Biosilk, Silk Therapy Lite (Lekki jedwab do włosów)

Biosilk, Silk Therapy Lite (Lekki jedwab do włosów)

Klasyczna formuła jedwabiu Silk Therapy, w jeszcze lżejszej kompozycji. Ultralekka odżywka bez spłukiwania, odbudowująca strukturę włosów bez dodatkowego obciążenia. Składniki naturalnego jedwabiu nadają włosom siły, odporności i witalności, przywracając im jednocześnie gładkość i cudowny blask. Regularne stosowanie odżywki Silk Therapy LITE gwarantuje ochronę struktury i koloru włosów przed czynnikami środowiskowymi oraz promieniami UV.

Powrót po latach - jestem zadowolona

Jedwab do włosów - używałam go wiele lat temu lecz zaczął przetłuszczać mi włosy i kosmetyk trafił na dnie szafki . Jednak problem z rozczesywaniem zmusił mnie do szukania kosmetyku który naprawdę skończy mój koszmar. Znalazłam po długim czasie właśnie ten jedwab i postanowiłam powrócić do starych nawyków i jestem bardzo
Zadowolona ! nakładam na mokre włosy dosłownie 2 krople - i pomogły!
Zapach cudowny słodki , wcieram w końcówki włosów i rozczesanie dokładne zajmuje mi dosłownie pare minut , a nie jak dotychczas 20 Min!
używam co prawda 3 x w tygodniu , nie zauważyłam żeby przetłuszczał włosy .
Po wysuszeniu włosy są gładkie i błyszczące .
Polecam !

Na krańcu włosa

Zużyłam pewnie już ze 3 litry tego silikonu. Nie martwi mnie mała pojemność, bo używam tylko na końcówki. Pięknie je dyscyplinuje, niweluje puszenie, włosy układają się dokładnie tak, jak chcę. Są zabezpieczone. Zimą szczególnie dbam o codzienne zabezpieczenie końcówek przed wpływem zimna, tarcia o kurtkę czy czapkę. Widzę znaczną różnicę - końcówki nie rozdwajają się tak szybko, nie są przesuszone, włosy są sprężyste i nie łamią się. Suszę włosy po każdym myciu, co drugi dzień - tego silikonu używam na zmianę z olejkiem do włosów z isany i te dwa kosmetyki razem to moje must have w pielęgnacji włosów.

Super jakość za niską cenę

Uważam, że ten produkt jest bardzo skuteczny jeśli chodzi o wygładzenie włosów i ma świetną cenę. Oczywiście osobom, które mają długie włosy na długo nie starczy, ale zawsze można zrobić sobie zapas za naprawdę niską cenę ;) polecam używania produktu co drugie mycie i nakładanie w niewielkiej ilości, włosy szybko się nie przyzwyczają oraz nie będą wydawać się przetłuszczone. Generalnie produkt bardzo polecam i regularnie uzupełniam na półce.

Dla mnie idealny

Poleciła mi go stylistka fryzur. Po kilku użyciach widzę, że włosy są wygładzone, nie puszą się tak jak wcześniej. Dobrze się rozprowadza na włosach. Produkt jest bezzapachowy.

Warty wypróbowania

Jedwab kupiłam w najmniejszym opakowaniu z myślą o końcówkach moich włosów, które to najszybciej się niszczą, a że uwielbiam mieć długie włosy to chce by były w jak najlepszej formie. Mam włosy dość długie, proste, raczej gęste, w naturalnym kolorze.

OPAKOWANIE
Jedwab zapakowany jest w przezroczystą plastikową, buteleczkę i w zależności od wielkości ma ona różny kształt. Ja miałam to najmniejsze opakowanie. Jest na nim prosty, estetyczny napis i dla mnie całość wygląda dość schludnie. Wielkość małego opakowania jest w sam raz na podróż. Otwór jest odpowiedniej wielkości także nie ma problemu z dozowaniem produktu, nic się nje zatyka.

KONSYSTENCJA
Konsystencja jest dość rzadka, jakby nieco żelowa dzięki czemu wystarczy niewielka ilość by dokładnie pokryć końcówki. Kosmetyk łatwo się rozprowadza i nie powoduje sklejania włosów ani nie zlepia ich w strąki, dodatkowo dość szybko wysycha.

ZAPACH
Zapach tego kosmetyku jest bardzo ładny, w prawdzie jest nieco perfumowany, ale podoba mi się, dla mnie jest trochę w stylu profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Moje włosy niestety krótko trzymają zapach jakichkolwiek kosmetyków więc niestety dość szybko u mnie wietrzeje, a szkoda bo jest ciekawy i mi się podoba.

