LR International, Colours, Oilfree Make Up (Beztłuszczowy długotrwały podkład w płynie)

Podkład Colours LR to rewolucyjny podkład, który prócz tego, że nawilża skórę, dodatkowo jednocześnie ją matuje.

Jest super ale nie jest super

W skrócie działanie bardzo na TAK, ale skład bardzo na NIE.
Największą wadą tego podkładu jest jego skład, i to przez firmę, która lansuje się na firmę naturalną. Wstyd! I opakowanie z plastiku...
Inną wadą jest to, że jeśli skóra jest niewystarczająco dobrze nawilżona, potrafi wysuszyć.

Jego działanie natomiast jest wyróżniające się, podkład ma wysoką jakość interakcji w skórę, im dłużej na niej jest tym wygląda lepiej... i również jego odcień dostosowuje się do niej. Mam cerę przetłuszczającą się, podkład jest beztłuszczowy. Najlepiej nakładać solo, dobrze się wtapia ze skórą, nie potrzebuje pudru, sam matuje. Podkład jest długotrwały. Sprawdza się cały dzień w pracy, na imprezach, nie trzeba go poprawiać. Nie zapycha. Skóra po jego zmyciu też wygląda lepiej. System opakowania też jest super, podkład idzie do góry zamiast zostawać na dole opakowania, nie marnuje się.

...może warto pokombinować z naturalnymi składnikami?

Mój HIT od lat :)

Kocham ten podkład. Jest dość drogi, ale zdecydowanie wart swojej ceny. Szkoda, że z dostępnością u niego gorzej :( Podkład ma świetne opakowanie. Pompka idzie do góry. Dlatego zużywa się go do końca. Konsystencja jest dla mnie idealna-oczywiście na krem, bo bez kremu nałożongo wcześniej na twarz, ciężko go rozprowadzić. Doskonale kryje, nie robiąc przy tym maski. Cera jest nawilżona, a się nie błyszczy. Podkład doskonale matuje. Kolor wspasowuje się w kolorystykę twarzy. Naprawdę rewelacja! Ja już od lat go używam (oczywiście czasem zmieniam podkłady, by ten mi nie przestał słuzyć). Miałam 6-7 tubek. I kupię jeszcze wielokrotnie.Podkład ten jest też bardzo wydajny.