Fridge by yDe, 4.1 Coffee Eye (Mocno nawilżający i redukujący obrzęki krem pod oczy)

Silnie skoncentrowany preparat kawowy jest dedykowany delikatnej skórze wokół oczu. Szczególnie polecany, gdy skóra jest szorstka i wysuszona.

Zawiera olej migdałowy, który zapobiega ucieczce wody z naskórka oraz masło kokosowe o właściwościach natłuszczających. Krem fantastycznie redukuje opuchliznę i zasinienia - szczególnie uporczywe, poranne “worki pod oczami”. Sekretem jego skuteczności przeciwobrzękowej jest wysoka zawartość ekstraktu z kawy arabica, której działanie zostało dodatkowo wzmocnione dawką naturalnego pochodzenia kofeiny. Ta kombinacja składników wykazuje silnie drenujące działanie, co znakomicie odblokowuje odpływ limfy będącej główną przyczyną opuchniętych okolic oczu.
100% naturalny, bez konserwantów, alkoholu i związków syntetycznych. Okres ważności to 2,5 miesiąca od daty produkcji. Krem przechowuj w lodówce.

hipoalergiczna
krem
10 – 50ml
z pompką

Houston, mamy to

Kupiłam najpierw miniaturkę, potem pełnowymiarowe opakowanie a teraz drugi pełnowymiarowy egzemplarz - myślę, że to już mówi wszystko o moim stosunku do produktu ;) Jeśli produkt się u mnie spisuje to czy cena jest niska czy trochę wyższa, nie uznaje tego wybitnie jako plusa ani minusa - zapłacę tyle ile trzeba dla pożądanego efektu. Krem w moim odczuciu jest bardzo gęsty, przepięknie pachnie kawą (chociaż to też nie ma większego znaczenia, poprawia jedynie ogólne wrażenie organoleptyczne podczas aplikacji) i przede wszystkim: nawilża. Nawilża długotrwale i intensywnie. To jedyne czego szukam w produktach do pielęgnacji skóry w kwestii działania. Generalnie od lat jestem wierna pewnym produktom do pielęgnacji, rzadko kupuję coś nowego, decyduję się na to tylko kiedy kosmetyk przestaje działać tak jak dotychczas, wtedy wiem, ze potrzebuję "więcej". Tak było w przypadku kremu pod oczy - zauważyłam, że ostatnio moja skóra potrzebowała lepszego nawilżenia niż dotychczas (latka lecą), musiałam więc znaleźć nowego ulubieńca - i znalazłam. Dozą szczęścia nie trwało to długo, dodatkowe kryterium - poza działaniem nawilżającym - jakie kosmetyk musiał spełnić to być produktem naturalnym i zawierać w sobie kofeinę, więc jako pierwszy do testu wytypowałam ten i przy nim póki co zostanę.

Nie wiem jak działa na worki/obrzęki bo nie posiadam, natomiast nawilżenie - jak napisałam - u mnie jest spektakularne. Drobne linie dzięki temu są złagodzone (mam 35 lat), jest jędrnie i promiennie. Taki efekt pod okiem bardzo lubię (jak większość z nas zapewne) i przede wszystkim: takiego oczekuje :) Krótka data to jedyny minus jaki widzę, 10 tygodni to stosunkowo niewiele więc używałam go rano i wieczorem, na tyle obficie, że skończył mi się po 8 tygodniach, a obawiałam się, że nie zdążę.

I właśnie: to co dla mnie relatywnie stanowi minus to fakt, że nie widać zużycia, buteleczka jest mleczna i do tego ciężka, ciężko więc oszacować zużycie - zaskoczyło mnie, że skończył się szybciej niż oczekiwałam, bo opinie z którymi się zapoznałam sugerowały, że nie da się go samodzielnie zużyć przed końcem daty ważności. Dodatkowo, jako, że krem jest bez konserwantów, nie widać, czy coś nie rozwija się w środku. Dziwne rozwiązanie. Nie odejmę jednak gwiazdki bo ostatecznie jakoś wybitnie mnie to nie razi, po prostu pierwsza buteleczka była mało intuicyjna w użyciu :) teraz, po zużyciu pełnego opakowania i rozpoczęciu kolejnego wiem czego się spodziewać.

