Schwarzkopf Professional, BC Bonacure, Repair Rescue, Total Repair Treatment (Maska intensywnie regenerująca (nowa wersja))

Intensywna odbudowa zniszczonej, rozjaśnionej i porowatej struktury włosów. Zdrowe, mocne, błyszczące i elastyczne włosy. pH 3.5 Do spłukiwania.
Składniki:
* Aminokwasy-przenikają głęboko i odbudowują wewnętrzną strukturę włosów.
*Proteiny CurtaTec-regenerują i wzmacniają wewnętrzną strukturę włosów.
* Związki pielęgnacyjne QCA-gwarantują niezwykłą gładkość

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych
regenerujące, wygładzające, wzmacniające
hipoalergiczna
w słoiku
Skóra głowy
normalna

Maska regenerująca do włosów zniszczonych, BC Bonacure, Schwarzkopf Professional

Maskę do włosów kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie to plastikowy słoik o pojemności 200 ml, zapłaciłam około 30 zł.
Maska ma ładny zapach, kremową konsystencję, jest bardzo wydajna.
Mam cienkie włosy z tendencją do przetłuszczania u nasady i przesuszaniu na kocach maskę nakładam raz w tygodniu na umyte wilgotne włosy z pominięciem nasady, pozostawiam na około 10 minut i spłukuję.
Włosy są nawilżone, odżywione, lśniące, lekkie, miękkie i wygładzone.
Plus za opakowanie które pozwala łatwo i wygodnie zużyć kosmetyk do końca.
Maska nie obciąża włosów, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania.
Podsumowując maska bardzo dobrze sprawdziła się na moich włosach i na pewno kupię kolejne opakowanie. Serdecznie poleam!

Maska idealna. Ładnie pachnie, nie obciąża włosów. Przede wszystkim poprawia stan zniszczonych włosów. Dodatkowo bardzob
wydajna. Początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do produktu. Nie ukrywam iż moje rozjasniane wlosy sa bardzo wymagające i nie każdy kosmetyk jest w stanie im sprostać. Maska BC poradziła sobie z nimi bez problemu. Cena byc moze nie należy do najniższych Ale efekty są bardzo zadowalające.Polecam.

na włosach grubych szorstkich i kręconych

Dostałam próbkę w salonie, użyłam jej w domu na 2 razy. Trzymałam zalecane 10 minut na włosach:
- nie obciąża (a nie da się oszukać kręconych włosów ponieważ oblepione kosmetykiem inaczej się zachowują) tutaj ładnie podkreślony skręt loków
- miękkie, puszyste, unoszące się do góry (ale nie puszące się)
- wydajna (potrzeba niewielkiej ilości produktu, aczkolwiek korzystałam z próbki, może konsystencja w słoiczku jest inna)
- zapach - mi akurat nie odpowiada. przypomina mi perfumy dla pani 50+

Fajny produkt

Maska fajna, chociaż nie zużyłam jej dużo. Moje włosy są wysokoporowate, farbowane i zniszczone. Ale dosyć gęste. Maskę tą, tak jak maskę loreal absolut repair czy biovax trzymałam pod czepkiem 20-40 minut i musze powiedzieć że efekty dała najlepsze, gdyż daje sobie radę z przesuszonymi końcówkami, ale nie obciąża włosów tak jak maska loreala.
+ zapach - mi się podoba
+ wydajnośc - aczkolwiek maska loreal jest bardziej wydajna
+ działanie - nie mam wrażenia, że maska naprawia włosy, ale są gładkie, ujarzmione i dobrze sie rozczesuja, co nie doprowadza do kolejnych uszkodzeń
+/- cena - nie jest zła, ale nie obraziłabym się za niższą :)

Maskę polecam, fajna w działaniu, użyta w rozsądnej ilości nie obciąża włosów

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania 500 ml

dobry produkt, wart uwagi.

Maseczke ta kupilam wraz z kosmetykami calej serii Bc repair rescue w salonie fryzjerskim. Posiadam dlugie farbowane wlosy ze zniszczonymi koncowkami.

zaczne od plusow:

+wlosy po nalozeniu sa miekkie, wygladzone
+dobrze odzywia wlos, zamyka jego luski dzieki temu bardzo pieknie sie blyszcza
+pojemnik wygodny w uzywaniu
+przy regularnym stosowaniu wlosy staja sie jakby mocniejsze, bardziej nawilzone
+nie obciaza wlosow, nie skleja
+dobrze sie splukuje
+posiada lekka kremowa konsystencje

minusy:
-nie odpowiada mi zapach tej maseczki
-jedyny minus to chyba cena, ok 60zl za 250ml

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno-250ml

Regeneruje

Mam krecone, farbowane wlosy ktore wymagaja nawilzenia. Ta maseczka jest cudowna. Dzieki niej bez problemow rozczesuje moja czupryne. Nie ma mowy o plataniu sie wlosow. Mimo uzywania suszarki i prostownicy wlosy nie sa zniszczone. Konsystencja maseczki jest bardzo gesta, nie splywa z wlosow i jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: Kilka

przeciętna

Po maskach i szamponach "profesjonalnych" spodziewam się lepszych efektów niż po tych drogeryjnych. Tym razem się przeliczyłam.
Maski potrzeba dużo, jest niewydajna, tak jakby "wsiąka" we włosy - a tak naprawdę paruje, ulatnia się - jak wszystkie maski, które zawierają cet. alkoh. wysoko w składzie. Dobrze zmiękcza włosy, ale nie odżywia, średnio nawilża, lekko wygładza, nie chroni przed wysoką temperaturą a zarazem jakby nieco obciąża. Opakowanie starczyło na miesiąc używania i to nie codziennie (mam włosy do ramion). Zapach nijaki (w miarę przyjemny).
Nie kupię ponownie, chociaż uczciwie dodam, że koleżanka, która użyła kilka razy na wakacjach była zadowolona.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Wspaniała

Tą maskę kupiłam pierwszy raz w 2009 roku i od tamtej pory jest moją ulubioną maską! Nie ma lepszej.
Nie wiem, które to już moje opakowanie, ale jest bardzo wydajna.

