Herbal Care, Siemię lniane, Krem regenerujący do rąk (nowa wersja)

Herbal Care, Siemię lniane, Krem regenerujący do rąk (nowa wersja)

Ekstrakt z siemienia lnianego działa regenerująco, łagodzi i koi podrażnienia oraz niweluje suchość i szorstkość naskórka. Mocznik nawilża, zmiękcza i wygładza skórę. Biokrzem wzmacnia i regeneruje uszkodzoną płytkę paznokci oraz zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się. Receptura kremu została wzbogacona w inutec – naturalny prebiotyk, który zwiększa skuteczność pozostałych składników.

kremy do rąk
w tubce
50 - 100ml
zapachowa
Struktura
lekkie
krem

Jest ok

Całkiem przyzwoity krem w przystępnej cenie. Nie wchłania się zbyt szybko, ale po odczekaniu minuty/dwóch można śmiało wrócić do pracy np. na komputerze, bez zostawiania wszędzie tłustych plam. Nawilżenie jest wystarczające, ale jest to oczywiście produkt bardziej do codziennej pielęgnacji, niż do interwencji kryzysowych. Myślę, że również latem film na skórze, który krem pozostawia po aplikacji może być uciążliwy, ale już zimą świetnie spełni funkcję bariery ochronnej. Zapach również jest dla mnie ok, tak właśnie pachnie siemię lniane, ja nie mam nic przeciwko. No i faktycznie daje bardzo fajne efekty przy stosowaniu z bawełnianymi rękawiczkami na noc :)

Mocno średni

Krem nadaje się tylko na noc, ponieważ nie wchłania się zbyt dobrze i zostawia tłustą powłokę na dłoniach. Nawilża owszem, ale nie jest jakiś bardzo dobry.. Nie polecam go. Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić lepszy krem. Na pewno nie kupię go drugi raz. Nie wiem czy w ogóle go zużyję do końca. Męczę to jedno opakowanie już od ponad roku.

Dobry

Dostałam go w prezencie i byłam w szoku, że to polski produkt o bardzo przyzwoitym składzie. Na opakowaniu widnieje "91% naturalnych składników", no niech im będzie.
Krem dobrze nawilża, nie jest to złudne nawilżenie spowodowane woskiem w składzie, nic z tych rzeczy.

Opakowanie mieści się do torebki, jest efektowne, dłonie się nie kleją i nie zostawiają tłustych śladów.
Jedyne co mi w tym kremie przeszkadza, to zapach. Po chwili nos się do niego przyzwyczaja, ale w pierwszym momencie jest on dość drażniący.

ok, ale bez rewelacji

Szczerze mówiąc krem jak krem. Nawilża, dość szybko się wchłania ale trochę się lepi, czuć lekko tłustą warstwę na dłoniach. Nawilżenie nie jest spektakularne. Nieprzyjemny, chemiczny zapach, który niczego nie przypomina.

Genialny!

Naprawdę fajny krem za niewielkie pieniądze. Szybko się wchłania, dobrze nawilża i lekko natłuszcza, a do tego dobry skład. Bardzo polecam, na pewno kupię kolejne opakowanie!

FAJNY

Fajnie nawilża, nie zostawia tłustej warstwy, z którą nie można kompletnie nic zrobić, ani niczego dotknąć aby nie ubrudzić przestrzeni wokół siebie. Ładnie pachnie, nie nachalnie, lecz ma przyjemny, delikatny zapach. Nawilża spierzchnięte dłonie, ale nie wiem czy sprawdzi się dla osób, które mają bardzo duży problem z dłońmi. Wydajny, miałam go od Bożego Narodzenia, zatem pół roku i go zdenkowałam. Fajny do torebki, łatwo go rozciąć i wygrzebać resztki. Polecam. Wrócę :)