Avon, Hand Care Complex (Krem do rąk i paznokci)

Avon, Hand Care Complex (Krem do rąk i paznokci)

Jest to wszechstronny krem do pielęgnacji rąk i płytek paznokciowych. Chroni skórę rąk przed działaniem czynników zewnętrznych. Nawilża, wybiela i wygładza naskórek. Uelastycznia i wzmacnia płytki paznokci zapobiegając ich łamliwości. Opóźnia odrastanie skórek wokół paznokci. Zawartość witamin A i E stymuluje odnowę warstwy rogowej naskórka, poprawia koloryt skóry oraz zwalcza wolne rodniki. Krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.

jeden z niewielu

dla mnie jest to jeden z niewielu kosmetyków wśród avonowej tandety, który był po prostu świetny - wchłaniał się genialnie, ładnie pachniał i poprawiał stan nie tylko skóry ale i paznokci. Szkoda, że zaczęto go ulepszać i modyfikować, aż w końcu zniknął z katalogu.

Używam tego produktu od: dopóki był w katalogu
Ilość zużytych opakowań: kilka

był ok

Raczej miło go wspominam.Pamiętam,że pięknie nawilżał i się dobrze wchłaniał.Dłonie były milutkie, ale nie na długo niestety...Do pierwszego mycia...Żadnego rewelacyjnego wpływu na skórę rąk czy pazkocie nie zaobserwowałam.Oprócz tego miał bardzo ładny zapach,ale za to kosztował raczej niemało jeśli porównywać cenę do jakości i wydajności...

Używam tego produktu od:parę lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

Genialny

Dlaczego? Bo:
- Bardzo ładnie pachnie
- Doskonale się wchłania, więc można w każdej chwili go użyć (nawet na lekcji z w szkole :D)
- Nie jest tłusty
- Poprawia stan skóry i paznokci

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Lubię

Bardzo lubię ten krem, bo:
- natychmiast działa na dłonie
- są po nim fajnie nawilżone
- nie pozostawia tłustego filmu
- bardzo szybko się wchłania
- dłonie nie lepią się po nim.

Ma tylko jeden minus:
- na wyjątkowo suche dłonie słabo działa

Używam tego produktu od: co najmniej 4 lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

lubię go

Jest to jeden z niewielu kosmetyków Avonu, które lubię i które mnie nie uczulają! Kremik dobrze nawilża, choć do bardzo wysuszonych rąk może być za słaby, ładnie pachnie i bardzo ładnie wybiela płytkę paznokcia. Dosyć wydajny a w promocji cena przystępna!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka tubek

Nie..

Miałam trzy opakowania tego kremu. Właściwie to lepiej nawilża dłonie klasyczna nivea... Poza zapachem, który i tak mnie drażni, ten krem nie robi nic. No, może jedynie dłonie są minimalnie gładsze.

za lekki dla suchych rąk

Jeszcze kilka lat temu dosyc czesto go kupowalam, teraz jednak gdy odkrylam o wiele tanszych i o wiele lepszych kremow (gl Kolastyny) dostrzegam w nim prawie same wady. Slabo nawilza, prawie w ogole nie odzywia (choc zaznaczam ze mam z natury bardzo sucha skore na rekach-dlatego wymagania mam wysokie), jest jak dla mnie zbyt rzadki, malo wydajny, posiada delikatny zapach. Juz do niego nie wroce.

przeciętny

W tej lub nawet niższej cenie można znaleźć wiele innych i lepszych specyfików pielęgnujących dłonie i paznokcie. Moim zdaniem krem jest zwyczajny- nawilża całkiem dobrze, nie zostawia tłustej powłoki ale przy tym zbyt słabo odżywia i nie chroni skóry rąk np przed detergentami -o mrozie nawet nie wspominam. Osoby ze suchą skórą mogą go sobie 'darować' :) Mnie osobiście nie bardzo podoba się jego zapach, no i opakowanie mogłoby być wygodniejsze .Nie zauważyłam by jakoś szczególnie dbał o paznokcie i skórki..

świetny

Używam go już 2 lata i naprawdę wart jest swojej ceny. bardzo wydajny, ładnie pachnie, ale przede wszystkim - dobrze nawilża i rzeczywiście wzmacnia paznokcie.

dobry

Bardzo lubię ten krem. Odpowiednio nawilża, wygładza. Ma subtelny, miły zapach. Ręce ładnie po nim wyglądają, sa odżywione. Nie wiem co jeszcze można napisać o kremie do rąk :)Wart ceny w promocji:)

nawet może być

może być. nie jest najlepszy ale nie jest też najgorszy. na pewno wymięka przy kremie do rąk z seri SPA. ładnie nawilża skórę rąk. po uzyciu kremu skóra jest gładka i dobrze nawilżona. po dłuższym stosowaniu poprawia się kondycja paznokci :) i za to ogromny pluuuuuuuuuus! do tego szybko się wchłania. niestety odejmuję gwiazdkę za opakowanie, nie lubię kremów do rąk z takim korkiem :(

Średniak straszny

Wachałam się czy dać mu dwie czy trzy gwiazdki, dostał trzy ze względu na zalety jakie niewatpliwie posiada, oraz mój sentyment do niego.
Dla mnie jest to niezły krem do rąk dzienny- dzienny ponieważ na noc wolę coś bardziej konkretnego, odżywczego, a to jest taki szybko wchłaniający się delikatny nawilżacz do stosowania w ciągu dnia. Czy na paznokcie działa nie wiem, bo moim chyba nic nie pomoże...
Nawilża dobrze, choć moją wiecznie suchcielowatą skórę mógłby ciut lepiej. Zauważyłam jednak, że jak się pilnuje i stosuje go po każdym myciu rąk, łapki są delikatniejsze i lepiej wyglądają.
Zaznaczyłam że nie kupie więcej, bo straciłam serce dla Avonu i już nic nie zamawiam :D