Bourjois, Volume Reveal Mascara, Adjustable Volume (Tusz do rzęs pogrubiający)

Bourjois, Volume Reveal Mascara, Adjustable Volume (Tusz do rzęs pogrubiający)

Nowa mascara z serii Volume Reveal, która pozwoli całkowicie odmienić makijaż rzęs w trakcie jego noszenia bez konieczności zmywania make-upu. Umożliwia nałożenie na rzęsy kolejnych warstw tuszu bez wcześniejszego demakijażu i bez tworzenia grudek.
Tusz umożliwia regulowanie objętości rzęs dzięki nowej formule oraz nowej konstrukcji szczoteczki. Tusz jest wzbogacony w roztapiające się, miękkie woski nowej generacji i ma kremową konsystencję, dzięki czemu szczoteczka gładko przesuwa się po rzęsach. Można nałożyć nową warstwę maskary, nawet wtedy, gdy pierwsza warstwa jest całkowicie sucha.
Szczoteczka Ultra Gliding, wykonana z supermiękkich, neoprenowych włosków, gwarantuje łatwą aplikację. Tusz nadaje objętość bez pozostawiania grudek.

Szczoteczka
z włosia

Okropny!

Nie znoszę tych szczoteczek. Plastikowych cienkich- po prostu nie można tym wymalowac krótkich rzęs. Kupiłam ten tusz w drogerii zachęcona opiniami wizazanek, ale okropnie się zawiodłam. Tusz obrzydliwie śmierdzi takim słodkim zapachem, nie wiem co producent miał na celu. Skleja, odbija się na powiekach, w ogóle nie wydłuża oraz nie rozdziela rzęs. Totalny bubel.

Pogrubienie

Tusz bardzo delikatny. Idealnoe rozdziela rzęsy dzięki czemunie są sklejone jak w innych tuszach. Lecz dla zauważalnego efektu trzeba nałożyć kilka warstw produktu.

Nie

Tusz zupełnie mi nie pasował już od samego początku. Wiem ze tusz dopiero jest dla mnie dobry po tygodniu od otwarcia i z tym tez poczekałam. Na początku tusz bardzo długo zastygal przez co tusz z rzęs miałam tez na powiekach, pod brwiami i oczami... skoro magiczny okres nie przyniósł poprawy dodałam do ruszy duraline inglota. To poprawiło znacznie jego konsystencje, zaczął normalnie zastygac i było spoko... niestety po miesiącu zrobił się grudkowaty i się osypuje. Nie kupię go więcej, zbyt wiele przez niego przeszłam

Niezły, ale nie zachwycił

Nie rozumiem wielkiego bum na ten tusz. Jest okej, ale wcale nie wydłuża ani nie pogrubia rzęs tak znacząco. Daje efekt bardziej na co dzień. Nie osypuje się ani nie odbija na górnej powiece, co jest duża zaleta.

Rozdzielenie bez pogrubienia

Tusz bardzo ładnie rozdziela włoski, niestety u mnie nawet po 3 warstwach nie widać było znaczącego pogrubienia. Nie wydłużył również moich rzęs. Plusem jest to, że je rozdziela, można dokładać w ciągu dnia tyle warstw ile się chce, nie skleja. Nie zauważyłam również uniesienia rzęs. Ma bardzo delikatną formułe i nie daje spektakularnego efektu.

Kolejny ładny bubel od Bourjois

Marka Bourjois powoli staje się moją najbardziej znienawidzoną marką drogeryjną. Każda kolejna rzecz jest w moich oczach tandetą za niemałe pieniądze, w ładnej kobiecej szacie graficznej. Ten tusz dołącza do grona koszmarków Bourjois, których jest już znacznie więcej niż produktów dobrych (hitu z tej firmy nie znalazłam do tej pory).
Szczoteczka - konkretna, nawet za bardzo. Nie można nią równomiernie rozłożyć tuszu, o precyzyjnym pomalowaniu malutkich rzęs przy wewnętrznym kąciku nie ma mowy.
Pierwsza warstwa tuszu nie powala. Kolejne oblepiają rzęsy i zamiast je pogrubiać to tworzą pajęcze nóżki, sklejają nierównomiernie i obciążają oko.
W ciągu dnia tusz szybko wysycha do skorupy i mocno się osypuje.
Głębia czerni jest ok.
Lusterko to raczej zbędny dodatek - ciężko w nim pomalować rzęsy, jest za wąskie, bezsensowne. Kształt zakrętki też wcale nie ułatwia trzymanie szczoteczki.
Za taką cenę w Rossmannie można znaleźć o wiele lepsze tusze.

klasa.

