Versace, Bright Crystal EDT

Średnia ocena: 4.89/5

makeup.pl
Średnia ocena: 4.58/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję. Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
<50ml

10% jesień/zima 90% wiosna/lato

Okej

są dobrej jakości, trwałe a nie kosztują zbyt wiele, elegancja i szyk w ekskluzywnym, ale przystępnym cenowo wydaniu. Zapach jest słodki, stonowany, zrównoważony, dość delikatny, bardzo kobiecy, z odrobiną romantyzmu.

Lekkie, dzienne perfumy

Zapach ten jest bardzo popularny. W sumie to się nie dziwię, ponieważ jest naprawdę piękny. Już ten różowy flakonik mówi o nim wiele. Są to piękne, kwiatowe perfumy, ale nie są słodkie. Są kwiatowe,a jednocześnie świeże. Idealne na dzień. Nie są męczące, nie mdlą, nie rzucają się w nos. A jednocześnie są subtelne i bardzo kobiece. Perfumy te też są bardzo trwałe. Flakonik niezwykle mi się podoba, jest gruby, solidny, a szczególnie piękna jest jego nakrętka. To ona nadaje całej buteleczce wyraz i czyni ją rozpoznawalną.
Na półce w łazience wygląda bardzo elegancko i drogo. Bardzo udane dzienne perfumy, polecam

Świetne na każdy dzień

Perfumy dostałam w prezencie na urodziny. Są bardzo ładne. Zapach kwiatowy, dość świeży, ale też bardzo kobiecy, z lekko piżmową nutą. Pomimo, że sama go na sobie niezbyt czułam, w ciągu dnia dostawałam w pracy komplmenty, że mam bardzo ładne perfumy, a to chyba najlepsza reklama :).
Z pewnością sprawdzi się dla wielbicielek świeżych, nienachalnych zapachów lub dla kobiet, które mają bóle głowy przy intensywnych perfumach. Te na pewno tego nie spowodują.
Polecam na każdą porę roku i dnia, są bezpieczne i ponadczasowe. Warto mieć je w swojej toaletce.
Dodatkowym plusem jest piękne, eleganckie opakowanie, kojarzące się z luksusem.

Piękne

Mają piękny, świeży, kwiatowy zapach. Dobrze się trzymają, są wydajne. Kupione w promocji mają świetny stosunek jakości do ceny. W dodatku mają bardzo luksusowo wyglądające opakowanie.

Piękny kobiecy zapach

Uwielbiam ten zapach. Jest delikatny, kobiecy, słodki, z nuta kwiatowa. Długo pachnie. Idealny na wiosnę i lato ;) kupiony w ciemno przez internet, jednak ja go pokochałam ;)

Nie jest moim ulubionym zapachem, ale ma w sobie coś

Fajny zapach! Bardzo przypadł mi do gustu, ale momentami mam wrażenie, że jest mdły.
Generalnie jest przyjemny, delikatny, kobiecy ale jednocześnie intrygujący.
Czuć w nim kwiaty, cytrusy, ale również korzenną nutę, które dodaje charakteru. Być może to ten składnik czasem mnie drażni?
Przywołuje u mnie miłe wspomnienia, dobre chwile, wywołuje pozytywną i przyjemną aurę. Trochę przypomina mi wakacje nad morzem, gdzie zewsząd bije orzeźwiające i letnie powietrze. Mimo to nadaję się na każdą porę roku.

Jeśli chodzi o flakon to jest nieco ciężki, ale dobrze trzyma się go w dłoni. Jedynie nakrętka dość problematyczna- w walizce i torebce zawsze odpada :) Mimo to flakon całościowo wygląda bardzo fajnie.

Wykorzystała: kilka próbek

Wodne kwiaty.

Świeży, wodny zapach. Idealny na wiosenne/letnie dni, do biura czy niezobowiązujące spotkanie. Dziewczęce, odejmują lat. Dominują głównie delikatne kwiaty i lekko cierpkie owoce. Ginie w tłumie, szkoda.

ZALETY:

- Flakon - prosty, spójny z całą linią.

- Cena.

- Dostępność.

- Dziewczęce.

- Typowo biurowy zapach.

WADY:

- Trwałość i projekcja słabe.

TO JEST MOJ ZAPACH!!!

Piękny zapach. Używam już od kilku lat, idealny na lato. Zima zamieniam je na inne perfumy, bardziej cięższe ale mimo wszystko musze minimum kilka razy w miesiącu musze się z nimi spryskać. Zapach jest lekki, świeży ale jednocześnie lekko słodki. Każdy się nim zachwyca jak się nim spryskam - zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Świeży piękny zapach

Versace Bright Crystal charakteryzuje się bardzo pięknym, kobiecym flakonem. Zapach jest świeży, bardziej delikatny kojarzy się z wiosną. Myślę że zapach nie należy do dokuczliwych. Jest średnio trwały.

Subtelne, ale zjawiskowe

Kupiłam te perfumy, ponieważ nie odważyłam się kupić crystal noir. Nie był to zakup w ciemno , obydwie perfumy przed zakupem próbowałam i nosiłam cały dzień. Jedyne czego żałuję to cena, są to delikatne , subtelne, romantyczne nuty , które używamy na codzień. Zapach jest trwały , utrzymuje się wiele godzin. Jestem osobą , którą niektóre nuty przyprawiają o ból głowy , tu tego nie zaobserwowałam. Polecam , jak ktoś może sobie pozwolić na użytkowanie perfum za 200 zł na codzień

Dla kobiety w każdym wieku

Uwielbiam ten zapach!
Utrzymuje się cały dzień na mojej skórze. Nie meczy mojego nosa. Jest delikatny a zarazem wyczuwalny. Piękna kompozycja kwiatowa. Bardzo podobny do zapachu Gucci Envy me. Zapach dla kobiet w rożnym wieku. Super sprawdza się na dzień , do pracy lub spotkania towarzyskie.

Piękny, świeży i trwały zapach

Świeży i delikatny zapach, wyczuwalna owocowa nuta. To jest jedyny perfum, który zużyłam cały a na dodatek dostałam kolejne opakowanie. Zapach nadaje się zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjścia.

Używa produktu od: próbka

Piękny zapach

Delikatny zapach .
Kobiecy .
Bardzo fajnie się w nich czuje .
Polecam każdemu protestować .
Miły zapach .
Kupie jeszcze raz zakochałam się w nich .

1995