Garnier, Fructis, Goodbye Damage, Odżywka wzmacniająca do włosów bardzo zniszczonych (nowa wersja)

Zobacz oferty

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.59/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Mall.pl
Średnia ocena: 4.54/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Formuła odżywki wzmacniającej zawiera ekstrakt z olejku z owoców amli oraz keraphyll, aby naprawić uszkodzenia włosów spowodowane działaniem czynników zewnętrznych.
Nowe formuły Fructis bez parabenów zawierają wzmacniające ekstakty owocowe. Garnier stworzył wyjątkowe połączenie białek z cytryny*, witamin B3 i B6, ekstraktów z owoców i roślin o udowodnionej skuteczności, aby zaoferować Ci widocznie zdrowsze, mocniejsze włosy.

Dobra, drogeryjna odżywka

Moje włosy są grube, ale podatne na zniszczenia , suche, puszące, skłonne do wypadania. Po odżywkę i szampon Garnier Fructis sięgnęłam podczas zakupów w markecie, musiałam coś kupić a nic lepszego dla moich włosów nie widziałam. Przyznaję , że podeszłam do niego bardzo sceptycznie , bo moje włosy są wymagające, staram się na bardzo o nie dbać i często sięgam po profesjonalne produkty do włosów.
Odżywka zaskoczyła mnie- przyjemnie, owocowo pachnie ,ma idealna kremowa konsystencję i już po pierwszym użyciu wygładziła włosy. Zdyscyplinowaĺa je i nadała blasku. Przy dłuższym stosowaniu nie zauwazylam regeneracji, raczej określiłabym działanie tej odżywki jako pomocna w lepszym, wizualnie wyglądzie kosmków.
Posiada ĺadny design, butelka jest poręczna, odżywka wydobywa się bez problemu.
Wydajność- u mnie schodzi szybko, miałam wręcz wrażenie że moje włosy ją wchłaniały.
Jest to drogeryjna ale dobra odżywka. Nie spełniła moich głównych potrzeb jak regeneracja i wzmocnienie ale stosowana od czasu do czasu potrafi poprawić wygląd włosów. Stosunek jakości do ceny oceniam jako dobry.

Bardzo dobra.

Od dawien dawna uwielbiam tą odżywkę mimo że od dłuższego czasu zmieniam i eksperymentuje z różnymi odżywkami, to jednak nie znalazłam takiej co by dawała efekty jak ta. Z chęcią do niej wracam za każdym razem, bo działa perfekcyjnie na moje cienkie, zniszczone włosy. Po użyciu włosy są miękkie, są łatwe w rozczesywaniu, dociążają mi końcówki przez co nie mam takiego perzu na końcach. Jak za taką cenę to nic tylko kupować na zapas i używać.

Rzeczywiście obejdzie się bez podcinania końcówek

Odżywka do włosów rewelacyjnie na nie działa. Zniszczone włosy przestają być problemem, a końcówek nie muszę obcinać, bo odżywka świetnie je nawilża i odżywia, przestają się kruszyć i rozdwajać.

Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki, wzmacnia moje włosy od nasady aż po same końce. Wygładza je i dodaje blasku. Śliczny zapach, zostaje na włosach do kolejnego umycia... Przyjemny, nie odpychający. Polecam stosować regularnie, tylko tak zauważymy pozytywną różnicę.

Bardzo ją lubię

Moje cienkie i długie włosy bardzo polubiły tą odżywkę. Nie przetłuszcza ich ani nie obciąża. Włosy po niej są lekkie, sypkie i pachnące. Przyjemne pakowanie ułatwia używanie.

Owocowe wygładzenie

Odżywkę kupiłam jakiś czas temu, szukając czegoś wygładzającego dla moich zmęczonych prostownicą włosów. Okazała się w tym celu bardzo trafnym wyborem. Dodatkowo pomaga rozczesywać włosy, optycznie „skleja” końcówki i nadaje pasmom piękny połysk.
Jest dość wydajna, rewelacyjnie pachnie, a zapach przez jakiś czas pozostaje na włosach.
Zamknięta jest w wygodnej tubie, dzięki czemu łatwo jest dozować odpowiednią ilość produktu.
Jest to dobra, ekonomiczna, idealna do użytku codziennego odżywka. Szczególnie jako ostatnia przy stosowaniu metody OMO.

Dobra odżywka do włosów w drogeryjnej cenie

Odżywkę Fructis Goodbye Damage kupiłam przez działanie reklamy w tv :P Zachęcona promocją stwierdziłam, że czemu by jej nie wypróbować ;)
Odżywka znajduje się w wygodnym opakowaniu, które nie traci stabilności nawet przy końcu produktu. Szata graficzna jest typowa dla Fructis - kolorowe opakowanie z owocowymi akcentami.
Odżywka ma przyjemną konsystencję, która dobrze "siedzi" na włosach. Dobrze się spłukuje i przyjemnie pachnie. Nie mam w sumie do czego się przyczepić, może ewentualnie do tego, że szybko się kończy :D
Włosy są odżywione, lekkie i podatne na stylizację. Cieszy mnie fakt, że bardzo łatwo się rozczesują po umyciu. Może jeszcze do niej wrócę, bo często bywa w promocji i jest łatwo dostępna w drogeriach i marketach.

Dała rade

Mam bardzo długie włosy i robię wszystko żeby były piękne i mocne. Ta odżywka naprawdę robi robotę. Końcówki po niej są bardziej wygładzone, włosy się łatwo rozczesują i do tego pięknie pachnie.

