L`Oreal Paris, Invincible, Szminka o najwyższym stopniu trwałości i komfortu

L`Oreal Paris, Invincible, Szminka o najwyższym stopniu trwałości i komfortu

Produkt ten został stworzony dla kobiet dynamicznych, niemających zbyt dużo czasu na retusze makijażu w ciagu dnia, ale również pragnących aby był on nienaganny i trwały.
Innowacyjna formuła - technologia Color Guard: dzięki cząsteczkom lotnym, które uwalniają się w momencie nakładania szminki, formuła ta łączy składniki, których do dziś nieudało sie połączyć: olejki zmiękczające, polimery przylegające, woski i pigmenty, tworząc warstwe trwałego koloru. Zawartość w formule błyszczącego olejku sprawia, że na powierzchni ust powstaje ochronny, transparentny film. A rezultaty? Szminka Invincible to intensywny i trwały kolor przez 8 godzin, który nie rozmazuje się i daje przyjemnne wrażenie jedwabistości. To pewność że usta będą zawsze perfekcyjnie pomalowane i dobrze nawilżone. W gamie kolorów można znaleźć 20 awangardowych, satynowych odcieni, które mienią się na ustach dyskretnym, jedwabistym połyskiem.
Kolejną zaletą szminki jest również opatentowany kształt SEMI SLIM, wygodne i smukłe opakowanie oraz oryginalny kształt szminki zapewnia precyzyjny makijaż za jednym pociągnięciem.

Cena: 40 zł

nr 1 KWC ideal

cudowna pomadka
super trwala
nie mialam takiej drugiej
u mnie juz dawno ich nie ma

cudowna
trudno dobrac odpowiedni kolor
dziwne miala kolory ale jak juz sie dobralo
to nie chcialam przestawac jej uzywac
zapach intensywny ale dalo sie do niego przyzwyczaic
jak mocny krem niwea
duszacy
do wytrzymania
czuc najbardziej w trakcie malowania
u mnie nie wysuszala
byla niby kremowa ale aplikowala cieniutka warstewka koloru
cudowne mieniace sie w sloncu kolory
byly tez matowe
chetnie kupila bym znowu i znowu
najtrwalsza bez wad
pudeleczko bardzo eleganckie
w srodku zloty metal
nie wstydzialm sie jej nogdzie wyciagac
cene kiedys byla przesadzona
teraz byla by w sam raz

gdy jest przeyerminowana schnie i wtedy problematycznie sie ja aplikuje
zalezy takze od odcienia maty sa twardsze o gorzej sie nimi maluje od perel
byla dosc wydajna
calkowicie kryjaca
cudowna
moja ulubiona

Mój nr 1!

Kolor 315, True Red. Cudowna, wyrazista czerwień, idealnie współgrała zarówno z blondem, jak i teraz z miedzią. Niezwykłe trwała, a ten różany zapach... Bomba, moja ulubiona :)

dobra

Uzywam szminki w kolorze 215, jest troche za ciemna dla mnie dlatego nie uzywam jej na codzien.
Jest bardzo trwala i za to duzy plus, ladnie pachnie, dobrze sie rozprowadza. Mam jeszcze 2 inne w kolorze fioletu i czerwieni, lecz ich nie uzywam gdyz nie pasuja mi, ale jestem ogolnie zadowolona z tej pomadki, jest bardzo fajna.

Używam tego produktu od:miesiaca

gdyby nie ten zapach....

Pomadka jest naprawde trwała, piekne kolory!! ale zapach jest dla mnie okropny!!jak zapach siarki na zapałkach:(ale tak naprawde to jej jedyny minus, nie wysusza(za bardzo) długo sie trzyma, świetnie prezenyuje się na ustach - ja mam jakis odcień bordo, nie pamiętam dokłanie nr. Mam ja juz od dawna ale bardzo żadko jej uzywam ze względu na zapach

Używam tego produktu od: ..dawna

Nie dla mnie

Przede wszystkim wysusza i podkreśla wszystkie nierówności na ustach. Nie "stapia się z ustami" - kolor się strasznie odcina. Odnoszę duże wrażenie sztuczności kiedy jej używam.
Zapach niemiły.
Całkiem nieźle się trzyma na ustach.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Mam ją od lat

