Bourjois, Volume Reveal Mascara, Adjustable Volume (Tusz do rzęs pogrubiający)

Bourjois, Volume Reveal Mascara, Adjustable Volume (Tusz do rzęs pogrubiający)

Nowa mascara z serii Volume Reveal, która pozwoli całkowicie odmienić makijaż rzęs w trakcie jego noszenia bez konieczności zmywania make-upu. Umożliwia nałożenie na rzęsy kolejnych warstw tuszu bez wcześniejszego demakijażu i bez tworzenia grudek.
Tusz umożliwia regulowanie objętości rzęs dzięki nowej formule oraz nowej konstrukcji szczoteczki. Tusz jest wzbogacony w roztapiające się, miękkie woski nowej generacji i ma kremową konsystencję, dzięki czemu szczoteczka gładko przesuwa się po rzęsach. Można nałożyć nową warstwę maskary, nawet wtedy, gdy pierwsza warstwa jest całkowicie sucha.
Szczoteczka Ultra Gliding, wykonana z supermiękkich, neoprenowych włosków, gwarantuje łatwą aplikację. Tusz nadaje objętość bez pozostawiania grudek.

Szczoteczka
z włosia

Świetna!

Pierwszy raz miałam styczność z maskarą tej firmy i jestem mile zaskoczona, już po pierwszej warstwie widać wyraźną różnicę w pogrubieniu i wydłużeniu rzęs. Rzęsy były za każdym razem bardzo dobrze rozdzielone , osiągany efekt jest przez to bardzo naturalny. Maskara ma świetną trwałość (testowana podczas upałów), ani raz nie martwiłam się o "pandę" pod oczami. Nie podrażnia oczu, ani nie obsypuje się. Przy drugiej warstwie trzeba dać jej chwilę na wyschnięcie, ale to zupełnie nie przeszkadza. Szczoteczka jest dość wygodna, jedynie w kącikach trzeba bardziej uważać, bo nie jest idealnie precyzyjna, przy mniejszych oczach. Ładny, głęboki czarny kolor.

Maskara od Bourjois

Maskara Volume Reveal Adjustable od Bourjois jest naprawde bardzo fajna. Szczoteczka jest po prostu świetna, idealnie dociera i rozczesuje nawet te najkrótsze rzęsy w kącikach oczu, kolor jest wyrazisty, czarny, konsystencja tuszu też bardzo fajna. Jedynym minusem jest to, że na szczoteczkę nabiera sie zbyt dużo tuszu.
Efekt utrzymuje sie bardzo długo, po całym dniu pracy moje rzęsy wyglądają jak od razu po pomalowaniu, a nałożona druga warstwa nie zostawia grudek ani nie skleja rzęs
Tusz delikatnie wydłuża rzęsy(dużej różnicy nie zauważyłam bo moje rzęsy same z siebie są dość długie), trochę pogrubia i wygląda naprawde efektownie. Opakowanie jest bardzo ładne, zgrabne, poręczne, a lusterko bardzo pomocne przy poprawianiu makijażu
Uważam, że tusz spełnił moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam używając go, bez wahania kupiłabym go ponownie :)

Grube, długie rzęsy bez sklejenia i grudek

Tusz Volume Reveal Adjustable jest bardzo fajnym rozwiązaniem dla osób, które przez cały dzień chcą się cieszyć pięknymi rzęsami - w każdej chwili można dodatkowo pogrubić rzęsy nakładając kolejną warstwę tuszu, a dzięki praktycznemu lusterkowi można to zrobić dosłownie zawsze i wszędzie :)

Idealna do dziennego makijażu.

