Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Lumene, Body Aktiva; dezodorant w sprayu

Lumene, Body Aktiva; dezodorant w sprayu

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 0 ml
Cena 13,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Odświeżający i delikatny dezodorant. Długotrwały, świeży zapach.
Nie zawiera aluminium.

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Skuteczniejszy od Rexony i Nivei

Ten dezodorant jest dokładnie taki, jak te gwiazdki - dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy.<BR>Kilka lat temu był moim ulubionym, używałam go seryjnie - podobał mi się i nadal bardzo podoba jego zapach, baaardzo go lubię za trwałość - kilka lat temu używałam go przed treningami i byłam bardzo zadowolona. Ostatnio byłam w podróży przez około dwie doby, bez zmiany ubrań - i równie dobrze się spisał. Ubranie nim pachniało nawet po tak długim czasie. <BR>Wady - zapach trzeba polubić - niby delikatny, ale wyraźny, można pachnieć tylko nim. Druga wada to mała wydajność - trzeba go trzymać przez około trzy sekundy pod pachą, psikając, żeby mieć spokój na dowolną ilość czasu. Zapach może się wydawać trochę "chemiczny" zmieszany z potem, na ubraniu, choć byc może to wada samego materiału tej bluzki, na której to sprawdzałam i w końcu trzecia wada - no cóż - dezodorant ten użyty na wrażliwą skórę, po depilacji - jeszcze jakąś dobę po depilacji - skórę pali. Olencja napisała niżej, że nie - ale moją pali.<BR>W związku z tym zapewne może dziwić, że go nie wyzywam od najgorszych. No, ale jak powiedziałam - to był mój ulubiony dezodorant.<BR>Trzy gwiazdki za sentyment, zapach i skuteczność. Bez dwóch za małą wydajność i niedelikatność. Ale podobno nie można mieć wszystkiego...<BR>Piszę nie tylko na podstawie wspomnień. Właśnie teraz go używam. <BR>

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

niezły

Uważałam go za doskonały do kiedy nie zaczęłam pracować. Sielanka i beztroska studenckiego życia została zastąpiona stresem i Lumene przestał wystarczać:( Ma bardzo delikatny zapach(lekko ozonowy:), chroni dosć skutecznie , nie brudzi ubrań. W upały i w dniach większego wysiłku, stresu może się nie sprawdzić.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

delikatny

Przede wszystkim jest bardzo delikatny, nie podrażnia skóry, ma przyjemny świeży zapach. Nie jest to antyperspirant, a dezodorant, jest mniej skuteczny w działaniu. Nie zawiera aluminium.<BR>Po zużyciu całego opakowania mogę stwierdzić, że jest bardzo mało skuteczny... Niestety.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  73
  produktów

  179
  recenzji

  670
  pochwał

  10,00

 2. 2

  95
  produktów

  30
  recenzji

  1008
  pochwał

  9,21

 3. 3

  5
  produktów

  26
  recenzji

  804
  pochwał

  7,11

Zobacz cały ranking