AA Wings of Color, Ideal Match + Vitamins E + C Foundation (Podkład idealnie dopasowujący się do cery)

Do każdego rodzaju cery. Podkład idealnie dopasowuje się do kolorytu i struktury skóry zapewniając precyzyjne krycie i naturalny wygląd. Formuła z ekstraktem z aceroli i witaminą e zapewnia witalność i świeżość oraz działanie anti-ageing. Podkład nie blokuje porów i nie powoduje powstawania zaskórników.

Cudo!

Kupiłam go na promocji w rossmanie. Wyszło mi za niego jakieś 15 zł. Stwierdziłam, że spróbuję. Na mojej twarzy prawie każdy podkład wygląda źle. Do tego mam piegi, których nie cierpię! Chciałam znaleźć idealny podkład. No i mam!
Mam ten jasny numer -201. U mnie przykrywa wszystko! Moja twarz wygląda świeżo . Nie robi mi efektu maski, ani się nie roluje. Teraz na promocji kupię sobie 2 opakowanie! Na razie nic mi go nie zastąpi.

Jak za tą cenę jestem na tak

Uważam że to dobry produkt, który oczywiście posiada swoje wady, ale generalnie jest więcej plusów, bardzo ładne kolory, troszkę ciemnieje ale w granicach przyzwoitości, podkład trzeba dobrze przhpudrowac i wówczas jego Trwałość jest wystarczająca na cały dzień. Wydajny, ma pompke, ogólnie jestem na tak

Zachwyt szybko minął

Kupiłam go, ponieważ miał piękny jasny kolor. Używałam go na co dzień, przez dobre kilka tygodni. Krycie miał całkiem niezłe, konsystencja w porządku, opakowanie również. Na mojej twarzy długo nie wytrzymywał, często musiałam ją przypudrowywać bo się zaczynała świecić.
Niestety po jakimś czasie zrobiła mi się po nim "kaszka" na czole i wyskoczyło mi sporo pryszczy.

Spore pozytywne zaskoczenie

Nie wiem, co się stało, ale jak kupiłam ten podkład, to za każdym razem po nałożeniu ciemniał na mojej twarzy do dziwnego pomarańczowego odcienia (odcień 201 ivory - najjaśniejszy). Zniechęciło mnie to i przestałam używać podkładu, również konsystencja mi nie odpowiadała - miałam wrażenie, że mogę nałożyć 5 pompek podkładu, a on tylko rozpłynie się na twarzy z marnym (i pomarańczowym) kryciem.
Tak podkład skończył na dnie szuflady.
Po kilku miesiącach postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę - i co się okazało? Podkład zaczął ładnie stapiać się ze skórą, dając bardzo ładny, naturalny odcień. Nie wiem, jak to się stało, być może zmieniłam pielęgnację skóry, a może to podkład zmienił swoje właściwości na lepsze od czasu otwarcia. W każdym razie jest to dla mnie teraz świetny podkład na co dzień, jeden z najlepszych, jakie stosowałam!
Jest dość gęsty i może się rozwarstwiać, ale wtedy wystarczy zamieszać pompką, bo jest odkręcana.

Spełnia się w swojej cenie

Najjaśniejszy odcień jest naprawdę jasny, a ciężko z tym w drogeriach moim zdaniem. Przy codziennym używaniu starcza na około pół roku, nie ciemnieje. Krycie ma dosyć średnie, ale daje radę sobie z przebarwieniami. Nie pozostawia suchych placków na twarzy i nie ściera się w ciągu dnia. Bardzo fajna alternatywa gdy chwilowo nie możecie trafić na nic jasnego w drogeriach.

Mój pierwszy podkład i trafiłam idealnie

Moją przygodę z makijażem zaczęłam stosunkowo niedawno, dlatego podkład użyłam kilka razy. Trochę obawiałam się, że moja problematyczna cera będzie to ,,odchorowywać", ale na szczęście nic nie zaszkodził, co dla mnie jest najważniejsze. Przy tym przyjemnie się z nim pracuje, jest wytrzymały, ładnie wtapia się w skórę, ma przyzwoite krycie, a przy tym wygląda naturalnie. Ma eleganckie opakowanie, aplikacja nie sprawiała mi kłopotów. No i nie jest drogi.

Podkład idealny

Podkład poleciła mi przyjaciółka, gdyż sama była nim zachwycona i obiecała, że na pewno się nie zawiodę. I miała rację podkład idealnie dopasowuje się do cery i kryje niedoskonałości bez efektu sztucznej maski. Świetnie nadaje się dla cery mieszanej z tendencją do przebarwień. Podkład jest bardzo wydajny i starczy nam naprawdę na długo. Standardowa już pompka działa bez zarzutu ułatwiając aplikację czyniąc poranny rytuał malowania przyjemnym i łatwym.

Całkiem dobry

Podkład kupiłam przypadkiem, szukając jakiegokolwiek następcy mojego ulubieńca z Clarins. Padło na Ideal Match - był w promocji, ja potrzebowałm czegoś na szybko i tak nasze drogi się spotkały. Dodatkowo kierowałam się dobrymi recenzjami na wizażu i muszę przyznać że nie zawiodłam się. Jest lekki, nie ma zbyt dużego krycia ale i ja takiego nie potrzebuję. Utrzymuje się kilka godzin wsparty pudrem i mgiełką utrwalającą, nie gryzie się z pozostałymi produktami. Jest na tyle lekki, że nie muszę dodatkowo nawilżać skóry przed, jaki po stosowaniu. Nie powoduje zapychania i nie mam po nich żadnych "niespodzianek". Nieco zbiera się na skrzydełkach nosa (mam w tym miejscu cerę tłustą, więc jestem w stanie mu to wybaczyć), jednak nie podkreśla u mnie porów.

