Bourjois, Volume Reveal Mascara, Adjustable Volume (Tusz do rzęs pogrubiający)

Bourjois, Volume Reveal Mascara, Adjustable Volume (Tusz do rzęs pogrubiający)

Nowa mascara z serii Volume Reveal, która pozwoli całkowicie odmienić makijaż rzęs w trakcie jego noszenia bez konieczności zmywania make-upu. Umożliwia nałożenie na rzęsy kolejnych warstw tuszu bez wcześniejszego demakijażu i bez tworzenia grudek.
Tusz umożliwia regulowanie objętości rzęs dzięki nowej formule oraz nowej konstrukcji szczoteczki. Tusz jest wzbogacony w roztapiające się, miękkie woski nowej generacji i ma kremową konsystencję, dzięki czemu szczoteczka gładko przesuwa się po rzęsach. Można nałożyć nową warstwę maskary, nawet wtedy, gdy pierwsza warstwa jest całkowicie sucha.
Szczoteczka Ultra Gliding, wykonana z supermiękkich, neoprenowych włosków, gwarantuje łatwą aplikację. Tusz nadaje objętość bez pozostawiania grudek.

Rewelacyjna masakra

Tusz jest boski, należy do moich ulubionych. Idealnie rozdziela rzęsy i je podkreśla, jednocześnie wydłuża. Nie tworzy grudek, nie rozmazuje się. Silikonowa szczoteczka ładnie rozczesuje i nie skleja. Dodatkowym atutem jest piękne opakowanie z praktycznym lusterkiem.

Świetny tusz z kiepską szczoteczką

Tusze do rzęs Bourjois cieszą się zasłużoną renomą. Nie trafiłam jeszcze na kiepski tusz tej marki, więc gdy na drogeryjnych półkach pojawił się Volume Reveal, z chęcią po niego sięgnęłam.
Jak w przypadku innych maskar Bourjois, również i ta okazała się trafionym zakupem. Tusz zamknięty jest w dość dużym, solidnym opakowaniu z praktycznym lusterkiem powiększającym, co bardzo przydaje się w podróży.
Volume Reveal pięknie rozdziela rzęsy, tworząc imponujący wachlarz. Bardzo dobrze je też pogrubia i wydłuża, delikatnie podkręca. Efekt można stopniować dokładając kolejne warstwy, bez obaw o sklejenie rzęs. Nadaje się więc i na co dzień, i na większe wyjścia.
Tusz nie rozmazuje się i nie osypuje. Nie odbija się na dolnej powiece.
Jedynym minusem maskary jest niewygodna szczoteczka. Jestem zdecydowaną zwolenniczką klasycznych szczoteczek z włosia i Volume Reveal taką właśnie posiada. Jednak jest ona jest zbyt duża i trzeba się trochę namęczyć, by idealnie pokryć rzęsy bez pobrudzenia sobie powieki.
Pomimo kiepskiej szczoteczki, która nie do końca mi odpowiada, zapewne jeszcze sięgnę po ten produkt. Jego wielowymiarowe działanie sprawia, że jest to tusz uniwersalny. Zdecydowanie wart swojej ceny.

Spodziewałam się czegoś więcej

Niestety u mnie ten tusz efektu wow nie zrobił. Fajnie rozdzielał rzęsy, wyłapywał każdą najmniejszą rzęsę delikatnie je wydłużając i pogrubiając. Efekt jaki uzyskałam to podkreślone, naturalnie wyglądające rzęsy. Tusz od razu po otwarciu miał przyjemną konsystencję, nie za mokrą. Niestety szybko zaczął wysychać i gęstnieć oraz osypywać się z rzęs. Byłam przekonana, że będę używać lustereczka umieszczonego na opakowaniu, niestety dla mnie było to niewygodne.

Lustereczko

To wbudowane lusterko po prostu mnie oczarowało super sprawdza się jeśli nie mamy dużo miejsca w torebce na lusterko a chcemy poprawić makijaż lub do tuszować rzęsy fajnie pogrubia rzęsy wydłuża je i rozdzielanie z lepiej Myślę że warto wypróbować

Sprawdził się

Co mnie zachwyciło od samego początku, to fakt, że formuła tego tuszu od samego otwarcia opakowania była idealna - nie za mokra, nie za sucha. Można nim osiągnąć piękny efekt na rzęsach, super pogrubia i wydłuża. Jest trwały i nie osypuje się. Czasem się odbija na górnej powiece, ale nie jest to dla mnie uciążliwe. Opakowanie posiada lusterko, co może być przydatne w podróży. Jedyne co mnie trochę irytuje, choć może czepiam się, że opakowanie nie ma kształtu walca, przez co nie mogę nałożyć tuszu swoją wypracowaną techniką obracania szczoteczką :P ale to tylko mój wymysł ;)
Maskara ma fajną cenę w sklepach internetowych i na promocjach. Ogólnie polecam :)

Jestem na tak!

Zachęcona przeczytanymi opiniami na jego temat sama musiałam, że przetestować i nie żałuję. Opakowanie jest bardzo ciekawe, jednakże najbardziej urzekło mnie lustereczko, które znajduje się na opakowaniu! Dzięki temu praktycznie w każdym miejscu można poprawić make up. Szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy i pogrubia. Z konsystencji mascary również jestem bardzo zadowolona, bo nie zostawia grudek i tusz nie kruszy się mimo wielu godzin od nałożenia produktu. Będę do niego wracała <3

Mieszane uczucia

Tusz kupiłam na promocji w Rossmanie -55%, w cenie regularnej (60 zł) ciężko było mi się na niego zdecydować. No ale, że promka rządzi się swoimi prawami, a czytałam na jego temat dużo pozytywnych opinii zdecydowałam się wrzucić go do koszyka zamiast czegoś tańszego.