Nie mam pojęcia, czy ten produkt nadal jest na polskim rynku, czy został zdetronizowany przez następcę, a właściwie następczynię czyli Invincible Platinum. Ale, że używam go od co najmniej trzech lat, ocenić po prostu muszę :)

Jedna z niżej podpisanych napisała w tytule recenzji: "dobra do pracy" - i nie mogę się z nią nie zgodzić. Używam tej szminki od trzech-czterech lat (wychodzi, że już na studiach zaczęłam). Zawsze w kolorze 520 - forever berry. Szminka w sztyfcie, która nie wysusza - nieprawdopodobne, a jednak możliwe ;) Gładziutka, satynowa, moje usta nawilża wręcz. Kolorek brązowo-beżowy, dość naturalny, a jednak podkreślający usta - do pracy idealny. Poza tym - naprawdę nieprędko się zjada - napoje nie szkodzą jej w ogóle. Po ok. 5 godzinach poprawka - i wytrzymuje do późnego popołudnia.

Na większe wyjścia stosuję na nią błyszczyk, co zdecydowanie podkreśla jej wizualne walory, ale ogranicza trwałość.

Ilość zużytych opakowań: trzy albo cztery (jest wydajna, a ja do niej przywiązana :) Kończy mi się, więc - o ile jeszcze jest w sprzedaży - znów kupię następną.

naprawdę trwała

Wyjątkowo trwała, naprawdę! Pozostaje na ustach przez kilka godzin, mimo że zwykłam "zjadać" szminki :-).
Coprawda z czasem robi się troszkę jakby jaśniejsza, czy jak kto woli - mniej intensywna, ale nadal jest. Dla mnie, zjadacza szminek - idealna
(jem, piję i nadal jest)

Ani dobra ani zla

O taka w sumie zwykla, choc przyjemna szminka.
Super sie ja naklada na usta, jakby plynela po ustach. Kolorek zywy z delikatnymi perelkami (widocznymi pod swiatlo). Nie wysusza, choc wyjatkowego nawilzenia tez nie zauwazylam.
Minusy jednak takze sa. Przede wszystkim miala byc trwala-tu zawiodlam sie, nie zjada sie jej blyskawicznie, ale i nie pozostaje dlugo na ustach. Opakowanie...hmm, tu to sie L'Oreal nie popisal. Bardzo ladne na poczatku, szybko sie niszczy, jak zadne.

Niezła

Niezwykle trwała, dość intensywna w pigmencie, wysuszająca usta ,ale warta swojej ceny.Nie rozmazuje się, po kilku godzinach ścierają się jedynie kontury.

Taka sobie szminka - nie polecam

Produkt bardzo średni. Na ustach "nosi się" tą szminkę nawet komfortowo, odcienie też niezłe, ale z tą trwałością to kompletna bujda. Zjada się ją przy pierwszym posiłku, poza tym wyjątkowo paskudnie schodzi. Raczej nie polecam.Produkt nie wart z całą pewnością swojej ceny (choć nie jest szczególnie wysoka).Przed całkowitą dyskwalifikacją tą szminkę uratowało to, ze jest lekka i miło się ją nakłada.

piekny kolor na wieczor..

znalazlam moja wymarzona czerwien nr 730, cudowna , idelana na wieczorne wyjscia:))a jesli chodzi o sama wartosc kosmetyku-odpowiada mi konsystencja,tzn.jest leciutka, latwo sie naklada,wrecz "sunie"po wargach,nie trzeba sie zbytnio wysilac:))opakowanie eleganckie,szkoda tylko ze ten zlotawy pierscien na opakowaniu tak szybko sie sciera:( ale to taki maly minusik:)

REWELACJA!

Najlepsza szminka jaką miałam.Podoba mi się pudełko i matowa kolorystyka(znalazłam tam piękny odcień- nr.800)Trwałoć jest wprost genialna!Jednak największym plusem jest poziom nawilzenia ust.GORĄCO POLECAM!