CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

Sprawdź ceny produktu

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

Perła wśród kosmetyków do włosów

Przez moje suche, puszące się końcówki włosów potrzebowałam kosmetyku, które je dociąży i sprawi, że będę gładsze. Stosowałam wcześniej jedwab innych firm, ale nie byłam usatysfakcjonowana efektami.
Za to ten jedwab skradł moje serce.
Jedwab znajduje się w małej, poręcznej buteleczce, która posiada ochronne sreberko na wylocie opakowania.Kosmetyk ma charakterystyczny zapach, który przychodzi mi na myśl coś w stronę męskich perfum. Konsystencja jest typowa dla jedwabiu pół lejąca. Przez to, że używam po 1 kropli produktu na końcówki to wystarcza mi on na długo.Czasem przecieram całe pasma resztką, którą mam na dłoniach. Jedwab nie podrażnia i co najważniejsze nie obciąża włosów. Świetnie nawilża włosy, sprawia, że są dociążone, lejące.
Ja kupiłam go w Hebe i wiem, że jest dostępny przez internet.

Ładnie nabłyszcza i zabezpiecza końcówki

Jedwab do włosów CHI nadaje włosom intensywny blask. Bardzo dobrze zabezpiecza końcówki, dzięki czemu mniej się niszczą i rozdwajają. Konsystencja ułatwia aplikację, jednak jedwab nałożony zbyt obficie może zbić włosy w strąki. Piękny zapach długo utrzymuje się na włosach, co uprzyjemnia jego stosowanie. Jedyny minus to opakowanie- nie do końca odpowiada mi brak pompki/zakraplacza, ponieważ łatwo wylać na dłoń zbyt dużą ilość jedwabiu.

Kocham ten produkt, Ty też pokochasz - zapewniam <3

Dziewczyny, produkt to jedwab do włosów od marki CHI, poznałam tą parkę ładnych parę lat temu, gdy używała jej moja fryzjerka mniej więcej 10 lat temu. Od razu przypadł mi do gustu zapach tych produktów z tej czerwonej serii miałam jeszcze odżywkę i szampon. Wszystko bardzo dobre dla włosów, daje solidną regenerację i odżywienie. Polecam całą serię!
Ten jedwab przypadł mi najbardziej do gustu z tych, które miałam przyjemność używać. Jego działanie usprawnia moje włosy najlepiej, wygładza, są lśniące i pięknie pachną - wiele koleżanek pyta się, co daje na włosy, że wyglądają tak zdrowo, a często jest zasługa tego cudeńka, ponieważ pięknie równa rozdwojone końce, ogarnia je w pełni i daje blaaaask <3
Jest bardzo wydajny bo wystarczy zaledwie kropla, by rozsmarować go na dłoni, a następnie wetrzeć we włosy, ja daję go na połowę długości, a mam włosy za ramiona, lubię dać na końcówki grzywki wtedy fryzura ma inny charakter :D kosztuje w granicach 6 zł w drogerii internetowej bo tak go zawsze kupuje

Polecam, ale nie do ciągłego stosowania.

Stosowałam ten jedwab regularnie przez dłuższy czas. Ożywia fryzurę. Ładnie nabłyszcza włosy o suchej strukturze. Nie nadaje się do włosów przetłuszczających, chyba że na końcówki. Niestety zauważyłam że przy regularnym stosowaniu wysusza włos. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość aby wygładzić włosy i nadać im miękkości i witalności.

Ponadczasowy must have

Używam go od paru ładnych lat. To jeden z produktów, bez których nie wyobrażam sobie życia. Jedwab ma piękny zapach, bogatą konsystencję, idealnie działa na włosy. Już mała ilość wystarczy, aby nadać im zdrowy blask i luksusowy wygląd. Poręczne opakowanie sprawia, że można go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Powiem tylko jedno - nie mam zamiaru się z nim rozstawać.

Bardzo dobry olejek

Godny polecenia
-Świetnie wygładza włosy
-piękny zapach
- nie przetluszcza i nieprzeciąża włosów
-nadaje blasku
- włosy są miękkie i odżywione
Minusy :
-opakowanie Bardzo nie wygodne

Wierna od wielu lat :-)

Zdecydowanie MÓJ HIT!!! Obłędny zapach i wygładzenie niesfornych puszących się włosów, nie wyobrażam sobie nie użycia go na koniec stylizacji, używam go od lat i raczej nie zrezygnuję :-)

Najlepszy z najlepszych!