Zaznaczę, że nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z kosmetykami marki Bourjois przeznaczonymi do makijażu oczu. Te, których używałam - podkłady, puder - były dla mnie zadowalające.

Tusz trochę mnie rozczarował.
Z jednej strony świetnie wydłuża rzęsy, dawno nie miałam tuszu który aż tak by w tej materii działał. Jednocześnie kosmetyk nie skleja ich, są ładnie rozczesane i rozdzielone. Daje naturalny ale widoczny efekt.
Lusterko na opakowaniu jest fajnym patentem, sama szczoteczka również na plus - jest poręczna i nie brudzi powieki.

Niestety - tusz po kilku godzinach zaczyna się osypywać. Zostawia czarną mgiełkę pod okiem. Zaznaczę tu, że noszę soczewki więc podejrzewałam, że to w jakiś sposób może wpływać na trwałość, jednak osyp występuje nawet w dni gdy noszę okulary. Jednocześnie dodam, że używając innych tuszy nie miałam takiego problemu.

Winowajcą jest tu pewnie formuła tuszu - producent deklaruje, że można w ciągu dnia dokładać kolejne warstwy. Niestety nie doczytałam tego przed zakupem.

Klasyk

Wygodne opakowanie z praktycznym i oryginalnym lustereczkiem.
Pojemność 6 ml, cena na promocji około 30 złotych.
Tusz dobrze pogrubia włoski, ale dopiero przy nałożeniu drugiej warstwy, rozdziela rzęsy i nie skleja ich i nie tworzą się nieestetyczne grudni.
Bardzo ładna intensywna czerń.
Jedną z zalet jest klasyczna- grubsza z gęsto ułożonym włosiem szczoteczka.
Bourjois naprawde ładnie się prezentuje na włoskach przez dość długi czas nie odbija pod łukiem brwiowym, nie osypuje się i nie tworzy efektu pandy.
Zdecydowanie pogrubia i wydłuża, a także delikatnie podkręca, dając przy może nie spektakularny, lecz na pewno naturalny efekt.

Ideał

Tusz jest świetny. Idealnie pogrubia, wydłuża i rozdziela rzęsy. Kupiłam go na spróbowanie bo poleciła mi to koleżanka. Uwielbiam go używać, małe lustereczko mi się czasem przydaje, jak zdarza mi się na szybko malować w aucie. Tusz ładnie uwidacznia rzęsy, jestem nim oczarowana.

Jeden z moich ulubieńców

Wstyd się przyznać, ale kupiłam tusz ze względu na lusterko :) byłam ciekawa jak takie opakowanie się sprawdzi, teraz nie potrafię sobie wyobrazic mojego codziennego makijażu bez tego tuszu! Szczoteczka jest super, ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy, efekt może nie jest spekatakularny, ale ja jestem bardzo zadowolona. Tusz się nie osypuje, ładnie utrzymuje się cały dzień.

Rozczarowanie

Bardzo cenię markę Bourjois, ma w swojej ofercie wiele ciekawych produktów, których chętnie używam. Jednak nie mogę powiedzieć tego samego o tym tuszu. Niestety to wielki przeciętniak. A za taką cenę stacjonarnie to delikatne przegięcie.
Nie mam jakiś super długich i gęstych rzęs, ale też nie są one niewidoczne. Prawdę mówiąc to nie potrzeba im wiele. Jednak od tego tuszu nawet tego nie otrzymałam.
Efekt jaki daje jest delikatny i bardzo codzienny. W odrobinę ciemniejszym makijażu, jak ja to nazywam pół-dziennym, absolutnie się nie sprawdza. Magicznie znika po kilku godzinach. Na szczęście robi to tak, że nie widać procesu znikania na twarzy.
Lusterko to przyjemny gadżet, nadaje się do poprawek.

Kompletny bubel

Producent obiecuje pogrubienie każdej rzęsy, które będzie długotrwałe. Niestety efekt, jaki daje ta maskara jest przeciętny, niezwykle delikatny. Trzeba się mocno napracować, by osiągnąć wyrazisty efekt. Trwałość tuszu również pozostawia wiele do życzenia. W ciągu dnia osypuje się, a rzęsy podkręcone zalotką szybko opadają. W mojego gusta nie trafia także opakowanie Volume Reveal - lusterko jest zbyt wąskie, by nadawało się do poprawek makijażowych.

Świetny!

Kupiłam go na promocji w jednej z drogerii. Skusiło mnie opakowanie i chęć przetestowania czegoś nowego. Jest to mój faworyt jeśli chodzi o tusz do rzęs. Przepięknie pogrubia i wydłuża, świetnie rozczesuje włoski. Moja ulubiona szczoteczka z włosia. Dodatkowym atutem jest lustereczko wbudowane w opakowanie. Idealnie przydaje się do makijażu w przerwie czy też jako pomoc w regulacji brwi(pięknie powiększa i zauważymy każdy włosek!) I przede wszystkim nie skleja rzęs!