Neutrogena, Visibly Refined, Krem na dzień SPF 15

Neutrogena, Visibly Refined, Krem na dzień SPF 15

Krem nawilżający na dzień z filtrem ochronnym UVA/UVB SPF 15. Zawiera łagodne kwasy owocowe (AHA), które działają na powierzchni skóry, by poprawić jej strukturę i koloryt oraz retinol, który zmniejsza widoczność porów i poprawia wygląd skóry twarzy.

bardzo dobry

Uważam, że jest to jeden z lepszych kremów do twarzy. Posiada filtr co jest juz na wstępie dużym plusem. Po drugie jak dla mnie to rewelacyjne działanie (w zestawieniu z tonikiem i żelem do mycia twarzy z tej samej serii). Zauważyłam zmiany już po kilku użyciach. Skóra nabrała gładkości, a jej koloryt znacznie poprawił się. Ponadto nie mam po tym kremie wyprysków, gdyż tak jak napisano w ulotce nie zatyka porów.

Dodatkowy atut - kupiłam go w drogerii za 15 zł gdyż był ostatni na półce :) (Sprawdziłam datę ważności zanim po niego sięgłam oczywiście)

dla mnie najlepszy!

To jest krem, na który czekałam. Zdecydowanie wygładza niezbyt idealną powierzchnię skóry (rozszerzone pory, nierówność naskórka). Cera staje się bardziej delikatna, pory są widocznie (!) zwężone..Po prostu cera wygląda o niebo lepiej. Wbrew poprzednim opiniom uważam, że bardzo nadaje się pod makijaż, nie ma z nim żadnych problemów, wałkowania nawet, gdy nałoży się go za duzo..Dla mnie the best, pomimo dosyć wysokiej ceny..

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 6

bubelek

Krem jest okropny. Absolutnie nie adekwatny do ceny i pojemności. Przeznaczony dla cer tłustych i mieszanych a nie nawilża dostatecznie a dodatek zostawia dosyc tłusty film który skutecznie zapobiega trwałemu makijażowi w ciągu dnia :( Nie zauważyłam też absolutnie żadnych z działań obiecywanych przez producenta na opakowaniu -czyli efektu zmniejszenia porów, rozjasnienia twarzy...bubelek

na 1 gwiazdkę

Jestem bardzo niezadowolona z tego kremu. Pomimo iż wytrwale go stosowałam przez 4 miesiące nie zrobił zupełnie nic z rozszerzonymi porami. Generalnie struktura skóry ani odrobinę się nie poprawiła - najwidoczniej obecna z kremie dawka retinolu i alfa-hydroxydow jest zbyt mała dla spektakularnych efektów. Krem jest lekki, błyskawicznie się wchłania, ładnie pachnie. Zamknięty jest w niewielkiej, poręcznej tubce. Ma tylko 30 ml, ale wystarcza na długo. Jednakże zważywszy na to iż nie spełnia obietnic producenta, jak i bardzo słabo nawilża, zrezygnowałam z niego.

Używałam tego kosmetyku przez 4 miesiące/ ilość zużytych opakowań: 2

hm....

pierw napisze ze uzywam tego kremiku w wersji na noc,jezeli chodzi o zwezanie porow to coz po pol roku stosowania zauwazylam ze troche dziala ,dodam tylko ze smarowalam nim pewne partie twarzy(nosek)kilka razy dziennie(ale chyba dlatego by go zuzyc)wiem ze jezeli chodzi o zmniejszanie porow to malo kosmetykow dziala :( hmm bede go stosowac az skoncze
podsumowujac jest to krem dla wytrwalych nie oczekujacych spektakularnych efektow po jego stosowaniu

dobry

ba, wrecz swietny, jesli zapomnimy o tym ze mial cokolwiek robic z porami. Nie jestem biochemikiem ani farmaceuta, ale cos mi nie pasuje z tym AHA. Na liscie skladnikow prozno szukac slowa "acid", czyli kwasu zadnego w tym kremie nie ma. Jest jakas pochodna kwasu glikolowego, o ile sie nie myle, ale czy dziala ona w ten sam sposob jak sam kwas? Watpie (ocenic nie moge, bo uzywam kwasow w innym preparacie).
Poza tym krem ladnie pachnie, dobrze nawilza i natluszcza, ma przyjemna konsystencje no i co najwazniejsze <b>posiada filtry UVA i UVB</b>.
Poki co uzywam probki, mam nadzieje ze przy ewentualnym kupnie nie rozczaruje sie podobnie jak Czarownica.

