Avon, Hand Care Complex (Krem do rąk i paznokci)

Avon, Hand Care Complex (Krem do rąk i paznokci)

Jest to wszechstronny krem do pielęgnacji rąk i płytek paznokciowych. Chroni skórę rąk przed działaniem czynników zewnętrznych. Nawilża, wybiela i wygładza naskórek. Uelastycznia i wzmacnia płytki paznokci zapobiegając ich łamliwości. Opóźnia odrastanie skórek wokół paznokci. Zawartość witamin A i E stymuluje odnowę warstwy rogowej naskórka, poprawia koloryt skóry oraz zwalcza wolne rodniki. Krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.

jest ok.

ladnie pachnie , ma lekka konsystencje, bardzo szybko sie wchlania,- to by bylo na tyle jesli chodzi o plusy. zdecydowanym minusem tego kremu jest fakt, ze juz w pol godziny po posmarowaniu nim dloni mam wrazenie, ze niczego z nimi nie robilam - czuje ze skora jest sucha, ale jak dotykam jej to wszytko jest ok, lapki sa nawilzone. /czyli suche dlonie sa w mojej podswiadomosci ;)/. aha - to tez na plus - od kiedy uzywam ten kremik paznokcie ladnie sie blyszcza i ogolnie wygladaja lepiej - nie ma klopotow ze skorkami,

dobry

Według mnie to najlepszy krem Avonu. Ma lekką konsystencję, miły, delikatny zapach. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Dobrze nawilża dłonie, nie zauważyłam jednak dobroczynnego wpływu na płytkę paznokcia (ale może dlatego że stosuję go nieregularnie). Nie polecałabym go do dłoni wysuszonych i spierzchniętych bo może nie sprostać oczekiwaniom.

Bardzo przyzwoity.

Bardzo dobry, lekki krem idealny na cieplejsze pory roku. Gorąco polecam do kompleksowej pielęgnacji w miarę zadbanych dłoni, zaś stanowczo odradzam w przypadku jakichkolwiek większych problemów. Zapewnienia producenta o "dobroczynnym" wpływie na płytkę paznokci wydają się, w mojej opinii, mocno przejaskrawione. Niemniej wspaniale dba o delikatną skórę dłoni i jak tylko wychodzi słońce, sięgam po niego z prawdziwą przyjemnością:)

najlepszy

Dla mnie najlepszy, stosuję go codziennie na noc. Skóra dłoni jest po nim gładka a paznokcie mocne i zdrowe. Zapach może nie należy do moich ulubionych i za to właśnie zabieram jedną gwiazdkę. Szybko się wchłania i... cóż więcej mogę dodać - jest super:))

cieniuteńko

Eeeee, jestem rozczarowana. Drogie to cholernie (dobrze, że kupiłam w promocji), a efektów nie ma po tym żadnych. Fakt, dobrze sie wchłania, o wiele lepiej niż ich krem z mniszkiem lekarskim, ale co z tego, skoro wchłaniając się właściwie znika bez śladu pozostawiając ręce takimi, jakbym ich w ogóle nie potraktowała kremem ? O nie, ja na pewno nie kupię tego więcej, są dziesiątki lepszych i tańszych.Ilość zużytych opakowań: 1

ok

No więc tak:--> Bardzo fajny łagodny zapaszek. I kolorek też fajowy.Ale do rzeczy:Jak się go nałoży grubszą warstewkę na noc (bo i tak powinno się robić), to rano skóra jest jedwabiście gładka, mięciutka i nawilżona. Co do paznokci: nie zauważyłam specjalnych efektów...no poza tym, że skórki są miękkie i nawilżone. I za to z bólem serca odejmuję jedną * -jako że jest to krem do rąk i paznokci, mógłby lepiej zająć się tymi drugimi.

dość dobry

Przede wszystkim lekka konsystencja, szybko się wchłania. Paznokcie trochę wzmacnia, a skórę wygładza na krótko. Jest dobry w sytuacjach doraźnych, kiedy zależy mi na czasie.Ilość zużytych opakowań: 1

przyjemny

Dość rzadki, ma ładny, opalizujący kolor. Ślicznie, trochę słodko, trochę kwiatowo pachnie. Dobrze się wchłania, choć trzeba trochę poczekać, ale nie zostawia tłustej warstwy. Dłonie są miękkie i nawilżone, choć na nie za długo. Wydajny. Mimo konieczności dość częstego smarowania warto spróbować, choćby dla ślicznego zapachu.

dobry na noc

To jeden z lepszych produktów Avonu 9z tych których używałam). Dobrze nawilża, wygładza, w porządku pachnie. Raczej do stosowania na noc, bo ręce sa troszkę śliskie, ale nie bardzo. Nawilżenie w moim przypadku dość długo się utrzymuje. W cenie regularnej jest stanowczo za drogi - przecież tyle jest podobnych jakościowo kremów w cenie do 12 zł. Ale w promocji cena ok.

kipeski

Ani nie chroni przed mrozem, ani specjalnie nie nawilża, a do tego pozostawia nieprzyjemną, lepką warstwę na dłoniach.<BR>Zawsze zastanawiałam się, po co Avon produkuje takie coś, mając wspaniały krem glicerynowy???

słabiutki

Nawilża, ale na bardzo krótko. Poprawy stanu paznokci nie zauważyłam. U mnie zużył się w ekspraesowym tempie. Drugiego na pewno nie kupię.

hym?

mialam raz i juz nie chcę. Nie byl jakis fatalny, ale za rzadki, nie źle nawilżał. Są lepsze. Za cene katalogową na pewno bym nie kupiła !!