Bardzo mocno nawilża

Skończyłam właśnie miniaturkę tego kremu o pojemności 4 gr za ponad 30 zł(cena zabójcza) ale interesuje mnie ten krem już od dawna i stwierdziłam że jak miałby mi się nie spodobać to lepiej wydać 32 zł za 4 gr niż ponad 160 zł i męczyć się z kosmetykiem, który nie do końca mi odpowiada. Miniaturka starczyła mi na 2 tyg używania codziennie na noc.
Krem ma bardzo gęstą, bogatą konsystencję. Jako że jest w pełni naturalny i nie posiada żadnych składników poprawiających konsystencje to najlepiej go wyklepywać bo gdy zaczyna się go rozcierać to smuży się i wolniej wchłania. Ale to cecha wspólna naturalnych kosmetyków a tym bardziej tych "świeżych, do lodówki".
Jeśli chodzi o efekty jakie daje to jestem bardzo zadowolona i pozytywnie zaskoczona. Przeczytałam kilka opinii, wg których ten krem nie nawilża a jedynie natłuszcza. Ja się z tym kompletnie nie zgadzam. W moim przypadku krem dawał wręcz turbo nawilżenie, zero natłuszczenia, tylko mega mocno nawilżona i wygładzona skóra. Jest to efekt długofalowy a nie tak że nakładam krem, który się wchłania w sekundę i zero efektu.
Natomiast jeśli chodzi o redukcje obrzęków to muszę uczciwie przyznać, ze ja nie mam z tym problemów. Choć mam wrażenie ze okolica moich oczu wygląda lepiej niż zwykle. Może wynika to z tego że krem na prawdę bardzo mocno nawilża, a może faktycznie kawa zawarta w składzie działa rozjaśniająco. Natomiast widzę delikatną różnicę. Być może u osób z większymi workami i obrzękami efekt będzie bardziej widoczny.
Jedyne co to trochę zawiodłam się zapachem tego kosmetyku. Bardzo lubię zapach kawy ale ten krem pachnie nie ja kawa tylko bardziej jakiś kawowy napój. Kojarzy mi się z takimi kawami w saszetkach 3w1. Kawa z dużą ilością cukru. Natomiast zapach jest dość subtelny, nieprzytłaczający więc nie jest to dla mnie jakiś wielki minus.
Zużyłam całkiem sporo naturalnych kremów pod oczy i uważam, że ten jest najlepszy pod względem działania i efektu jaki daje. Równać się z nim może jedynie Stardust z Lush Botanicals, który jest zupełnie inny w swojej formule, ale działanie ma powalające.
Po zużyciu miniaturki z pewnością kupiłabym pełnowymiarowe opakowanie.

Nie bardzo

Wiazałam z tym kremem duże nadzieje - polski producent, naturalny, bez konserwantów, z dodatkiem kawy arabica (częsty składnik kremów redukujacych opuchliznę). Krem jest drogi - w sklepie producenta kosztuje 165 zł i trzeba go zużyć w ciagu 2,5 miesiaca od daty produkcji.

Zacznę od zalet - krem ma piękny, delikatnie kawowy zapach i gęsta konsystencję. Nakładanie go rano to mały rytuał. Nie uczula ani nie powoduje powstawania wyprysków (a sa takie kremy, które zapychaja skore pod oczami). Działa lekko przeciwobrzękowo, ale nie ma jakiegoś efektu ‘wow’

Minusów niestety jest więcej - krem ma zerowe działanie nawilżajace, zmarszczek nie likwiduje (ok, ale tego się nie czepiam, bo producent nie obiecuje). Po prostu w trakcie stosowania nie zauważyłam, żeby okolice oczu zyskały jakoś szczególnie.

Wymóg trzymania w lodówce powoduje, że trudno zabrać go w podróż. Jest to więc trochę taki gadżet... Byc może dla młodszych, mniej wymagajacych pielęgnacji okolic oka sprawdziłby się lepiej.

