Lululun, Face Mask Rich Moisture Type (Maseczka nawilżająca w płachcie)

Lululun, Face Mask Rich Moisture Type (Maseczka nawilżająca w płachcie)

Pojemność 32 szt

Face Mask Rich Moisture Type to zestaw bardzo popularnych i najlepiej sprzedających się w Japonii, bogatych, intensywnie nawilżających masek na bawełnianym płacie japońskiej firmy Lululun Glide Enterprise. Nadają się do każdego rodzaju skóry, szczególnie polecane do pielęgnacji skóry suchej i normalnej. W składzie znajduje się między innymi kwas hialuronowy, wyciąg z cytryny, mleczko pszczele, ekstrakt z wodorostów. Maseczki silnie i dogłębnie nawadniają skórę, nawilżają i koją, chronią przed wysuszeniem, wygładzają skórę twarzy, zwiększają jej elastyczność i napięcie, opóźniają proces starzenia. Zastosowanie maseczki powoduje, że skóra osiąga wysoki stopień nawodnienia. Pomagają także wygładzić drobne zmarszczki powstałe wskutek wysuszenia skóry. Po użyciu skóra jest ekstremalnie nawodniona, nabiera zdrowego kolorytu, jest bardziej jędrna i delikatna, miękka i wygładzona. Nie zawierają oleju, alkoholu i substancji zapachowych, co czyni je idealnym rozwiązaniem również dla skóry wrażliwej.

Fantastyczne

Te maseczki są bardzo popularne w Japonii, można jest także kupić w Azji, ale w Polsce są cieżko dostępne a jeśli już to cenowo jest mało ciekawie.

Udało mi się kupić opakowanie zbiorcze w którym było 7 sztuk. Opakowanie było szczelnie zamykane na strunę i absolutnie nic nie wyschło. Maseczki pakowane są zbiorczo, wszystkie razem.

Jak dla mnie są bardzo dobrze wykrojone, typowo na małe twarze, ale jest także lekki zapas, więc myślę, że na większość kobiet powinny pasować.
Zgadzam się z poprzednią opinią, że producent nie żałować sobie esencji na te płachty. Są bardzo mocno nasączone, co nie znaczy że nich kapie. Nic w tych rzeczy. Idealnie się wszystko trzyma twarzy, nie kapie ani kropla, można spokojnie śmigać po domu. Po 30 minutach trzymania, maseczka nadal jest lekko wilgotna, więc jak ktoś ma potrzebę albo czas to myślę że spokojnie można zabieg wydłużyć do 40 min.
Efekt po ten maseczce jest fantastyczny. Skóra jest niesamowicie nawilżona, wygładzona i ten efekt się utrzymuję nawet na drugi dzień. Makijaż wygląda pięknie i trzyma się dłużej.
Uwielbiam te maseczki i z pewnością jak będę gdzieś za granicą zaopatrzę się w większą ilość.

Wspaniałe

Jestem wręcz zaskoczona świetnym działaniem tych maseczek. Mam cerę tłustą i skłonną do zapychania byle czym, a do tego mocno odwodnioną.
Urocze opakowanie zawiera 32 maseczki do codziennego stosowania, ja używam ich co 2-3 dni i uważam, że taka częstotliwość w zupełności wystarczy. Płaty są z dość wysokiej jakości materiału i bardzo, baardzo mocno nasączone, dużą zaletą jest to, że nie wysychają w opakowaniu.
Ich działanie jest zaskakująco dobre, naprawdę dobrze nawilżają i nawadniają, łagodzą ranki po trądziku oraz nie zapychają.
Trzymam je na twarzy nieco dłużej niż zaleca producent ale pozwalam sobie na to dlatego, że używam silikonowej maski do stosowania na maseczki w płachcie.
Cena może odstraszać ale pamiętajmy, że maseczek jest aż 32 i nie trzeba ich używać codziennie (choć oczywiście można).
Na pewno do nich wrócę ale będę też chciała wypróbować inne warianty.