Ulubiony podkład na co dzień

Charakterystyka mojej cery - Mieszana, z okresowymi skłonnościami do mocniejszego przetłuszczania się (latem) oraz przesuszania (jesień-zima). Podatna na wszelkie zmiany w diecie oraz stres. Łatwo ją zapchać przez nieodpowiedni dobór kosmetyków, okrutnie mści się za niedokładne oczyszczanie. Zdecydowanie naczynkowa, z wyraźnym rumieniem.

Czego oczekuję od podkładu – Ważne jest dla mnie krycie. Mam zaczerwienioną skórę i zależy mi na tym, aby podkład dobrze zakrywał mój rumień. Na ten moment nie używam żadnych baz czy korektorów z zielonym pigmentem, więc zadanie na pewno nie jest łatwe. Oczywiście nie może być też mowy o ciastkowaniu się, czy podkreślaniu suchych skórek. Kolejna kwestia to trwałość. Często muszę mieć na sobie makijaż bez poprawek od rana do wieczora i nie wyobrażam sobie, że ten znikał mi z twarzy. Nie wymagam matowienia – od tego mam pudry. Bardzo źle jednak, jeżeli podkład wzmaga wydzielanie sebum. Kolor odpowiedni dla mojej skóry to jasny z pigmentem żółtym, nie daj bóg różowym. Absolutny zakaz ciemnienia.

Opakowanie, konsystencja, kolor – Szklana buteleczka z pompką z plastyku w złotym odcieniu. Absolutnie nie będzie wyglądać tandetnie na Waszych toaletkach. 35Ml pojemności wystarcza akurat na sugerowane przez producenta sześć miesięcy, w które mam zużyć produkt po jego otwarciu. Konsystencja typowa dla podkładów. Nie jest lejąca, łatwa do nałożenia gąbeczką. Mój kolor to 201 ivory. Jasny, o zabarwieniu żółtym. Idealnie współgra z naturalnym kolorem mojej skóry. Nie ciemnieje w ciągu dnia.

Działanie – Na wstępie powiem, że aktualnie używam drugiej buteleczki, którą kupiłam zaraz po skończeniu pierwszej, zatem jak nic domyślić się można, że ten kosmetyk mnie urzekł. Kolorystycznie idealnie współgra z moją cerą. Nie odznacza się od szyi i nie ciemnieje w ciągu dnia, czy to pod wpływem utleniania się, czy też używanego pudru.
Jest niewidoczny na twarzy. Nie podkreśla ani porów, ani suchych skórek. Wygląda bardzo naturalnie i faktycznie „wtapia się” w skórę. Nakładałam go zarówno pędzlem, jak i gąbką i w obu przypadkach aplikacji wygląda równie dobrze.
Nie matuje, ale i producent nie obiecuje matu na opakowaniu. A skoro o obietnicach mowa, to faktycznie kosmetyk nie jest komedogenny. Nie zapewnia całkowitego krycia w typie kamuflażu. Moje czerwone placki przebijają na policzkach, ale nie wygląda to aż tak bardzo źle. Utrzymuje się cały dzień, od rana do wieczora. Nie spływa, nie migruje. Fakt faktem schodzi mi lekko w miejscu w którym na nosie trzymają mi się okulary, ale to typowe dla każdego podkładu i każda dziewczyna w okularach może to potwierdzić.
Na ten moment jest to mój ulubiony podkład na co dzień. Daje mi pewność, że przez cały dzień moja twarz wygląda dobrze i naturalnie. Jak nic będę dalej się w niego zaopatrywać.
Dostępny w Rossmannie, w promocji za około 20PLN.

Przyzwoity

Podkład jest niewidoczny na skórze. Jego krycie jest niestety średnie w kierunku do lekkiego. Przy gładkiej skórze bez większych przebarwień wygląda pięknie i zdrowo nie odznacza się, Trochę ciemnieje na pomarańczowo jednak przy dobrym odcieniu da się to skorygować. Dobrze przyjmuje korektor i baking na twarzy. Nie zbiera mi się w zmarszczkach. Zastrzeżenie mam do trwałości niestety bez porządnego przypudrowania słabo się trzyma i ślizga się po twarzy.

ROZCZAROWANIE, znikome krycie

Skusiłam się reklamą na Instagramie Magdy Pieczonki, która stworzyła ten podkład razem z AA. Magda to wspaniała makijażystka dlatego jej zaufałam. Znalazłam na promocji w Rossmanie za 18zł ale jakbym kupiła za cenę regularną 44zł bardzo bym żałowała. Podkład przynajmniej na mojej skórze niedopasowuje się do twarz, średnio się rozciera mimo płynnej konsystencji, krycie praktycznie żadne. Jestem bardzo rozczarowana. Pory są bardzo widoczne powiem nawet, że moja skóra wygląda bardziej jak po kremie BB ale to na pewno nie podkład. Przykro mi, że muszę dać taką recenzję ale jeśli szukacie dobrego i trwałego podkładu kryjącego to raczej nie wybierajcie IDEAL MATCH z AA. Ten podkład jest odpowiedni dla dziewczyn o idealnej cerze, bez widocznych porów, przebarwień czy sińców pod oczami.

Bardzo dobry

Podkład faktycznie świetnie dopasowuje się do mojej cery. Używany co prawda nie tak często, sporadycznie, ale utrzymuje się cały wieczór, nic nie trzeba poprawiać i nie wygląda jak sztuczna maska