Mieszane uczucia

To był pierwszy produkt Fridge, z jakiego korzystałam i na początku mnie zachwycił. Bardzo podobał mi się cały pomysł na naturalne kosmetyki trzymane w lodówce i przepadam za zapachem kawy. Jednak po zużyciu kilku próbek i jednego pełnowymiarowego opakowania nie jestem aż tak entuzjastyczna. Krem prześlicznie pachnie, naprawdę obłędnie, po użyciu kremu czuję się jak tort mokka :) Bardzo przyjemna jest tez aplikacja zimnego kremu z lodówki. Jednak to, co najważniejsze, czyli działanie nie jest w moim przypadku aż tak wspaniałe. Nie mam uczucia nawilżenia - raczej natłuszczenie, kosmetyk jest dość tłusty i pozostawia wokół oczu błyszcząca warstewkę, która utrzymuje się dość długo, jednak nie mam wrażenia, żeby działała "głębiej". W przypadku tak drogiego kremu oczekiwałabym jednak efektu "wow!". Jest wydajny, trudno go zużyć w ciągu 10 tygodni, toteż pod koniec używałam go również do szyi, dekoltu - było to przyjemne, ale znów nie tyle nawilżało, co natłuszczało. Końcówkę trudno wydobyć z opakowania. Podsumowując - chyba jest trochę za drogi i nie wiem, czy go jeszcze kiedyś kupię, ale chętnie eksperymentuję z innymi produktami Fridge.

kawa <3

Używałam próbkę tego kremu, która starczyła mi na długo. Krem ma gęstą konsystencję, która super nawilża okolice oka. Po raz kolejny, po różanym toniku, Fridge kupuje mnie zapachem. W tym przypadku mamy do czynienia z intensywnym zapachem kawy, nie jest on duszący, a wręcz pobudzający. Krem trzymany w lodówce i nakładany rano pobudza oko. Bardzo przyjemny produkt!

Wykorzystała: kilka próbek

najlepszy krem na worki

Długo chodziłam wokół tego kremu, bo najpierw wydawało mi się, że to kaprys, potem, że to gadżet, żeby w końcu kupić próbkę i przetestować i... wpaść po uszy.

Nie wiem, czy właściwości tego kremu zostaną docenione przez osoby, które nie mają problemu z workami pod oczami. Ja mam ogromne i jest to pierwszy i jedyny krem, który zniwelował ten problem. Serio, serio.

Zapach kawowy, konsystencja kremu oraz fakt, że jest on aplikowany z lodówki sprawiają, że użytkowanie jest jeszcze bardziej przyjemne.

Jest ok

Skusiłam się na ten krem pod wpływem reklamy. Zaintrygowało mnie to, że krem ma ważność tylko 2.5 miesiąca, co musiało wskazywać na naturalność kosmetyków.
Krem nie niwelował u mnie obrzęków, ale bardzo dobrze nawilżał, przez co moje delikatne zmarszczki, które są widoczne jedynie, gdy skóra wokół oczu jest sucha - znikały.

Kawowe SPA:)

Skusiłam się na ten kosmetyk ze względu na dobre opinie w internecie i bardzo naturalny skład. W moim przypadku produkt sprawdził się zdecydowanie bardziej, niż pozostałe kremy pod oczy firmy Fridge. Ze względu na zawartość kawy i konieczność trzymania w lodówce redukuje obrzęki i cienie. Skutecznie nawilża, jednak nie powoduje niwelacji zmarszczek (nie jest to jego celem). Cudowny zapach kawy! Niestety, nie zawsze dobrze reaguje z podkładem lub korektorem (rolują się). Piękne opakowanie. Bardzo wydajny - starcza na 3 miesiące stosowania rano i wieczorem.