Maskara spełnia obietnice producenta. Dokładnie pokrywa każdą rzęsę. Ładnie rozczesuje i delikatnie podkręca . Szczoteczka nabiera odpowiednią ilość produktu. Aplikacja nie sprawia problemu. Tusz nie rozmazuje się, nie osypuje, nie tworzy grudek na rzęsach, ani „pajęczych nóżek”. Rzeczywiście można nałożyć 2 a nawet 3 warstwę i oko nadal ładnie się prezentuje. Dołączone do opakowania powiększające lusterko, na początku wydawało mi się zbędnym gadżetem. Z czasem przekonałam się do niego. Podoba mi się głęboka czerń maskary, jej trwałość (nie rozmazuje się nawet podczas upałów), naturalny efekt, oraz to, że równomiernie pokrywa każdą, nawet najmniejszą rzęsę. Minusem jest cena, ale na szczęście są promocje.

Używa produktu od: próbka

Fajna maskara, która spełnia oczekiwania

PLUSY:
-głęboka czerń
-zdecydowanie wydłuża rzęsy
-nie zostawia grudek nawet przy trzeciej warstwie
-nie osypuje się
-bardzo fajna szczoteczka, miękka, bez nadmiaru produktu
-opakowanie z lusterkiem - fajna opcja, mi się akurat nie przydała, ale zdecydowanie na plus
-dostępność
-brak reakcji alergicznych

MINUS:
-brudzi powiekę, niestety za każdym razem, nie wiem z czego to wynika :(
-brak spektakularnego WOW przy objętości

Maskara spełniła oczekiwania. Niemniej nie wiem, czy za tę cenę kupiłabym ją ponownie.

Reveal - revelacja

Dobry tusz to dla mnie najważniejszy ze wszystkich kosmetyków w makijażu. Dobry, oznacza dla mnie taki, który zagęszcza i wydłuża, a przy tym nadaje głębokiej czerni. Kolejną rzeczą jest szczoteczka. W wypadku tego tuszu ja jestem wyjątkowo zadowolona. Zaczynając od względów wizualnych: ładne, niepospolite opakowanie, które wyposażone jest dodatkowo w lusterko. Patent ten świetnie sprawdza się poza domem, gdzie po prostu chcemy czasem się przejrzeć. Szczoteczka jest raczej z tych dłuższych i posiada jednakowej długości włoski. Tusz mi się nie kruszy, nie rozmazuje i nie podrażnia moich oczu, zwłaszcza, że często noszę soczewki. W opakowaniu maskary jest dużo i nie mam poczucia, że nowy produkt jest jakiś wyschnięty.

Może ;]

Opakowanie na plus. Lusterko przybliża, nie zniekształca. Rzęsy są fajnie rozdzielone, nawet trochę podkręcone. Ja pogrubienia nie zauważyłam. Jeśli ktoś oczekuje wachlarza rozdzielonych rzęs, to ten tusz się nada. Ale jeśli chcecie pogrubienie i mega czarnych rzęs to raczej się nie sprawdzi. Po kilku godzinach poprawiałam oczka. Tusz porozdzielał ładnie rzęsy i efekt był taki sam jak po pierwszym malowaniu. ;3

Mój aktualny nr 1

Uwielbiam tusze firmy Bourjois. Testuje praktycznie każdą nowość. Tusz Volume Reveal, Adjustable Volume również mnie nie zawiódł.
Przede wszystkim tusz spełnia praktycznie wszystkie obietnice producenta.
Niesamowicie pogrubia rzęsy, nadaje im wyjątkową objętość.
Makijaż oka wygląda imponująco, rzęsy są nie tylko pogrubione, ale również podkręcone. Przy kilku warstwach tusz daje efekt sztucznych rzęs.
Niewątpliwą zaletą tej maskary jest fakt, iż nie skleja rzęs.
Naprawdę nie ma szansy, że zrobimy sobie tym tuszem krzywdę. Nie ma mowy o posklejanych rzęsach, przypominających owadzie nóżki.
Nawet dokładając kolejne warstwy mamy pewność, że nasze rzęsy będą wyglądać efektownie, ale nie tandetnie.
Tusz nie skleja i nie pozostawia grudek.