Avon, Naturals, Mountain Pure, Peel-off Face Mask (Maseczka peel-off `Górski strumień`)

Oczyszczająca maseczka z ekstraktami melisy i szarotki. Do każdego typu cery.

maseczka ok ale nie jako peel off

maseczka typu peel-off czyli nakładamy, ona zasycha i na koniec ściągamy ją od góry twarzy jak maskę. taka jest przynajmniej idea...

ta maseczka była całkiem ok, nawilżała itd. ale:

- nakładało się ciężko bo jest baardzo gęsta
- długo zasycha a i tak na koniec wychodzi na to że dobrze wszędzie nie zaschła
- ciężko ściągnąć ją nawet w paru kawałkach przez to że niektóre miejsca były ciągle mokre***- kończyło się na tym że zmywałam ją ciepłą wodą co i tak trwało strasznie długo

także chyba wolę maseczkę której z założenia się nie ściąga tylko zmywa a nie taka ściema

Używam tego produktu od: pare lat temu

stare dzieje

przypomniały mi sie czasy, kiedy uważałąm że avon to dobra firma i jeśli jego kosmetyki nie pomagają to znaczy że z moją skórą jest coś nie tak, nie z nimi
jak każda maseczka peel off tej firmy była tylko takim żelem który nakładało sie na twarz z nudów
mocno alkoholowa, oczy łzawiły od oparów
potem było lekko czuć ten zapach "górski strumień", ładny, świeży, lekko męsko-morski
maska długo zasychała, nawet ponad pół godziny, na środku zawsze zostawało coś niedoschnięte i nie dąło się jej ściągnąć jak na peel off przystało, często jeszcze wałkowalo sie po twarz resztki tych glutków
korzyści dla skóry rzadne - ani nawilżenie, ani oczyszczanie - może lekko zwężone pory, ale nie bardziej niz po umyciu twarzy
wydajność ogromna, można było wiec zabijać nudy miesiacami z tą maska na sobie

Używam tego produktu od: parę lat temu

męcząca

Jak wszystkie peel-ofy z serii naturals, nie złazi z twarzy w jednym kawałku, tylko część złazi, a część trzeba mozolnie zmywać...Te esktrakty to w sferze teorii, maseczka składa się głównie z alkoholu. Męcząca.

Używam tego produktu od:parę razy
Ilość zużytych opakowań:pół i allegro

Przyjemna maseczka

Maseczka dośc dobra. Skóra po zastosowaniu robi się gładka i przyjemna w dotyku. Jest napięta, jędrna i miękka. Ostrasza mnie jedynie ten okropny, chemiczny zapach.
Dużo zabawy daje ściąganie jej z twarzy (mój pies, widząc to, ucieka z pokoju :P) :)
Godna polecenia :)

ładny zapach i tylko tyle

Ciezko sie ja naklada no i nie ma zadnych spektakularnych efektow, szczerze mowiac to po dokladniejszym przyjrzeniu sie to nie ma zadnych. Maseczka tylko ladnie pachnie...

można ją sobie darować

Dostałam ją w prezencie. Żałuję, że ją dostałam, bo maseczka jest nic nie warta. W ogóle nie widać różnicy przed i po zastosowaniu. Zapach - jeśli go czuć to chemikaliami. Dla mnie strata czasu.

efekty?

Efektów użycia nie zauwazam zadnych , moze tylko to ze zaraz po nalozeniu skora jest schlodzone, ale po zdjeciu nic , no moze troche wysusza skore, ale to raczej minus, 2 gwiazdki daje tylkozato ze fajnei sie ja zdejmuje zupelnie tak jak weze zrzucja skore;), ale nastewpnej napewno nie kupie, dobra by byla do charaketeryzacji do filmow o kosmitach zrzucajacych skore i tyle

Nic specjalnego

ja tam ogólnie nie jestem jakaś wielką fanką maseczek tego typu - jakoś nie zauważam jakiś radykalnych zmian - ale przynajmniej jest troche przy zcymś takim zabawy :)
Zapach taki sobie...
Jak dla mnie takie m,aseczki są troche makabryczne.
I nie widze żadnej róznicy w porownaniu z maseczka grejfrutową.

są lepsze

Dosyć gęsta i trudna w rozsmarowaniu, bardzo długo schnie. Ma ładny zapach i (jeśli uda się komuś doczekać aż wyschnie) wygładza cerę. Ale to samo potrafią inne maseczki, z którymi nie ma tylu problemów.Ilość zużytych opakowań: 1/4

zwyczajna

Wygładza buzię i oczyszcza.Jest łatwa w użyciu, jednak nie podoba mi się jej zapach.Nie zauważyłam żadnych wstrząsających efektów.

może być

mimo mojej wrazliwej skóry maseczka ta nie uczula mnie.Nie piecze.Ma przyjemny zapach,knsystencje ciut za rzadka.Oczyszcza w sposób delikatny.Skóra jest gładka po jej zastosowaniu.Wydajnośc przeciętna.

zwykła

Pachnie ładnie, świeżo, jak cała seria. Dobrze się rozprowadza. Ma dobrą konsystencję, nie za rzadką i nie za gęstą. Jak na tego typu maseczkę nie klei się zbytnio. Niestety, nie daje zbyt dużych efektów. Twarz jest oczyszczona, ale tylko powierzchniowo, nie oczyszcza porów i nie zwęża ich. Lekko odświeża.