Rossmann, Apricot Scrub Cream

Rossmann, Apricot Scrub Cream

Krem do oczyszczania skóry z morelą. Usuwa obumarłe komórki, wygładza skórę i przywraca twarzy świeży wygląd. Sprawdza się rownież na łokciach.

nie zachwycil

Taki tanszy odpowiednik morelowego peelingu St. Ives i niestety gorszy.
Opakowanie ok, bo ze sloiczka mozna wygrzebac wszystko do konca, ale przydaloby sie dodatkowe zafoliowanie (zadna przyjemnosc znajdowac czyjes odciski palcow na kremie).
Scrub calkiem dobrze trze, ale zostawia na skorze cienki film i tego bardzo nie lubie. Jak stosowalam go na noc i pozniej nalozylam na twarz krem, to zawsze konczylo sie to pojawieniem jakis przykrych niespodzianek :(
Do niego juz na pewno nie wroce.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Faworyt :)

Kupiłam go oczywiście po lekturze KWC :) Nie myślałam, że będzie aż tak dobry. Peeling ma duże drobinki ścierające, więc polecam go zwolenniczkom oczyszczania mechanicznego. Wydaje mi się, że tych drobinek ma więcej niż peeling warzywny Lirene :) Używam na przemian tych dwóch.

Kupiłam go za 4,99zł, więc kosztował zaledwie grosze.

Polecam :)

Używam tego produktu od:3 miesiące

doskonały

Świetny peeling, jestem nim pozytywnie zaskoczona. Doskonała kremowa konsystencja, przewaga ścierających drobinek nad kremową bazą - drobinek jest naprawdę bardzo dużo, do tego są optymalnie ostre. Można go używać zarówno do twarzy - jest odpowiedni dla zwolenniczek ostrych mechanicznych peelingów i fanek morelowego peelingu St Ives lub warzywnego Eris, jak i do ciała. Moim zdaniem to świetny kosmetyk, długo szukałam właśnie takiego mechanicznego peelingu, dla mnie jest optymalny. Daję mu aż 5 gwiazdek, bo wśród peelingów stał się moim numerem 1. No i ta cena... POLECAM!

Używam tego produktu od: trzech tygodni

sado-maso, cud-miód :D

plusy:
-mega dużo ostrych drobinek , ktore wiedza co trzeba scierać:D
-wydajny
-tani jak barszcz
- po oplukaniu skóra zostaje przyjemnie nawilzona, gladziutka
- radzi sobie z dekoldem, tyłkiem :D , udami, stopami:)

minus:
-jeden - sloiczek, wolalabym tubke, bo nie dosc ze trzeba uwazac bo sie moze obić , stłuc to jeszcze sie trzeba nakrętka bawic :/

Używam tego produktu od:3 miesiecy - raz w tygodniu

Ach... Co za tarcie :P

Świetny kosmetyk. Skutecznie usuwa obumarły naskórek, co czyni skórę miękką i delikatną. Po wsmarowaniu balsamu, to już w ogóle odlot :D Drobinki małe, ale idealnie ścierają. Cena w porządku. Właściwie trochę nawet za niska jak na taką jakość :P Ale ćśśś... nie ma co narzekać :P Wkurza mnie trochę ten szklany słoiczek, bo trzeba się z nim obchodzić jak z jajkiem ;) No i myślałam, że toto większe jest, na zdjęciu wygląda jak kolos, w porównaniu z tym, co kupiłam :D
Jednak szczerze polecam, naprawdę dobry :)

Mocny i skuteczny

Porządny scrub - jeśli chodzi o ostrość i siłę drobinek - jest bardzo podoby do St Ives`a antybakteryjnego. Jedynie ma dużo mniej przyjemny zapach - ale to nie powód żeby odejmować gwiazdki. Wydajny, skuteczny( mocno trze - dużo drobinek ścierających - ostrych), tani - czego chcieć więcej. Nie polecam osobom z delikatną cerą - moja niewrażliwa natomiast go uwielbia. Opakowanie - słoiczek - lepsze niż w St Ivsie, w którym to otwór często się zapychał pod koniec, i trzeba było rozcinać opakowanie i wydobywać resztki - tu tego problemu nie będzie. I nie wiem czemu znajduje się w kat peelingów do ciała , bo na opakowaniu nie ma takowej adnotacji.

