Tołpa, IntelCalC, Sensitiv, Pasta do zębów

Tołpa, IntelCalC, Sensitiv, Pasta do zębów

Pierwsza pasta do zębów intelCaLC z technologią remina, która transportuje do zębów bioaktywne wapno w formie jonowej łatwo wbudowujące się w strukturę zębów i wspomagające tworzenie hydroksyapatytu – naturalnego budulca zębów. Dzięki zwartości bioaktywnego inteligentnego wapna (1,5%) zapewnia odbudowę uszkodzonego kwasami szkliwa zębowego, wzmacnia zęby i tworzy mineralna warstwę ochronną w miejscach narażonych na odczuwanie nadwrażliwości. Wyrównuje powierzchnię szkliwa zębowego oraz gwarantuje przyjemne uczucie czystości i świeżości.

bez fluoru
50-100ml

Świetna

ZAPACH
Pasta pachnie intensywną miętą.

KOLOR
Pasta jest biała z niebieskimi drobinkami.

SMAK
Smakuje miętą.

OPAKOWANIE
Pasta jest w białej tubie z zakrętką.

DZIAŁANIE
Pasta bardzo dobrze wybiela A przy okazji remineralizuje szkliwo, przez co nie muszę już stosować specjalnego żelu. Jest bez fluoru, dobrze się pieni (nawet przy szczoteczce sonicznej! ), jest bardzo wydajna.

CENA
Pasta jest tania.

Dobrze dba o nasze zęby

Pastę kupiłam na wyjazdy w mniejszym opakowaniu. Znam już te markę i jakość produktów. Pasta świetnie wyczyściła powierzchnię zębów, wygładziła, usunęła osad i lekko wybielila. Dość wydajna i ma przyjemny zapach.

Pasta do zębów IntelCalC , Tołpa

Ostatnio dość długo używałam pasty do zębów z aktywnym węglem firmy Ecodenta tym razem postanowiłam poszukać innej pasty do zębów nie zawierającej fluoru oraz takiej która będzie dobrze zapobiegać przebarwieniom zębów od kawy której dość dużo piję :)
Pasta do zębów IntelCalC okazała się strzałem w dziesiątkę !
Ma całkiem fajny aromat nie jest zbyt ostra
więc dla mnie na plus bo nie lubię mocnych ostrych intensywnych past do zębów, dobrze myje i wybiela zęby.
już po około 3-5 dniach stosowania zęby stały się bielsze a po dwóch tygodniach przebarwienia zniknęły.
Pasta wybielająca nie tylko z nazwy :)

Dobry produkt

Jestem pozytywnie zaskoczona pasta, po umyciu uczucie czystych zebow, świeży oddech na długo, delikatna. Dodatkowo po kilku miesiącach używania, mój dentysta zauważył mniejszy osad i od razu zapytał, co to za pasta.

Używa produktu od: próbka

ciekawa pasta

Mój dentysta polecał mi, aby jednak wybierać pasty z fluorem. Jest to składnik niezbędny to ochrony i zapobieganiu próchnicy. Próbkę pasty dostałam jednak do zakupów na stronie tolpa.pl, więc postanowiłam jej spróbować. Jedna próbka wystarczyła mi na jakieś 3 użycia.

Pasta jak to pasta, jest gość gęsta w swojej strukturze, łatwo rozpuszcza się w ustach i nie pozostawia grudek. Nie pieni się jakoś mocno, ale moja ulubiona Sensodyne z zieloną nakrętką też nie pieni się zbyt intensywnie.

Coś co jednak odróżnia tę pastę od zwykłych jest uczucie w ustach.. mam wrażenie, że policzki i podniebienie są.. hmm matowe? Jakby pasta trochę wysuszała mi śluzówkę.. po chwili jednak to uczucie znika i powraca komfort.

Pasta super czyści powierzchnie zębów.. stają się extra śliskie i gładkie po przejechaniu językiem, nawet między zębami nie czułam oporu drobinek. To było chyba największe WOW po zastosowaniu tej pasty. Dodatkowo ma łagodny, miętowy smak.. a ja nie lubię wypalających past.. na długo odświeża oddech.

Producent zapewnia, że dzięki technologii remina (bioaktywnym inteligentnym wapnem) pasta nie wymaga zastosowania fluoru, chroni zęby przed kwasami cukrowymi, utrzymuje optymalne pH, chroni przed próchnicą, nadwrażliwością oraz zwiększa odporność szkliwa. Obietnice jak przy większości past, ale jestem pozytywnie zaskoczona jakością tej pasty i chyba skuszę się na produkt pełnowymiarowy. Zawsze mogę jej używać na zmianę z pastą, która zawiera fluor :)