Dermedic, Baby, Linum Emolient, Kremowy żel do mycia od 1. dnia życia

Dermedic, Baby, Linum Emolient, Kremowy żel do mycia od 1. dnia życia

Zalecany do: codziennej higieny ciała oraz włosów dzieci i niemowląt od 1. dnia życia, z problemem skóry bardzo suchej, atopowej, również z objawami łuszczycy.

Delikatnie myje, nie wysuszając skóry
Działa przeciwzapalnie i przeciwświądowo
Poprawia kondycję nawet wyjątkowo suchej skóry
Nie zawiera mydła, parabenów, SLS
Nie szczypie w oczy
Do twarzy i włosów
Hypoalergiczny.

Składniki aktywne: Olej lniany z zawartymi w nim NNKT Omega 3, Omega 6, Omega 9, Betaina, Polyquaterium-7.

Jest super

Kolejny produkt Dermedic Baby wart polecenia. Uwielbiam całą serię a każdy nowy testowany kosmetyk zostaje z nami na dłużej. Żel ma piękny, dziecięcy zapach, dobrze się rozprowadza i spłukuje. Skutecznie nawilża, delikatnie myje, nie uczula. Łagodzi podrażnienia. Bardzo dobry emolient do codziennej pielęgnacji.

Delikatny i bezpieczny żel do kąpieli malucha

Żel idealnie oczyszcza i przy tym pielęgnuje delikatną skórę mego synka. Ma prosty ,nieuczulający skład -to dla mnie ogromny plus ,gdyz dzięki temu nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych.Delikatnie pachnie ,jest wydajny,a skóra mego malca jest po kąpieli z użyciem tego kremowego żelu mięciutka,aksamitnie gładka i dobrze nawilżona.Opakowanie kosmetyku jest estetycznie wykonane,szkoda tylko ,że nie posiada pompki,która ułatwiłaby aplikację kosmetyku.Cena żelu jest przystępna ,naprawdę warto zakupić ten kosmetyk i wypróbować .

Idealny

Żel otrzymałam w wyprawie że szpitala po narodzinach i okazał się świetny, więc postanowiłam to kupić ponownie. Moje dzieci (Mam ich trójkę) wszyscy mają atopowe zapalenie skóry i mam problem dobrać odpowiedni kosmetyk, ale akurat ten okazał się strzałem w dziesiątkę! Nie udział delikatnej skóry moich dzieci, idealnie nawilżył zachowując barierę ochronną skóry. Super!

Świetny żel dla dzieci

Pierwsze co mnie urzekło w tym żelu to sapach! Naprawde piekny, taki dzieciecy delikatny zapach, który utrzymuje sie długo na skórze. Zapach nie jest chemiczny a naprawde przyjemny, pomimo iz w skladzie nie ma zadnych sztucznych perfum.
Bardzo delikatnie myje skórę dziecka, nie podraznia i nie wysusza. Konsystencja delikatnego zelu jest naprawde przyjemna, nie splywa tak mocno z dłoni wiec nie marnuje się.
Bardzo wazne ze nie szczypie w oczy, wiec nawet dla dzieci starszych ktore nie lubią zeli, ten sprawdza sie idealnie.
No i rewelacyjny sklad, bez zbednych produktów takich jak SLSY, parabeny, barwniki czy perfumy.
Skóra po umyciu jest naprawde delikatna, nawilzona i zabezpieczona.

preparat z mojej grupy zaufanych

Produkty Dermedic Baby darzę sympatią, że względu na fajne składy i dobre opinie. Kremowego żelu do mycia używamy od urodzenia naprzemiennie z oliwkami do kąpieli. Ładnie, delikatnie pachnie, pieni się w sam raz, łagodnie myje. Trochę trudno go spłukać, mimo że to robię, zawsze zostaje gdzieś odrobina piany (wiadomo że spłukiwanie to trudny proces przy małym dziecku ;-)). Może to również dlatego że dozownik nie pozwala mi na użycie mniejszej ilości produktu- często używam go więcej niż bym chciała. Z tego względu nie stosuję do go włosów. Skóra po użyciu nie jest przesuszona, zmiany atopowe nie powiększyły się. Podsumowując, będę próbować innych produktów, ale myślę że do niego jeszcze wrócę. ;-)

Całkiem niezły

Żel ma bardzo fajne opakowanie, piękny zapach. Żelowa konsystencja, dobrze się pieni i oczyszcza skórę niemowlaka. Skóra jest miękka i delikatnie natłuszczona. Nie podrażnia skóry. Bobasek cudnie pachnie! Ale.. Po kąpieli mój maluszek ma czerwone oczka i widzę, że pewnie go swędzi. To lepiej kapać tak aby do oczu nic się nie dostało.