Absolutny hit do którego ciągle wracam. Bardzo wydajny, takie malutkie opakowanie starcza mi na pół roku ciągłego używania. Bez problemu rozprowadza się na włosach. Potrzeba naprawdę niewiele, żeby produkt wygładził, nabłyszczył i poskromił czuprynę. Świetnie też sprawdza się do zabezpieczania końcówek. Dzięki temu jedwabiu nigdy nie mam problemów z rozczesaniem włosów. Co najważniejsze nie obtłuszcza i nie oblepia włosów. Dodatkowo ma naprawdę przyjemny zapach męskich perfum. Z wad to nie do końca podoba mi się forma słoiczka, bo łatwo wylać na rękę za dużo, cena jest trochę spora (chociaż można o wiele taniej znaleźć je na internecie) i czasem jest problem z dostępnością. Mimo tego wracam i będę wracać.

Nie dla mnie

Nie rozumiem do końca fenomenu tego serum. Byl on jednym z pierwszych moich kosmetyków do włosów. Nie lubie jego zapachu. Dla mnie taki męski, drazniacy. Do tego jest jakiś taki za gęsty i za tłusty. Wiem ze niewiele potrzeba do uŻycia ale to zawsze mialam wrazenie obklejonych włosów. Moje wlosy sie bardzo z nim nie lubią wiec nie ma szans na powrot.

HIT od początku!

Używam tego produktu od...nawet nie pamiętam jak długo - 10 lat? Może troszkę więcej. Miałam z nim chwilowy rozwód po tym, jak fryzjerka mi powiedziała że jedwab niszczy włosy. Jak? Tego nie wiem do dziś, ale jedwab zagościł już u mnie na stałe. Rozwodów nie przewidujemy.

W pierwszej kolejności, największą zaletą tego kosmetyki jest piękny zapach, który utrzymuje się na włosach przez bardzo długi czas. Dla mnie zapach jest bardzo ważny, i często to on decyduje o tym czy kosmetyk kupię czy nie.
Kolejną sprawą są właściwości jedwabiu. Mam włosy cienkie, suche i wysokoporowate więc nie jestem w stanie ujarzmić ich niczym innym, jak prostownicą. Olejek pięknie "scala" końcówki włosów, dzięki czemu nawet włosy rozdwojone wyglądają na zdrowe. Ponadto pięknie je nabłyszcza, zmiękcza, i zapewnia ochronę przed wysoką temperaturą. Jedwab jest bardzo wydajny, i wystarczy niewielka kropelka produktu by dodać im troszkę odżywienia.

Lubimy się

Moje włosy są raczej cienkie i starsznie łamliwe. Ten jedwab jest dla nich wybawieniem. Świetnie wygładza włosy i jakby "skleja" rozdwojone końcówki. Po nałożeniu go wyglądaja na zdrowsze. Ten produkt nadaje im zdrowy, naturalny połysk. Ułatwia rozczwsywanie a do tego ma delikatny zapach

Cudotwórca

Z tym kosmetykiem do włosów ciężko mi się rozstać. Jest po prostu cudowny i ilekroć kończę ten kosmetyk, biegnę do sklepu po następną buteleczkę! O dziwo małe opakowanie jest bardzooooo wydajne i wystarcza na naprawdę długi czas.

A działanie? Moje włosy go uwielbiają! Są po nim mięciutkie i gładkie, lejące. Zapominam wówczas o suchych końcówkach i oklapniętych u nasady włosach. Jedwab ma bardzo tłustą, oleistą konsystencję, ale nie obciąża włosów. Szybko się wchłania i pozostawia po sobie przyjemny zapach!

Bardzo polecam!

Poprawna

Odżywka ani mnie nie zachwyciła ani też nie zniechęciła. Ma bardzo przyjemny zapach. Konsystencja typowego serum zawierającego sylikony. Po aplikacji włosy nie puszą się tak bardzo, są odrobinę bardziej lśniące i nawilżone. Po zużyciu opakowania zawsze robię sobie przerwę, gdyż zauważyłam że długotrwałe używanie tego produktu z czasem nie przynosi żadnych efektów. Warto spróbować, ale nie jest to rewelacja.