Klasyczna mascara od klasycznego Bourjois. Nadaje subtelną objętość w sam raz na lekki dzienny makijaż. Ale Wizażankom przyzwyczajonym do spektakularnego efektu WOW może nie wystarczyć...

Ciągle testuję nowe tusze, również te z silikonowymi szczoteczkami, ale moimi faworytami są jednak te tradycyjne i zawsze mam takowy `na podorędziu`. Takim moim niezbędnikiem jest właśnie Volume Reveal Adjustable Volume.

Mascara wydłuża i pogrubia rzęsy, ale jest to efekt dość subtelny po jednorazowej aplikacji. Jak obiecuje producent, warstwy można dokładać i dokładać (nie zastyga szybko!) i wtedy można uzyskać lepsze efekty. Bardziej wydaje mi się w kierunku pogrubienia.
Ja używam z wcześniej nałożoną bazą lub serum (na przykład Arganowe z Eveline całkiem dobrze się do tego nada), a następnie przystępuję do aplikacji tuszu. Wtedy efekt jest naprawdę przyzwoity.

Jeszcze nigdy nie doświadczyłam jego osypywania się, odznaczania i obkruszania, co się często dzieje przy jego krewniakach.

Faktycznie lekka formuła , absolutnie nie obciążająca!

I bardzo podoba mi się zawartość olejków, które faktycznie nie powodują natychmiastowego wysuszania i pozwalają na dokładanie kolejnych warstw- to dość nowatorskie rozwiązanie!

Na wyjścia mam inne, które może bardziej obciążają rzęsy, ale też pozwalają na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów.

Odejmuję gwiazdkę za efekt, bo znam lepsze :)

Dobra ale nie wspaniala

Maskara ma bardzo praktyczne opakowanie, wygodnie sie trzyma i lusterko ulatwia aplikacje.
Niestety jest bardziej wydluzajaca niz porgubiajaca. Po jednej/dwoch warstwach nie widac prawie, ze rzesy byly pomalowane.

Idealny w podróży

Tusz do rzęs Bourjois Volume Reveal wyróżnia się bardzo poręcznym lusterkiem na opakowaniu. Jest to ogromne ułatwienie w malowaniu rzęs i to w dodatku w pozycji, pozwalającej na idealne wyczesanie rzęs. Ideał dla osób żyjących w pośpiechu i podróżników. Poza tym cudownie pogrubia rzęsy bez zlepiania ich.

Super.

Bardzo fajny tusz do rzęs. To co w nim uwielbiam to to, że posiada lustereczko po boku dzieki czemu mogę się pomalować bez problemu nawet w podróży. Co więcej jego szczoteczka bardzo fajnie rozczesuje rzęsy i zapewnia im dobre krycie tuszem. Pięknie wygląda na rzęsach. super się nim pracuje. Rewelacja.

Poprawny

Kupiłąm go na promocji -55 w Rossmanie, praktycznie w ciemno. Lubię kosmetyki Bourjois, więc dałam szansę tuszowi do rzęs.
Efekt u mnie jest spoko, ale bez szału. Na moje naturalne rzęsy nie narzekam - są ciemne i dość gęste, więc od tuszu oczekuję efektu wow. Przy volume reveal jest jakieś wydłużenie, ale wachlarz rzęs to to nie jest ;)
Plusem jest konsystencja - prawie nie zostawia grudek już od otwarcia i nie wysycha zbyt szybko w opakowaniu.
U mnie nadaje się na co dzień - na większe okazje wybieram inne tusze.

Ciekawym rozwiązaniem jest wbudowane lusterko powiększające - ja go nie używam, ale na pewno jest przydatne, jeśli chce się poprawić makijaż w biegu ;)

całe Bourjois

Od dawna wiadomo, że Bourjois umie w maskary, a teraz zmieniając kształt opakowania i dodając lusterko zostaje Miss Gadżet. Nie spotkałam się jeszcze z tuszem w takiej formie, więc plus za kreatywność i oryginalność. Lubimy łączyć efektowe z efektywnym.
Sam tusz na bardzo wysokim poziomie, szczoteczka dobra, idealnej jeszcze nie znalazłam, dużym plusem jest możliwość bezkarnego dokładania kolejnych warstw, w innych tuszach zabawa kończy się po pierwszej, potem tylko coraz większe sklejanie i grudki. Ładnie rozdziela rzęsy przy aplikacji, wydłuża i pogrubia. Dość trwały.
Cena wyjściowa dość wysoka, ale często bywa w promocji, poza tym w internetach wszystko jest tańsze ;)
Polecam jeśli nie dla siebie to na bardzo gustowny prezent.