bardzo dobry

Najlepszy peeling jaki do tej pory mialam. Bardzo dobrze złuszcza naskórek, dobrze sie rozprowadza. Pierwszy peeling który tak dobrze się zmywa ze skóry. Do tego jest śmiesznie tani. Co do minusów to ma niewygodne opakowanie i nie jest zbyt wydajny, ale za taką jakość i cenę można mu to wybaczyć ;) Polecam.

do pięt i garnków

Pod wplywem zachwytow wizazanek popelnilam ten zakup. No coz na szczescie jest to maly wydatek, ale uswiadomil mi jak bardzo sie roznimy w potrzebach i ocenach :D Dla mnie ten scrub jest za ostry, natarczywy -mimo ze z zalozenia kupilam go na partie zaatakowane cellulitem. Upiornie podraznial i szorowal jak drapak do przypalonych garnków!! Kompletnie nie wyobrazam sobie uzywania go do buzi.

super "zdzierca":P

Ooo, to sie nazywa "brutal", lubię takich;) Ostre drobinki to to, co lubię w peelingach. Skóra jest świeższa i wyrażnie oczyszczona.Drobinki nie podrażniają mojej skóry.Niewiem jak to zadziała na delikatną i wrażliwą skórę, ale ja naszczęście takowej nieposiadam:)
Ostatnio w promocji zapłaciłam...3, 90.

bardzo dobry

Używam tego kosmetyku od 3 lat/ ilość zużytych opakowań: 3

Bardzo fajny peeling. Delikatny, drobnoziarnisty, więc nie niszczy cery. Ja mam cerę mieszną, więc uzywam go na strefę T - tam masuje dłużej i intensywniej, a ana policzkach, gdzie mam cere delikatną i skłonną do naczynek, daje go mniej i masuję krótko i bardzo delikatnie. Po peelingu skóra jest bardzo delikatnai milutka w dotyku. Po takim zabiegu bardzo ładnie nakłada się podkład pod makijaż, bo skóra jest oczyszczona i wyrównana. Po peelingu nakładam samoopalacz, bo mam wtedy pewność, ze na tak oczyszczonej twarzy nie pozostawi on smóg i ładnie się wtopi w buzię. Stosuje raz na tydzień lub raz na dwe tygodnie. Jest bardzo wydajny!
Polecam - bardzo dobry peeling w super cenie i przyjemnie pachnie!!!

Ooo taaak!

Rewelacja - dałam 3,99 w promocji, a produkt: mnóstwo ściernych drobinek zanurzonych w kremie. Drobinki sie nie rozpuszczają, to plus, krem łagodzi ich ostrość, można dozować ilośc i siłę tarcia, aby efekt był optymalny. Ostry, kremowy, wydajny (dzięki dużemu zagęszczeniu ściernych drobinek wystarcza niewielka ilość). W składzie kilka imponujących składników. Tylko zapach - nie jest wstrętny, jest naturalny, ale jednak skoro już w składzie "parfum" jest, to powinno to miec jakiś skutek. Idealny również do ciała. Uwielbiam go używać. PS Chyba stalam sie bardziej wymagajaca. :P Mozna w pzystepnej cenie znalesc porzadne peelingi w ladniejszych opakowaniach i o przyjemniejszym zapzhu/

No ładnie...

skrobie :D Produkt bardzo wysokiej jakości nie przyprawiający jednocześnie o palpitację serca mojego portfela :D Bardzo dobrze ściera martwy naskórek, drobinek jest bardzo dużo i są one relatywnie ostre, aczkolwiek nie podrażniają. Skóra po zastosowaniu produktu jest miękka, gładka, doskonale oczyszczona, absolutnie nie wysuszona, wręcz przyjemnie nawilżona, rzekłabym. Relaksujący ( morelowy, jak mniemam ) zapach kosmetyku dodatkowo uprzyjemnia zabiegi pięlegnacyjne. * odejmuję za zbyt ciężki, szklany słoiczek, z którego to głębokich czeluści wydobywanie peelingu staje się wyjątkowo uciążliwe i irytujące w przypadku posiadania nieco dłuższych niż 1mm. paznokci.