kosmetyk, którego zapachu nie mogę znieść,. Jestem w szoku ponieważ bardzo lubię gdy inne kosmetyki intensywnie pachną lub nie przeszkadza mi zapach alkoholu.
Po pierwsze po jego użyciu, twarz mocno się klei. Na twarzy pojawia się uczucie ściągnięcia a cera błyszczy się jak psu... (zdecydowanie nie jest to pożądany efekt glow).
Producent zapewnia, że można użyć produktu na makijaż w celu utrwalenia, nie zauważyłam potwierdzenia tych słów.
Bardzo żałuję, że przed kupnem nie przeczytałam składu, ufając iż będzie on tak samo dobry jak różany. W składzie oprócz konserwantów są PEGi!
Samo opakowanie bardzo mi się podoba, dokładnie widać ile zostało produktu oraz atomizer psika przyjemną mgiełką.

Dużo gorszy od różanego brata

Gdy różany tonik zniknął jakoś na przełomie zimy/wiosny ze sklepów byłam załamana. Postanowiłam więc zakupić ten, myśląc, że też na pewno będzie fajny. Jakże się myliłam! Na początku nie wiedziałam co myśleć o zapachu - jest to taka chemiczna pomarańcza. Po spryskaniu twarzy nie pozostawia przyjemnego uczucia - ściągnięta, wyschnięta, świecąca skóra. Gdy przypadkowo psiknęłam nim na oczy powieki były jakby tłustawe (?) i szczypał. Używałam go jakiś czas ale zauważyłam kaszkę na całe czoło! Pod światło wyglądało to paskudnie. Na brodzie także pojawiły się wypryski, mimo iż już od dawna nic mi się tam nie pojawiało. Nigdy do niego nie wrócę i nie polecam!

Żenada

Niestety zła ocena nie wynagrodzi mi problemów skórnych, których nie miałam, a które zyskałam dzięki temu tonikowi. Koleżanka ostrzegła mnie przed nim ale nie posłuchałam, zachęcona produktami z różowej serii. Tonik na początku był ok, ale kiedy zauważyłam pierwsze niedoskonałości nie połączyłam ich z tonikiem.
Zaczęłam używać go więcej. Niestety pojawiły się na mojej twarzy prosaki i zaczerwienienia, których wcześniej nie było. Mam prawie 30 lat a wyglądam gorzej niż jak miałam 15.

Jedna ze słabszych serii kosmetyków marki Evree

Lubię kosmetyki Evree, ale cała ta seria Pure Neroli to jakaś porażka. Tonik z tego wszystkiego jeszcze jakoś ujdzie, ale chyba nie o to chodzi, żeby kosmetyk był znośny, tylko żeby coś jednak ze skórą robił, a najlepiej coś pożytecznego :P Opakowanie posiada bardzo dobry atomizer, który rozpyla dosyć dużą chmurę produktu. Nie stosowałam go bezpośrednio na twarz, bo kiedy dostał się do oczu to mocno je podrażniał. Psikałam kilka razy na wacik i dopiero w ten sposób przemywałam/tonizowałam skórę. Tonik ma bardzo specyficzny zapach. Mocno chemiczny i przypominający na myśl pomarańcze. Raz mi się podobał, a raz mnie drażnił - zależało od dnia. Jeśli chodzi o samo działanie, to oprócz tego że tonik podrażniał mi skórę nie robił nic. Nie zauważyłam absolutnie żadnej różnicy w kondycji mojej skóry. Już od połowy opakowani (niestety kupiłam od razu 200ml) używałam go tylko po to, żeby go zużyć, a nie dlatego, że go lubiłam. Nigdy więcej nie kupię nic z tej serii.

Nie polecam :(

Wypróbowałam już wszystkie toniki, które Evree ma w swojej ofercie. Różany - UWIELBIAM . Jaśminowy i hamamelisowy też są ok. Niestety wersja Pure Neroli okazała się bublem (dobrze, że kupiłam mniejszą wersje 75ml). Atomizer działa bez zarzutu, nie zacina się, rozpyla równomierną delikatną mgiełkę. Zapach... okropny. Aromat zepsutej pomarańczy. Sztuczny, nieprzyjemny. Ma być to normalizujący tonik który daje skórze odświeżenie i odprężające oczyszczenie. Ma on łagodzić, przynosić komfort, regulować wydzielanie sebum, dawać nawilżenie i wygładzenie. Nic z tych rzeczy. Na skórze pozostawia lepką warstwę. Po jego użyciu czuje dyskomfort i nieprzyjemne ściągnięcie. Odnoszę wrażenie, że po nim strefa „T” wyświęca się jeszcze szybciej. Nie daje on ani poczucia komfortu ani nawilżenia. Na dodatek jak dostanie się do oczu powoduje pieczenie i łzawienie (żaden inny tonik tej marki tego nie robi). Nie polecam!

Moja cera się z nim nie polubiła

Jestem zakochana w toniku różanym od Evree, ale z racji tego, że mam cerę mieszaną i duży problem ze świeceniem skóry i czerwienieniem się to pomyślałam, że normalizujący tonik będzie w sam raz dla mnie. Zakupiłam na początek jego mniejszą wersję (75 ml).

Ma bardzo ostry, nieprzyjemny zapach. Duszący podczas aplikacji i wyczuwalny jakiś czas po. Atomizer działa dobrze, dozuje odpowiednią ilość toniku. Opakowanie jest zgrabne, dobrze leży w dłoni i jest trwałe.
Zaraz po użyciu tego toniku moja skóra zaczyna piec i szczypać, jakby wołała o nawilżenie i ukojenie. Nie mam ochoty stosować czegoś, co powoduje u mnie tak duży dyskomfort. Poza tym, po kilkukrotnym użyciu nie zauważyłam absolutnie żadnych pozytywnych zmian. Nie koi, nie zmniejsza zaczerwienień, nie zapobiega błyszczeniu cery, a pozostawia uczucie lepkości. Robiłam do niego już kilka podejść i efekt zawsze był ten sam.
Evree – zawiodłam się :(