AA Wings of Color, Ideal Match + Vitamins E + C Foundation (Podkład idealnie dopasowujący się do cery)

Sprawdź ceny produktu

Do każdego rodzaju cery. Podkład idealnie dopasowuje się do kolorytu i struktury skóry zapewniając precyzyjne krycie i naturalny wygląd. Formuła z ekstraktem z aceroli i witaminą e zapewnia witalność i świeżość oraz działanie anti-ageing. Podkład nie blokuje porów i nie powoduje powstawania zaskórników.

ROZCZAROWANIE, znikome krycie

Skusiłam się reklamą na Instagramie Magdy Pieczonki, która stworzyła ten podkład razem z AA. Magda to wspaniała makijażystka dlatego jej zaufałam. Znalazłam na promocji w Rossmanie za 18zł ale jakbym kupiła za cenę regularną 44zł bardzo bym żałowała. Podkład przynajmniej na mojej skórze niedopasowuje się do twarz, średnio się rozciera mimo płynnej konsystencji, krycie praktycznie żadne. Jestem bardzo rozczarowana. Pory są bardzo widoczne powiem nawet, że moja skóra wygląda bardziej jak po kremie BB ale to na pewno nie podkład. Przykro mi, że muszę dać taką recenzję ale jeśli szukacie dobrego i trwałego podkładu kryjącego to raczej nie wybierajcie IDEAL MATCH z AA. Ten podkład jest odpowiedni dla dziewczyn o idealnej cerze, bez widocznych porów, przebarwień czy sińców pod oczami.

Bardzo dobry

Podkład faktycznie świetnie dopasowuje się do mojej cery. Używany co prawda nie tak często, sporadycznie, ale utrzymuje się cały wieczór, nic nie trzeba poprawiać i nie wygląda jak sztuczna maska

okej

Opakowanie jest poręczne, szklane i wytrzymałe. Pompka jest trochę 'tępa', nie da się wycisnąć pół pompki, ale przy dość słabym kryciu to nie problem, i tak będziesz potrzebowała więcej podkładu niż zazwyczaj. Czyni go to, mimo niskiej ceny, wyborem mało ekonomicznym.

Daje radę

Całkiem niezły podkład, dobrze się nakłada, nie tworzy maski na twarzy, dopasowuje się do cery i wygląda bardzo naturalne. Jest trwały, nie wyciera się o ubranie. Mam wrażenie, że jak mam go długo na twarzy to nieco wysusza mi skórę, ale moze to kwestia kremu, którego używam.

nie dla mnie

Po godzinie od nałożenia strefa T bardzo się świeci, a po trzech prawie wgl nie ma go na twarzy. Myślę że nie przetrwałby wesela, bądź innej imprezy. Ma bardzo ciężką, grubą, szklaną butelkę i szybko się kończy.

bywały lepsze

Przede wszystkim podkład nie kryje, nazwałabym go raczej kremem koloryzującym. Efekt rozświetlenia również nie do końca mi pasuje. Do plusów na pewno zaliczyć można zawartość witamin w składzie, przyjemną cenę, szeroką gamę kolorów i trwałość.

idealny dla średniej półki

Nie lubię kiedy czuję kilka warstw na twarzy, kiedy podkład jest jak maska. Akurat ten jest bardzo fajny, bo prawie nie odczułam na twarzy a bardzo dobrze ukrywa niedoskonałości.

Ideał

Po latach szukania idealnego podkładu i walki z problematyczną skórą wreszcie odnalazłam produkt, do którego będę wracać już zawsze. Mam bardzo wrażliwą skórę, suche odstające skórki i zaczerwienienia to norma, dlatego ciężko było mi dobrać podkład który dodatkowo tego nie podkreśli, nie będzie za ciężki, nie zapcha i wiele różnych "ale"!
Chwilę wcześniej wykosztowałam się na inny podkład, który totalnie się nie sprawdził, więc już na starcie byłam sceptycznie nastawiona na kolejny zakup... ale o dziwo podkład z AA jest najlepszym co mnie spotkało!
Nie maluje się często, jeśli już to delikatnie, dlatego bardzo podoba mi się, że wygląda na skórze bardzo naturalnie jednocześnie kryjąc przebarwienia i zaczerwienienia. Jest lekki. Konsystencja nie jest gęsta, bardzo łatwo się rozprowadza. Naprawdę mam wybredną skórę, ale to póki co jeden z niewielu produktów który sobie poradził. Opakowanie starczył na dość długo, ale niestety po pewnym czasie zaczął brzydko pachnieć :/ Tak czy siak, ten jeden minus nie zniechęci mnie przed ponownym zakupem.

taki sobie

Skusiły mnie dobre opinie na jego temat. Kupiłam i powiem wam, ze nie jestm zachwicona. Szybko schodzi z twarzy i zbiera sie w zalamaniach. Na pewno nie kupie go po raz drugi.

Wykorzystała: kilka próbek

nie polecam

fakt ze produkt jest dla alergikow i zgadza sie ze nie uczula ale jest nietrway. ma lekko konsystencje i do południa utrzymuje sie na twarzy. potem trzeba biegać do łazienki i sie pudrować itd. pod koniec dnia nie ma po nim śladu

polecam

Bardzo dobry drogeryjny podkład, mnie bardzo przypadł do gustu. Jest lekki, dobrze kryje niedoskonałości, spokojnie 8 godzin wytrzymuje na skórze, ładnie się stapia, wyrównuje koloryt.

słabiaczek

Rzadko sięgam po produkty z AA ale jakos tak skusiło mnie ładne opakowanie i to że to jest nowość. Uważam że jest słaby z tego względu że to "idealne dopasowanie " się do cery związane jest chyba tylko z tym że podkład bardzo słabo kryje a kolor skóry przebija przez niego. Nie da się zakryć zaczerwienienia czy niedoskonałości. Poza tym na brodzie i czole zważył mi się chyba po 2 godzinach, mimo że przypudrowałam go sprawdzonym produktem