L`Oreal Paris, Skin Expert, Rare Flowers, Toner (Tonik oczyszczający z ekstraktami z róży oraz lotosu skóra normalna i mieszana)

Oczyszczający tonik z ekstraktami z róży oraz lotosu, aby zapewnić czystość, miękkość i świeżość skóry na co dzień.

Testowany pod kontrolą okulistyczną i dermatologiczną.

Po co ten alkohol?

Tonik jest słaby i oprócz odświeżenia nie robi nic. Ma ładne różowe opakowanie, ale z dozownika wylewa się za dużo produktu. Na twarzy mnie na szczęście nie szczypie, ale też i nie łagodzi skóry. Dostałam go w prezencie, ale nie zużyłam do końca. Szkoda mi było cery na produkt, który przez alkohol w składzie mógł ją wysuszyć...

Podrażniający.

Tonik jest na bazie alkoholu, czyli silnie podrażnia skórę i oczywiście "oczyszcza", ale nie tak jak powinien, bo wyżera wszystko i wysusza skórę. Kupiłam go w rossku na promocji i dzięki wielkie za to, ale i tak straciłam 12 złotych na niego.
Zapach toniku od Loreal jest alkoholowy, ale ma lekką nutę kwiatową, jednak mnie bardzo ten zapach drażni.
Otwór w butelce jest bardzo duży i za dużo toniku wylewa się na wacik, przy tym marnując.
O działaniu już wspomniała, dodam jeszcze, że tusz po użyciu moja twarz robiła się cała czerwona i piekła.
Era toników takiej generacji już się skończył i całe szczęście jest wiele więcej innych toników, z lepszymi składami, delikatniejszym działaniem i skutecznością.

Alkoholowemu tonikowi mówię NIE!!!

Tonik dostałam w prezencie. Pierwsze co przykłuło moją uwagę to opakowanie. Minimalistyczna szata graficzna i pastelowe kolory obrazowało elegancję i szyk. Buteleczka posiada nakrętkę, której klapkę rozróżniającą się innym kolorem otwiera się na "klik"

Zapach, bardzo intensywny i niestety bardzo wyczuwalna jest woń alkoholu. To od razu odrzuca.

Konsystencja wiadomo wyglądem przypomina po prostu wodę

Niestety nie zaprzyjaźniłam się z tym tonikiem. Owszem doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijażu ale przede wszystkim strasznie wysusza skórę a ja niestety zmagam się z suchą skórą na twarzy, wszystko przez to, że ma w składzie alkohol. Po zastosowaniu skóra mnie piekła i czułam dyskomfort. Może daje uczucie odświeżenia ale niestety dawał suchości już suchej skórze to nic dobrego. Niestety to nie jest tonik dla mnie i mówię mu stanowcze NIE

Eee niestety nie...

Produkt jest bardzo "ostry" piecze i podrażnia skórę(a powiem szczerze, że moją skórę ciężko podrażnić), na pewno nie dla osób o suchej skórze. Osoby, które lubią mocno oczyszczające i sciągające toniki mogą być zadowolone:-)

On jest jak silny detergent

Skład toniku jest tragiczny. Zakupiłam go jeszcze nie wiedząc z czego się składa. Podczas pierwszej aplikacji wydawało się wszystko okej jednak z każdym dniem moja cera była bardzo wysuszona ziemista oraz pojawialy się pojedyncze wypryskim. Nie wiedziałam czym to jest spowodowane ale później przeanalizowalam jego skład. Porażka nigdy więcej

Nie bardzo

Tonik kupilam w drogerii zachęcona niska cena i wyglądem opakowania. Ładna szata graficzna przyciąga wzrok. Dobrze domywa resztki makijażu i odświeża skórę.

Jednak dużym minusem jest to, że tuż po zastosowaniu wyczuwalny jest intensywny zapach alkoholu. Po krótkim czasie się ulatnia, jednak wysusza on bardzo skórę i działa na nią niekorzystnie. Powiem szczerze, że nie przeczytałam składu przed zakupem, bo nigdy nie kupiłabym produktu zawierającego w sobie alkohol.

Racze do niego nie wrócę

Tonik udało mi się kupić za okolo. 8- 9zł.
Markę znam nie od dziś, więc co do jakości byłam pewna.
No i niestety....
Tonik ma w składzie alkohol. Po zastosowaniu uderza mocny jego zapach. Na szczęście za chwilę się ulatnia.
Sam tonik nie robi szkody, nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza skóry. Odświeża i przygotowywuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji.

Jest w porządku

Produkt może składem nie powala, ale za to bardzo lubię go za uczycie odświeżenia jakie daje na skórze. Dodatkowo skóra jest bardziej świetlista, dawał przyjemne uczucie nawilżenia. Nie miałam z tym tonikiem żadnych przykrych doświadczeń, nie uczulił mnie ani nie podrażnił. Trochę tylko opakowanie jest niezbyt dobre, bo wylewa się za dużo produktu na wacik.