a mnie się podoba :)

Wiele razy chciałam go kupić ale powstrzymywały mnie nienajlepsze komentarze. I ostatnio dostałam dwie probki i jestem zachwycona!!!! :D. Ale po kolei:
+ próbki mają pojemność tylko 3 ml a ja uzywam ierwszej juz od 10 dni więc wydajność super!
+ dam też za dbałośc o klienta próbka jest małą metalową tubką, zakręcaną i umieszczoną w miniaturowym kartoniku - śliczne :D
+ za zapach nie drażniacy
+ za konsystencję, łatwo go rozprowadzić i idealnie pasuje pod makijaż
+ za to że świetnie nawilża nie natłuszczając przy tym
+ zawiera kwasy, zapobiega "niespodziankom"
Trudno mi sie wypowiedzieć o zmniejszeniu porów, gdyż na noc używam Lysanela. Z kremiku jestem bardzo zadowolona, już zamówiłam sobie całą tubkę :D
13.02.2004 Niestety zabieram gwiazdki! Doskonałej jakości była próbka a krem...cóż. Leista konsystencja, nie zwęża porów i bardzo, bardzo natłuszcza!

taki sobie

Zwężenie porów, które miało być głównym zadaniem kosmetyku, zaczęło być widoczne dopiero po zużyciu niemal całej tubki, ale nie były to żadne spektakularne efekty a raczej minimalne zmniejszenie - może je sobie nawet wmówiłam przez usilne wpatrywanie się w lustrze. ;)Kremik jest bardzo łatwy w aplikacji, ale pozostawia na buzi tłusty film, co przy mieszanej czy tłustej cerze raczej go dyskwalifikuje zwłaszcza, że przecież trzeba jeszcze nałożyć podkład...Szybko się wchłania, ma dość neutralny, nie męczący zapach.Spodziewałam się jednak znacznie więcej - przede wszystkim znacznego zwężenia porów, lekkiego rozjaśnienie, może wygładzenia - niestety, zawiodłam się.

Żadna rewelacja

Nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów. Ot po prostu ładnie pachnący, delikatny kremik. Może troszeczkę zmniejszył moje pory. Pod makijażem jest ok, ale sprawia, że skóra o wiele szybciej zaczyna się świecić. Raczej nie kupię.Ilość zużytych opakowań: 2 próbki po 3 ml.

nie pod makijaz

Kupilam go razem z zelem i tonikiem do twarzy, ktorych uzywam od samego pocztaku jak tylko pokazal sie w sklepach.sa swietne.<BR><BR>Co do kremu to mam mieszane uczucia.<BR>Zawiera filtry i to jest jego najwazniejsza zaleta.<BR>Jest delikatny dobrze sie rozprowadza, nie uczula-takze pod tym wzgledem bez zastrzezen.<BR><BR>Niestety do mojeje mieszanej cery ZUPELNIE nie nadaje sie pod podklad.<BR>Probowalam DIORLIGHT, obecnie SUPERBALANCED MAKE UP, i szkoda zale bardzo sie po nim swiece.<BR><BR>

Sympatyczny kremik

Kwasy AHA nie działają tak spektakularnie, jak tego się spodziewałam, ale wielką zaletą tego kremu jest to, że nie uczula. Zapach bardzo miły i świeży. Ogromną zaletą jest filtr 15. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

nawet działa...

Producent obiecuje widoczne efekty już po tygodniu stosowania; to może trochę przesada, ale pod koniec 2-giego tygodnia powiedziałabym, że cera się optycznie wygładziła, a koloryt wyrównał (byc może efekty były wolniejsze, bo używałam tylko kremu na dzień i toniku, kremu na noc nie kupiłam). Wchłania się przyzwoicie, ale pozostawia skórę lekko błyszczącą; tak że przed zrobieniem makijażu nakładam jeszcze jeden krem - ale nie ma co narzekać, kosmetyków o takim działaniu jest na rynku niewiele. <BR>Podsumowując - warto wypróbować; ja na pewno kupię następną tubę - tym bardziej że ma filtry - a to w dalszym ciągu rzadkość.