DZIAŁANIE
Ja jedwabiu używałam głównie po myciu włosów na mokre końcówki (tak z 10 cm od dołu) wcierając delikatnie, bez nadmiernego tarcia, zwykle dwa/trzy razy w tygodniu. Przy regularnym używaniu zauważyłam, że końcówki są bardziej miękkie, delikatne, sypkie, przyjemne w dotyku, są bardziej odżywione i mniej podatne na rozdwajanie, włosy mniej się puszą, aczkolwiek ja też nie mam takich tendencji. Dodatkowo wyglądają zdrowiej, są bardziej lśniące. Ogólnie jest to naprawdę dobry produkt do stosowania na końcówki tak co by je odżywić, dodać im trochę wigoru, właszcza jeżeli ktoś nosi rozpuszczone włosy i końcówki te ocierają się o ubrania i niszczą się wtedy o wiele łatwiej. U mnie kondycja końcówek po użyciu tego produktu jest zauważalnie lepsza.

NIEPOŻĄDANE
U mnie jedwab nie spowodował żadnych problemów z włosami, ale nakładam tylko na końce i nie oblepia, nie obciąża włosów, nie tworzą się nieestetyczne strąki i dość szybko wysycha. Końcówki nie są wysuszone po jakimś czasie stosowania, kosmetyk nie pogarsza ich kondycji wręcz przeciwnie polepsza ją.

WYDAJNOŚĆ
Wydajność małego opakowania nie jest zbyt duża zwłaszcza jeżeli ktoś ma długie gęste włosy, ale produkt jest tani, można go spotkać w promocji także myślę, że warto wypróbować.

CENA
Cena nie jest wygórowana. Myślę, że adekwatna do jakości.

Idealny na końcówki włosów latem

Latem moje włosy się dość mocno przesuszają, więc staram się nakładać jedwab na końcówki. Włosy po nałożeniu nie puszą się ale też nie opadają, są gładkie i lśniące. Wystarczy kropla na końcówkę włosów w końskim ogonie.

uwielbiam

Produkt jest dość mały ale przy moich włosach do pasa całkiem wydajny. Wystarczy kropla by nałożyć na całe końcówki. Włosy po zastosowaniu są sypkie, miękkie i lśniące. Mój niezbędnik

najlepsze nawilżenie końcówek

Jedwabiu Biosilk używam od lat, poleciła mi go fryzjerka ze względu na to że moje końcówki się przesuszają szybko. Używam każdorazowo po myciu na mokre końcówki włosów w celu nawilżenia oraz po wyprostowaniu włosów aby wygładzić i nawilżyć.

Wracam często do tego jedwabiu

Moim zdaniem jeden z lepszych produktów tego typu. Lubię go też za bardzo przyjemny zapach, który dość długo utrzymuje się na wlosach. Przede wszystkim włosy po jego użyciu są gładkie i sypkie, a nie jak w przypadku innych marek, gdzie są tłuste. Pojemniczek też fajnie, że mały, bo nie muszę męczyć go nie wiadomo ile.

fajny, ale wiemy ze nie pomaga

Jedwab do wlosow musi być w mojej kosmetyczce w celu zabezpieczenia końcówek. Ten na plus - bo serio wydaje się lekki. Nie przesadzałabym jednak z ilością, bo włosy wyglądają później nieświeżo. Cena - super niska, dlatego warto. niemniej jednak , nie używałabym go w innym celu, to tylko silikony... :(

Ulubieniec

Używam od wielu lat, z przerwami, by włosy się nie przyzwyczaiły. Produkt jest świetny, wystarczy zaledwie kilka kropelek, bo świetnie się rozprowadza. Obłędnie pachnie, konsystencja jest idealna, nie skleja włosów. Mi ten jedwab spadł z nieba. Włosy po nim dużo łatwiej się rozczesuja i układają. Cena bardzo niska a dostępność super!

Stosuję od kiedy pamiętam!

Zużyłam nie wiem ile już buteleczek tego cuda! Moje włosy wręcz kochają ten kosmetyk. Zawsze po użyciu mam mięciutkie pełne blasku włosy.
Po regularnym stosowaniu włosy praktycznie mi się nie plączą są zdrowe grube a końcówki mam w ogóle nie porozdwajane.
Myję włosy codziennie i codziennie morduję je suszarką i prostownicą dzięki tej odżywcze nie łamią mi się i są bardziej odporne na gorące powietrze.
Po prostu każdą kobieta powinna mieć ten jedwab w swojej łazience :)