mam mieszane uczucia

Jakos nie moglam trafic na odpowiedni kosmetyk drogeryjny i pomyslalam ze najwyzszy czas wyprobowac cos z wyzszej polki na ta moja zmore jaka ostatnio stala sie skora wokol oczu. Coraz silniej opadajaca powieka , since i opuchniecie pod oczami ,a do tego przesuszona. Wybralam Fridge Coffee Eye ze wzgledu na kawe , ktora byla dla mnie nowoscia i naturalny sklad, przez co trzeba trzymac go w lodowce i dla jego krotkiego terminu przydatnosci , ktory potwierdzal ta naturalnosc. Cena jednak troche odstraszala wiec postanowilam kupic go na spolke z corka. Przesylka dotarla blyskawicznie w ciagu 2 dni , pieknie zapakowany krem w szklany ,elegancki pojemniczek i swietnie zabezpieczony na czas transportu ze szczegolowymi instrukcjami.
po otwarcu pojemniczka pierwsze zachwycil delikatny zapach kawy, sam krem koloru bezowego o bardzo delikatnej muslinowej konsystencji , bylam zachwycona... i tu zachwyt sie konczy, oczywiscie krem jest baaardzo wydajny i starcza na znacznie dluzej niz 2,5 miesiaca okresu przydatnosci wiec pomysl z kupnem na spolke byl trafiony, ale krem powinien tez dzialac. Mysle ze po 2,5 miesiecznym okresie uzywania efekty powinny byc widoczne, ale nic.Niestety.
Krem wchlanial sie bardzo powoli i pozostawial na skorze rodzaj filmu, skora wokol oczy nie zmienila swojej gestosci a since nadal byly widoczne, jedynie opuchniecia znikaly blyskawicznie ale nie wiem czy to wynik dzialania kremu czy tego ze byl zimny,bo trzymany w lodowce. Podsumowujac -krem nie spelnil swojego zadania, jak dla mnie pieniadze poszly w bloto.

kremu

kawowe rozczarowanie

Jedna z nieczęstych pomyłek, jeśli chodzi o produkty Fridge. Zapach i opis działania skusił mnie i pomimo, że stosowałam kremy i serum tej firmy, któe śmiało wystarczały także pod oczy, kupiłam także słoiczek Coffee Eye... Pierwszy i ostatni raz. Jedyną zaletą było nakładanie chłodnego kremu na twarz, ale to zapewniały mi już pozostałe kosmetyki Fridge oraz hydrolat, innych zalet nie zauważyłam. Nawet zapach po pewnym czasie stał się dla mnie zbyt drażniący. Przede wszystkim nakładany na noc sprawiał, że rano budziłam się z opuchniętymi powiekami. Nakładany na dzień... cóż, nie robił nic, tylko irytował zapachem (przecież bardzo przyjemnym) kawy.
Po chyba miesiącu próbowałam oddać go siostrze, ale miała podobne uwagi i zwróciła mi słoiczek po trzech dniach. Ostatecznie wykorzystałam go do stóp, choć i tak z trudem. Bardzo chciałabym, żeby działał na mnie tak jak na inne dzewczyny, ale najwyraźniej nie był dla mnie. Nigdy więcej.

Jego szukałam!

Co warto powiedzieć na początku: jest to krem który trzymamy w lodówce , co jest zaletą (nakładając go na skórę pod oczami ochładzamy ją, co daję nam ulgę, zwłaszcza latem) Jest to krem mocno nawilżający , redukujący obrzmienie pod oczami. Oczy po jego zastosowaniu są bardziej wypoczęte. Jednak jak dla mnie- jest to krem tylko i wyłącznie na NOC. Gdy nałożyłam go pod korektor , ten korektor mi się ważył, nie trzymał się. Jest bardzo gęsty, treściwy. Wadą jak dla mnie jest krótki czas przydatności (2.5 miesiaca). Gdyby przedłużyć go do 3.5 miesiąca z pewnością zużyłabym go , a tak mam go już po terminie i nie wiem czy nadal go używać czy dla bezpieczeństwa wyrzucić, bo stracił już moc?? W każdym razie polecam ten produkt, bo na prawdę działa świetnie.

Wart swojej ceny

Krem jest zamknięty w szklanym słoiczku -ma dołączona szpatułkę do aplikacji, kolor beżowy,pachnie delikatnie świeżo paloną kawą -zapach dość szybko się ulatnia.
Konsystencja gęsta,maślana,ale bez problemu się go aplikuje-nie ma mowy o rozciąganiu skóry pod oczami.
Działanie:
-bardzo mocno odżywia i nawilża skórę,po dłuższym używaniu widać poprawę jej kondycji
-redukuje nawet duże opuchnięcia pod oczami,wygładza drobne zmarszczki mimiczne,zmniejsza widoczność zsinień,koi po nieprzespanej nocy
-skóra jest wypoczęta ,lekko naprężona ,ale nie ściągnięta
-bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod korektor-zarówno tańsze-Essence,Maybelline jak i Tarte czy Make up For ever
- absolutnie delikatny dla oka.
Na noc stosuję grubsza warstwę i rano skóra jak nowa.
Polecam !