Bielenda, #Insta Make-up, Magic Nude, Fluid matujący

Bielenda, #Insta Make-up, Magic Nude, Fluid matujący

Matujący fluid poprawia wygląd cery mieszanej i tłustej. Matuje skórę, nadaje jej aksamitne wykończenie oraz jednolity wygląd - bez efektu maski. Połączenie składników pudrowych i pigmentów poprawia wygląd skóry: estetycznie podkreśla jej odcień, tuszuje niedoskonałości, przebarwienia i drobne zmarszczki. Fluid dopasowuje się do cery, dając naturalny i świeży efekt, a ultralekka, nietłusta konsystencja nie obciąża jej. Aksamitna formuła adaptuje się do światła i kształtu twarzy, precyzyjnie rozprowadza, zapewniając przyjemną aplikację i jednolity efekt. Fluid zawiera witaminę B3, która ogranicza błyszczenie, reguluje wydzielanie sebum i zmniejsza widoczność porów.

Całkiem, całkiem...

Fluid kupiłam w bardzo promocyjnej cenie chyba za ok. 6 zł.
Produkt spełnia swoje zadanie, może nie jest najlepiej matującym produktem, ale jestem z niego zadowalana.
Dodatkowo kryje niedoskonałości, a przy tym jest bardzo aksamitny i daje naturalny wygląd, bez efektu maski.
Za taką cenę produkt jest naprawdę dobry i godny polecenia! :)

Cudeńko w bardzo niskiej cenie

Do zakupu zachęciła mnie koleżanka kiedy szukałam podkładu na okres wiosna/lato, lekkiego ale dobrze kryjącego który wytrzyma 12 godzin bez konieczności poprawki. Koleżanka była nim zachwycona a że akurat był w promocji stwierdziłam ze 8 zł to żadne pieniądze a nóż widelec będzie fajny. Opakowanie poręczne, plastikowe( co mi odpowiada ponieważ szklane zdarza mi się stłuc). Konsystencja produktu, płynna ale nie na tyle żeby produkt spływał z twarzy, nakładam go gąbeczka, idealnie kryje niedoskonałości i wyrównuje koloryt skóry, bardzo długo utrzymuje się na twarzy(12h), nie wchodzi w zmarszczki oraz nie waży się, nie zapycha co w moim przypadku jest zbawienne. Chętnie do niego wracam :)

Świetny na co dzień!

Produkt kupiony z ciekawości, za tak mała cenę nie oczekiwałam cudów, ale zaskoczył mega pozytywnie. Posiada lekką konsystencję i delikatna formule, dobrze kryje, bez problemu się go rozprowadza. Wytrzymuje wiele godzin i nie wyswieca się. Jedyny minus to mała wydajność.

Cudo cudo cudo

Kupiłam ten podkład w hebe pierwszy raz ze dwa/trzy lata temu żeby sprawdzić co to za nowość. Dodatkowo trafiłam na promocję -ileś tam % na produkty marki Bielenda. Myślę a co tam, spróbuję. Była to jedna z moich lepszych makijażowych decyzji ! Od tej pory używam go codziennie, a na okazjonalne wyjścia łączę z Revlonem.
Używam podkładów o kolorze kości słoniowej, tutaj wybieram po prostu najjaśniejszy odcień - 01. Dla mnie absolutny must have! Jak się kończy to rozcinam tubkę w połowie i próbuję wydobyć co do ostatniego grama.
Próbowałam też wersji kryjącej - nie jest zła ( nawet nie do końca widzę różnicę, ale i tak zostaję przy wersji matującej )
P O L E C A M !!!