Petarda odżywka

Jedna z lepszych odżywek, które do tej pory używałam!
Działanie jest widoczne już po pierwszym użyciu. Włosy widocznie odzyskują "zdrowy" wygląd. Są wzmocnione, oczyszczone, nie przetłuszczają się na końcach, świetnie rozczesują. Zapach jest subtelny, nie drażniący słodki, owocowy. Wygląd opakowania zdecydowanie wyróżnia się na tle innych kosmetyków do higieny na półce, cieszy oko. Jak dla mnie bardzo dobry, spontaniczny wybór.

Jak dla mnie super produkt

Odżywkę kupiłam w zestawie razem z szamponem i muszę przyznać, że jest to jedna z lepszych odżywek jakie miałam.
Odżywka ma cudowny, owocowyzapach, czyli taki, który uwielbiam wkosmetykach. Zapach ten utrzymuje się na włosach dość długo.
Produkt ma wygodne i mile dla oka opakowanie.
Odżywka jest dość gest, dobrze rozprowadza się po włosach i szybko spłukuje. Włosy po użyciu są bardzo miękkie i sypkie. Bez problemu się rozczesują i dobrze się układają. Są ładnie wygładzone i błyszczące. Odżywka nie obciąża włosów, nie powoduje, że stają się oklapnięte ani nie przypiesza ich przetłuszczaniu. Bardzo podoba i się ten efekt.
Dodatkowym plusem jest cena, która za tak dobry produkt nie jest wygórowana.
Z czystym sumieniem polecam.

Wbrew obietnicom nie żegna zniszczeń

To chyba ostatnia odżywka z mojego zapasu Fructisów kupionych kiedyś na promocji. Zawsze mam wrażenie, że bogactwo kwasów i ekstraktów owocowych skutecznie zakwasi włosy i sprawi, że będą wygładzone i błyszczące (dzięki domknięciu łusek włosa), stąd kolejne szanse dawane tej serii... Nie jest źle, ale chyba nigdy nie uraczyłam żadnego spektakularnego efektu.

Odżywka jak każdy Fructis ma intensywny, egzotyczny zapach (dla mnie momentami aż za silny, na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach) i dość zbitą, gęstą konsystencję. Wpływa to pozytywnie na wydajność odżywki, ale niestety czasem zdarza się, że spadnie całym "kawałkiem" z włosów. Trzeba więc uważać przy aplikacji żeby sensownie ją rozprowadzić.

Skład jest bogaty w ekstrakty owocowe, ma witaminę B3 i kilka emolientów tłuszczowych. Ewentualne szkodliwe mniej lub bardziej konserwanty o tyle mnie nie interesują, że odżywki nie nakładam na skórę głowy, tylko na strukturę włosa, która jest przecież martwa, więc nie przywiązuję do tego aż takiej wagi.

Czy odżywka jakoś super działa? Powiem tak: jak miałam włosy w super kondycji to je w niej utrzymywała, ale jak ostatnio im się pogorszyło to specjalnie na prostą ich nie wyprowadza. Nie wpływa niestety na połysk i wygładzenie, nie dyscyplinuje, jedynie delikatnie nawilża i poprawia skręt. Na pewno nie koresponduje to z szumnym hasłem "Goodbye damage", zwłaszcza że moje włosy nie tylko są zniszczone, co po prostu nieszczęśliwe po niezbyt udanym cięciu.

Opakowanie to butelka z twardego plastiku, ciężko wycisnąć całą zawartość z opakowania, więc lepiej wypłukać resztkę odżywki z butelki pod bieżącą wodą i zużyć na włosy. Nie widać też ile produktu zostało nam do końca.

To któreś moje opakowanie na przestrzeni wielu lat korzystania z kosmetyków do włosów (kupowane zazwyczaj pod wpływem impulsu w promocji), ale przy braku pożądanych efektów, raczej szybko nie kupię Goodbye damage ponownie.

Idealna na ratunek zniszczonym końcówkom!

Jedna z lepszych odżywek na zniszczone czynnikami zewnętrznymi włosy. Wzmacnia i odbudowuje zniszczone końce, a przy tym super pachnie. A zapach przy włosach ma duże znaczenie ;) To na prawdę dobra jakościowo odżywka nie za miliony monet, dlatego warto spróbować.

Idealna,aby odżywić przesuszone końcówki włosów

Ze względu na tendencję moich włosów do przetłuszczania się oraz suchych na końcach postanowiłam zakupić odżywkę, która pomorze w szczególności moim końcówką, które po umyciu szamponem są przesuszone, szorstkie i ciężko je rozczesać.

Opakowanie jest typowe dla produktów z tej serii. Duży plus,że można postawić go na zakrętce dzięki czemu mamy możliwość zużyć odżywkę do samego końca.

Konsystencja odżywki jest dosyć gęsta, ma delikatny owocowy zapach, który zdecydowanie przypadł mi do gustu :) wręcz idealny na lato. Odżywkę nakładam na włosy od połowy długości i zostawiam na kilka minutek. Odżywka super nawilża włosy. Po zastosowaniu odżywki mamy delikatne w dotyku włosy, łatwo je się rozczesuje i lekko je dociąża. Szczególnie przy suchych włosach lub bardzo puszących się ten efekt byłby bardziej widoczny. Bardzo lubię wracać do tej odżywki nie tylko ze względu na zapach,ale także ze względu na działanie. Jedyny minus to mała wydajność, przy stosowaniu 2-3 razy w tygodniu odżywka dosyć szybko znika.