L´Oreal Professionnel, Série Expert, Silver Shampoo (Szampon Silver do włosów siwych (nowa wersja))

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Szampon Silver do włosów siwych. Gloss Protect System: zawiera połączenie składników kosmetycznych, przeciw żółtym refleksom oraz składnik keratynowy, aby neutralizować żółte refleksy, nadać włosom miękkość i blask.
Sposób użycia: Nanieść na mokre włosy i spienić. Pozostawić na 2–3 minuty. Starannie spłukać.

do włosów farbowanych
jasne
Włosy
rozjaśniane

Delikatnie tonuje odcień

Kupiłam ten produkt, ponieważ od jakiegoś roku rozjaśniam i farbuje włosy. Zauważyłam żółte odcienie, które niestety nie zbyt dobrze wyglądają. Myłam tym szamponem włosy raz w tygodniu i faktycznie delikatnie ten kolor sie tonował. Jednak trzeba uważać aby zbyt dlugo nie trzymać tego produktu na włosach, ponieważ niektóre pasma włosów zrobią się fioletowe. Ogólnie opakowanie poręczne, sam szampon ma kolor głębokiego fioletu.

Szampon dla blondynki

Zapach szamponu jest bardzo przyjemny. Konsystencja szamponu jest gęsta. Kolor jest fioletowy. Trochę ten kolor przeszkadza w użytkowaniu.
Mam średniej długości blond włosy. Jestem naturalną blondynką. Od jakiegoś czasu rozjaśniam końce włosów.
Efekt po użyciu mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Włosy były gładkie, lśniące i w chłodnym odcieniu. Po użyciu szamponu włosy są trochę suche. Trzeba użyć maski.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry szampon dla siwych włosów

Kosmetyk używała moja mama jest zadwolona, stwierdziłą że chętnie kupi ponownie produkt. Przyjemny zapach, nie jest chemczny. Opakowanie praktyczne, bez zarzutów. Włosy po użyciu nie są obciążone, zdrowo się błyszczą.

Rozjaśnia, lecz wysusza

Mam mocno rozjaśniane przetłuszczające się włosy, w tym dużo siwych kosmyków. Szampon spełnił moje oczekiwania niwelując w dużej części żółte odcienie. Niestety przesusza włosy więc polecam go stosować tylko i wyłącznie z odżywką i maskami nawilżającymi, plus co 3-4 dni.
Wyróżnia się pozytywnie na tle innych szamponów do blond włosów, bo już od pierwszego użycia miałam chłodniejszy odcień włosów.

Plusy
+wydajna konsystencja
+przyjemny zapach
+rozjaśnia i eliminuje żółte odcienie
+luksusowy design opakowania

Minusy
-przesusza włosy
-nieprzyjemne w dotyku włosy, sztywne
-ciężko je rozczesać po umyciu
-niebieski pigment powoduje wiele zamieszania :(
-nie widzimy ilości produktu
-nie jest to marka cruelty free

Najlepszy fioletowy szampon

Staram się dbać o mój blond i fioletowe szampony od dawna towarzyszą mi w pielęgnacji moich włosów. Testowałam wiele z nich i też zdecydowanie jest najlepszy. Zostawia włosy miłe w dotyku, gładki i pozbywa się niepożądanych żółtych tonów. Polecam używać go 1-2 razy w tygodniu dla najlepszego efektu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealny do usuwania żółtych tonów

Szampon robi dokładnie to do czego jest przeznaczony , usuwa żółte tony nadając blond włosom chłodny odcień , delikatnie wysusza co jest normalne w tego typu produktach ale od czego mamy odżywki :)
Szampon nie zostawił na moich włosach , niebieskiej poświaty za co ogromny plus a nie raz mi się to przytrafiło w konkurencyjnych produktach.
Cena jak dla mnie średnia ale mimo wszystko sięgnie po niego ponownie bo warto.

Bardzo fajny

Szampon miałam okazję testować dzięki wizaż. Od grudnia mam włosy na całej długości rozjaśnione praktycznie do koloru białego, przy wcześniejszych rozjaśnianiach miałam problem żółknięcia jasnego koloru. Tym razem idealnie złożyło się że dostałam przesyłkę od wizaz. Szampon jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość żeby umyć włosy. Włosy po umyciu są miękkie, lśniące i przy każdorazowym myciu z szamponem loreal nie pojawił się problem żółknięcia włosów. Dodatkowo stosuję również odżywkę do włosów siwych natomiast efekty stosowania kosmetyków razem są naprawdę super.