Najgorszy TONIK jaki miałam !

Na wstępie chce zaznaczyć, że mam mieszaną cerę. Często zmieniałam toniki, ponieważ szukałam tego idealnego. Niestety ten okazał się totalnym zerem, najgorszy produkt jaki miałam! W składzie znajduje się Alcohol denat. I podejrzewam, że to on jest sprawcą tego co zrobiło się na mojej twarzy! Po użyciu toniku, który nie kusi zapachem na drugi dzień miałam WYSYP na twarzy! Masakra, cała buzia czerwona i z "miljonem" wyprysków! Od razu wyrzuciłam ten produkt do kosza ! Nie polecam..

moja skora mowi NIE

Opakowanie ladne i solidne ale juz przy wylewaniu na wacik widzimy ze wylewa sie za duzo no nic zaczelam wylewac go na dlon i bylo ok. Takze jesli chodzi o zapach no niby ladny ale w nos uderza czysty ALJOHOL..oj nie fajnie myslalam ale prawdziwy szok gdy nalozylam tonik na twarz... Skora czerwona wrecz pali.. po dostaniu sie do oka szczypie do granic wytrzymalosci. Nie mam skory az tak wrazliwej ale w tym przypadku to byla jakas masakra. Zuzylam produkt bo nie lubie marnowac kosmetykow lecz zajelo mi to duzo czasu...

Są plusy i minusy

Tonik leżał już u mnie od dosyć dawna. W końcu nadeszła jego chwila. Używam go już od 2 tygodni więc mogę coś więcej o nim napisać.
Opakowanie bardzo ładne, różowe, takie dziewczęce. Bardzo estetycznie i elegancko wygląda. Natomiast podczas nalewania toniku na wacik już dzieje się coś dziwnego,czyli nawet gdy nie naciskam wylewa się mnóstwo płynu, cały wacik pływa i muszę odsączyć nadmiar.
Opakowanie przeźroczyste, widać ile jeszcze zostało.
Z zapachem też jest problem. Po nałożeniu na twarz od razu uderza mocny zapach alkoholu, gdy pierwszy raz to poczułam to się przeraziłam. Raczej staram się unikać produktów kosmetycznych zawierających alkohol.
Ale po chwili alkohol się ulatnia i pozostaje przepiękny zapach lotosu i róży. Pachnie prześlicznie. Zapach zostaje na długo na twarzy i nawet jeżeli potem smaruje się kremem zapachowym to zapach toniku zdecydowanie się przebija.

Jeżeli chodzi o działanie to jest jak najbardziej poprawne. Bardzo dobrze tonizuje skórę. Mam cerę mieszaną i tam gdzie jest tłusto skóra jest świetnie oczyszczona. Bardzo dobrze odświeża. I rzeczywiście efekt rozświetlenia jest. Podoba mi się działanie tego produktu. Ładnie wygładza.

Produkt nie uczulił mnie, nie wywołał żadnego zaczerwienienia czy podrażnienia. Myślę że osoby ze zbyt wrażliwą cerą mogą mieć z nim problem.
Jeszcze nie wiem czy kupię go ponownie, a wszystko przez ten alkohol.

Super tonizuje i ładnie pachnie

Mój ulubiony tonik, jest świetny jak większość kosmetyków tej marki. Używam go, jako drugi element z zestawu 3 kroków. Wypróbowałam już morze kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ale dopiero 3 kroki zapewniły mi kompleksową pielęgnację. Tonik świetnie oczyszcza, zbiera nawet te zanieczyszczenia, których nie wyłapały inne toniki. Uspokaja i matowi przetłuszczające się partie twarzy, lekko podsusza niedoskonałości. Przy długotrwałym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę – cera stała się gładsza, dużo rzadziej pojawiają się wypryski. Dodatkowy plus za dużą wydajność.
Bardzo lubię ten plyn i wiem już że jeszcze przez jakiś czas będę go stosować choćby dlatego że poprawił mi się wygląd skóry odkąd stosuję ten kosmetyk. Płyn jest dośc wydajny oraz jak podkresliłam wcześniej bardzo skuteczny. Serdecznie polecam ten kosmetyk.

Fajny

Toniku używam od miesiąca przeważnie wieczorem robię domowe Spa. Bardzo fajnie odświeża buzię a do tego pięknie pachnie. Zmywam nim make-up i też się sprawdza, omijam tylko okolice oczu(bo szczypie-patrz na skład) Jak dla mnie sie sprawdza.Oczyszcza i odświeża,jest delikanty.