Bielenda, Fortel, Krem detoksykująco - regenerujący, termalny plankton

Bielenda, Fortel, Krem detoksykująco - regenerujący, termalny plankton

Ten krem to prawdziwy strzał w dziesiatkę, świetnie nawilża, wygładza skórę. Szybko i dobrze się wchłania, posiada przyjemną, lekką konsystencję. Już po pierwszym zastosowaniu skóra staje się wypoczęta, poprawia się koloryt. Jakość ma bardzo dobrą, dorównuje droższym kosmetykom.

Cena: do 6 zł

za taką cenę...

Kupiła go moja mama i tak przy okazji spróbowałam... Całkiem niezły krem, jak na taką cenę! Przyjemnie nawilża i odświeża, zapach, chociaż mocny, bardzo mi się podobał (przypominał kiwi), krem wygładza skórę i sprawia, że jest bardzo miła (miękka) w dotyku, jest lekki i dość dobrze się wchłania, ale jednak pozostawia tłusty film na skórze. Stosowałam go na noc, bo na dzień przy mojej tłustej/mieszanej cerze mogę stosować tylko kremy matujące.

Super

Prawde powiedziawszy kupilam trzy kremy z tej serii bo ... spodobaly mi sie pudeleczka.<BR>Pachna ladnie, a ten szczegolnie ladnie, z tym ze dosc mocno.<BR>Wchlania sie raz-dwa, nawilza porzadnie, lekko rozjasnia skore i naprawde widac zmiane na buzi! Za glupie 5 zl!

ok

Całkiem niezły. Dobrze się wchłania, może tylko zapach jest zbyt intensywnie cytrynowy. Za tę cenę rewelacja.