W duecie z odżywką 5/5

Szampon do testów otrzymałam w ramach Klubu recenzentki, za co bardzo dziękuję. Zwłaszcza że te kosmetyki to prawdziwy sztos!
Jeśli chodzi o opakowania to linia Silver zapakowana jest w ładne szaro-srebrne buteleczki, wygodne i zgrabne. Niebieskie szampony potrafią być złośliwe, bardzo brudząc łazienkę albo "farbując dłonie" przez co czasem stosuje się rękawiczki. Ten natomiast bardzo łatwo zmywa się zarówno z wanny, białych płytek jak również dłoni. A przy tym co najważniejsze usuwa żółty odcień włosów. Najlepsze jest to, że nie dość że usuwa żółty kolor to jednocześnie nie przesadza również w drugą stronę, to znaczy włosy nie robią się niebieskie czy różowe. Są po prostu ładnie rozjaśnione. Naprawdę wspaniały efekt. Jedynym minusem tego produktu jest to że po jego użyciu włosy są takie papierowe, suche. Użyłam go raz czy dwa bez odżywki i niestety włosy były rozjaśnione ale wyglądały niezdrowo. I właśnie wtedy wchodzi odżywka, która odnoszę wrażenie że nie działa rozjaśniająco, a jej zadaniem jest właśnie odżywienie, nawilżenie włosów po myciu szamponem. Naprawdę w duecie jest to bardzo dobry zestaw dla blond włosów!

Doskonały

Po użyciu szmaponu zauważyłam brak żółtego odcienia. Pieknie i delikatnie
myje włosy. Włosy są miękkie i jedwabiste. Są sprężyste i wzmocnione. Świetnie nadaje się do włosów rozjaśnianych ale też i siwych,

Znakomity fioleciak

Szampon jest bardzo mocny, wydajny i znakomicie się spisuje. Doskonale wypłukuje żółte pigmenty z włosów. Zapach jest lekki i nienachalny, kolor mocny, fioletowy. Szampon wysusza trochę włosy ale używam go razem z odżywką z tej samej serii i wtedy efekt jest znakomity. Podoba mi się kolor jaki uzyskuję po użyciu tego szamponu, szary/siwy, bez żółtych tonów. Świetny produkt .

Hit

Po przetestowaniu wielu fioletowych szamponów myślałam, że już nic lepszego mi się nie trafi. Człowiek potrafi się mylić i tym sposobem znalazłam swojego ulubieńca do którego będę wracać. Wcześniej stosowałam fioletowy szampon z tej samej firmy lecz tańszej linii natomiast teraz już wiem, że w kwestii blond włosów wyższa cena to też i wyższa jakość produktów. Szampon jest tak napigmentowany fioletem, że dosłownie zafarbuje wszystko ręce, paznokcie, nawet delikatnie wanne natomiast na włosach zostawia całkowicie popielaty odcień bez nawet cienia niebieskiego.

Polecam blondynkom!

Jako urodzona blondyna bardzo często sięgam po kosmetyki wyprodukowane specjalnie dla osób z moim kolorem włosów.
Mam baaardzo jasne włosy, naturalny kolor to typowo słowiański „mysi” blond, farbuję na bardzo jasny blond/platynę.
Zależy mi na zimnym odcieniu blond, świeżo po fryzjerze włosy pociągnięte są zawsze tonerem, który niestety szybko się wypłukuje.
Do akcji wkracza wtedy szampon neutralizujące żółte refleksy ????
Niestety, często takie szampony powodowały u mnie niebiesko-fioletowe refleksy...
Tym razem wybór padł na profesjonalne kosmetyki od L’Oreal. I to był strzał w 10!
Szampon spisuje się idealnie!
Włosy mają piękny chłodny odcień, do tego włosy błyszczą zdrowo, pozbawione są matowego efektu.
Gęsty, bardzo wydajny! Dobrze się pieni, choć po spłukaniu włosy są „tępe”, odnoszę wrażenie, że świetnie radzi sobie z pozbyciem się wszelkich pianek/lakierów itp. używanych przed myciem.
Szampon ma kolor bardzo ciemnofioletowy, niweluje żółty odcień od razu. Uwaga na skórki przy paznokciach ???? po zastosowaniu delikatnie łapią kolor ????