Idealny

Dla Mnie jest to jedyny produkt na rynku, który nadaje się do pielęgnacji skory dziecka od 1 dnia życia dziecka i ma tak wile zalet : delikatnie myje, nie wysuszając skóry, działa przeciwzapalnie i przeciwświądowo do tego poprawia kondycję nawet wyjątkowo suchej skóry, nie zawiera mydła, parabenów, SLS, nie szczypie w oczy, nadaje sie do twarzy i włosów i co najwazniejsze jest hypoalergiczny :)

Podsumowując jest idealny dla każdego dziecka !

Kremowy żel do mycia Dermedic

Marka Dermedic to produkty od 1 dnia życia, dla delikatnej, atopowej skóry. Produkty te testowałam na sobie będąc już w ciąży, bo pojawiło się u mnie AZS. Inne produkty nie zdały egzaminu. Żel używam do tej pory - ma piękny zapach, który pozostaje na skórze długi czas po kąpieli. Nawilża, zostawia skórę gładką, miękką, bez zaczerwienień i podrażnień. Żel nie jest drogi, a bardzo wydajny. Fajny, delikatny skład produktu. Nie ma się czego przyczepić.

Nasz ulubiony żel

Pięknie pachnie, dobrze się pieni oraz pomaga pielęgnować delikatna skórę dziecka. Nie podrażnia skóry ani oczu. Jak na małe opakowanie jest bardzo wydajny bo wystarczy tylko troche żelu by umyć dzidzie. Naprawdę zaufalam tej marce i będziemy do niej wracać. Polecam wszystkim mamom.

Świetny

Kremowy żel do mycia LINUM EMOLIENT to produkt, który delikatnie oczyszcza ciało, nie wysuszając przy tym skóry. Jego wielkim atutem jest fakt że działa przeciwzapalnie i przeciwświądowo. Doskonale nawilża i koi podrażnioną, sucha skórę niemowlęcia. Delikatna konsystencja żelu sprawia, że jest wygodny w aplikacji. Nie posiada zbędnych zapachów, które mogłyby podrażniać skórę.
Żel zdecydowanie poprawił kondycję skóry naszego maluszka. Do tego ma bardzo dobry skład. Nie zawiera mydła, parabenów. Co bardzo ważne nie szczypie w oczy. Można go stosować zarówno do ciała i włosów. Jest produktem hypoalergiznym. Zdecydowanie polecam do codziennej pielęgnacji niemowląt.

Idealny

Żel jest super. Mój maluszek ma 5 miesięcy i po zastosowaniu żelu do kąpieli efekty odrazu są widoczne. Skóra miękka, delikatna nie jest sucha. Mój malutki ma atopową skórę więc dla takich dzieci jest idealny.

Naprawdę przyjemny

Właśnie skończyliśmy pierwsze opakowanie tego żelu- nasze wnioski- syn ma skórę skłonną do podrażnień i swędzącą- żel nie wywołał uczulenia, nie podrażnił, po umyciu skóra nie swędziła, ale też użycie tego produktu nie zapewniło większego komfortu. Określiłabym, że Dermedic Baby Linum Emolient jest żelem godnym polecenia, posiada przyjemny , delikatny zapach, dobrze oczyszcza skórę dziecka, jest bezpieczny, ale z drugiej strony nie ma efektów łagodzenia skóry. żel jest gęsty i wydajny, ta malutka buteleczka nam starcza na miesiąc codziennych myć, opakowanie z uchylnym dziubkiem pozwala na oszczędne dozowanie, ale myślę , że pompka byłaby tu poręczniejsza. Podczas mycia noworodka, czy niemowlęcia miałabym problem z wyciśnięciem produktu, gdyby zostało go już 1/3. Myślę , że to warto zmienić Ogólnie- fajny żel, nie wiem czy sięgnę po niego po raz kolejny- byłam zadowolona z jego stosowania, ale z drugiej strony nie zrobił niczego, co by go wyróżniło z pośród tłumu podobnych.