Maskę nakładam na umyte i delikatnie osuszone recznikiem włosy. Trzymam bez zawijania w recznik od 5 minut do godziny, w zależnosci ile mam czsu.
Stosuję nie częściej niz raz w tygodniu.
Nie obciąża moich cienkich włosów.
Uratowała moje suche, zniszczone wieloletnim farbowaniem i rozjasnianiem włosy.

Nie oszukujmy się: rozdwojonych końcówek nic nie sklei, trzeba je po prostu podciąć. Ta maska zapobiega ponownemu rozdwajaniu.
Włosy są po niej miękkie, gładkie, łatwo sie rozczesują i układają.

Jak dla mnie same plusy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Przyjemna

Maskę miałam w saszetce dlatego nie mogę się wypowiedzieć na temat regeneracji włosów, bo używałam jej przez zbyt krótki okres czasu.

Plusy maski:

-bardzo wydajna (saszetka 15 ml wystarczyła mi na 4 użycia dla włosów trochę poza ramiona, oczywiście nie uzywam masek na skórę głowy)
-kremowa konsystencja, dobrze rozprowadzająca się na włosach i piękny zapach, który jest delikatnie wyczuwalny tez po zmyciu maseczki
-włosy po zastosowaniu bardziej nawilżone, bardziej miękkie, wyglądają na zdrowsze
-przy odpowiednim stosowaniu nie obciąża

Myślę, że kupię pełnowymiarowe opakowanie tej maski, bo przy pierwszych zastosowaniach dała pozytywne rezultaty na moich suchych i rozjaśnianych włosach, zachęcają mnie również opinie dziewczyn, które piszą, że zregenerowała ich włosy przy dłuższym stosowaniu.
Cena przemawia również na plus i wydajność.
Obecnie używam droższych masek do tego typu włosów, ale jak skończę opakowania to kupię tę, będzie tańszą alternatywą, a mam nadzieję, że tez będzie pomagała w procesie regeneracji włosa, a nie nadawała im tylko ładny wygląd doraźnie.

Edit: 25.03.2013 r

Kupiłam pełnowymiarowe opakowanie maski, jestem z niej bardzo zadowolona!
Przy regularnym stosowaniu włosy naprawdę wyglądają zdrowiej, sa gładsze, bardziej błyszczące, mam wrazenie, że też mocniejsze i zdrowsze, faktycznie bardziej elastyczne, wydają się grubsze, a używam dopiero 2 tyg.

Joico i Davines sa droższe, a ta nie jest wcale gorsza.

Nie należy jednak używać jej cześciej niż 1 do 2 razy w tygodniu, bo przesuszy włosy, tak działają maski, które na przykład tak jak ta zawiera hydrolizowaną keratynę, która regeneruje, ale przy zbyt czestym stosowaniu działa przeciwnie do zamierzonego efektu, włosy stają się przeproteinowane a w rezultacie przesuszone, jeśli nie zaprszestanie się stosowac az tak czesto przez suchość dojdzie do łamliwości, a tego chyba nie chcemy.

POLECAM do zniszczonych włosów.

Kupię kiedyś ponowanie, bo jest dobra, ale narazie wypróubje coś innego (skończyłam pełnowymiarowe opakowanie), żeby włosów nie przyzwyczaić.

Używam tego produktu od: Saszetka 15 ml, pełnowymiarowe opakowanie ok 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: Saszetka 15 ml, w trakcie pierwszego pełnowymiarowego

Najlepsza!

Bardzo dobra maseczka dla włosów suchych i zniszczonych. Działa natychmiastowo, wspaniale nawilża. Mój KWC- będę do niej wracać :)

Uwaga! Polecam zamówić ją z internetu- za dwa opakowania z przesyłką zapłaciłam mniej niż w sklepie z profesionalnymi kosmetykami do włosów.

+ działanie (super nawilżenie; włosy stają się miękkie i wyglądają zdrowo)
+ zapach
+ wydajność

- cena sklepowa

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

polecam!

pierwszy raz przetestowlam ta maske w salonie fryzjerskim, po zuzyciu probek kupilam butle 750 ml, stosuje w zaleznosci od kondycji wlosów raz na tydzien lub raz na 3 tygodnie.

Regeneruje, uelastycznia oraz poprawia kondycje włosów. Świetnie nawilża. Bardzo wydajna. przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie 750 ml

doskonała

Wracam do niej zawsze. Używałam starej wersji, po zmianie jakość się nie zmieniła.Rok temu po dekoloryzacji moje włosy potrzebowały "kopa". Z natury są również suche i puszczące się. Regeneruje zniszczone włosy, wygładza je, nawilża i wzmacnia. Nie obciąża. Włosy nie są oblepione a dobrze odżywione. Jest bardzo wydajna. Polecam.

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: dwa małe i jedno duże w trakcie