Nie dopasowuje się

Miałam wcześniej inny podkład Bielendy z linii #insta, bodajże kryjący i byłam z niego ogólnie zadowolona, w tym z jego odcienia (01 ''Light Beige''). Kiedy zobaczyłam w Hebe promocję tych podkładów w cenie 4 zł, postanowiłam wypróbować inną jego wersję, w ciemno biorąc ten sam odcień. Ku mojemu zaskoczeniu okazał się być za ciemny. Postanowiłam poczekać do lata, aż skóra trochę mi się opali. I rzeczywiście wtedy podkład okazał się być dobry. Jednak ten moment nie trwał długo, bo kiedy opaliłam się jeszcze trochę mocniej (a generalnie należę do bladziochów i słońce słabo mnie chwyta!), był już za jasny.
Można by pomyśleć, że to wszystko normalne i po co o tym piszę, ale piszę dlatego, że zdarzyło mi się bodaj pierwszy raz w życiu. Bardzo rzadko zachodzi u mnie konieczność zmieniania podkładu na lato, a do tego dwa razy...? On po prostu bardzo słabo dopasowuje się do kolorytu cery.
Pomijając tą wadę, fluid mi odpowiada. Jest raczej lekki, łatwo się go rozprowadza. Krycie jest średnie, wygląda dość naturalnie. Matuje przeciętnie, ale ja już się do tego przyzwyczaiłam.
Ot, taki niezły, tani podkład.

Polubiłam ale

Całkiem polubiłam ten produkt, jak na swoją cenę jest bardzo dobrej jakości. Krycie idzie ładnie zbudować i nie ma większych problemów z trwałością.
Jest jednak parę uwag. Produkt wydał mi się bardzo mało wydajny. Używając ilości których potrzebuję do ładnego przykrycia wszystkich niedoskonałości udało mi się wykończyć produkt w zaledwie miesiąc lub troszkę ponad. To bardzo mało moim zdaniem. Dodatkowo troszkę ciemniał co niezbyt mi się podobało.
Ale reasumując produkt ogólnie na plus. Polecam

Jestem zaskoczona

Fluid ten kupiłam w cenie 3,89 zł. Szczerze mówiąc, nigdy nie spotkałam tańszego kosmetyku tego typu. Z racji promocji zgarnęłam z półki jeszcze wersję kryjącą, ale nie o niej mowa. Insta Make-up matujący wybrałam w kolorze najjaśniejszym, który zgrał się z kolorem mojej skóry. Za pierwszym razem, gdy go użyłam, miałam mieszane uczucia, ponieważ zebrał się nieestetycznie w okolicy płatków nosa i uwidocznił rozszerzone pory, ale dlatego, że nałożyłam 2 warstwy podkładu. Przy stosowaniu jednej warstwy nic takiego się nie dzieje. Ma średnie krycie, które mi odpowiada. Największym zaskoczeniem jest dla mnie to, że kosmetyk ten dał mi najdłuższy mat w porównaniu z innymi fluidami. Mam skórę, która w przeciągu pół godziny zaczyna się świecić, a przy tym fluidzie zauważyłam lekki nadmiar sebum na nosie po dopiero 2,5h od nałożenia. Policzki były zmatowione cały dzień. Kosmetyk nie wysusza, ściera się delikatnie, ale cały dzień wygląda na skórze ładnie, wystarczy tylko jednorazowow usunąć nadmiar sebum i wszystko gra. Ładnie wygładza, ujednolica koloryt, dobrze się nakłada, nie podkreśla suchych skórek. Dla mnie na ten moment jest najlepszy w codziennym stosowaniu.

Insta make up

Kiedyś w promocyjnej cenie kupiłam w Hebe fluid matujacy za cenę 5.99 zł można powiedzieć śmieszna cena, ale za taka cenę spełnił moje oczekiwania. Matuje cerę, wybrałam odcień 02 Medium Beige. Moja cera jest jasna ale idealnie się wbiłam w ten odcień. Jednak jak ktoś ma problem z dużymi niedoskonalosciami to niestety ale ten fluid ich nie pokryje.

Bez fajerwerków

Podkład kupiłam całkowicie w ciemno, nie znając o nim żadnych opinii. Skusiła mnie niska cena, poza tym lubię produkty Bielendy więc chciałam przetestować. Jeżeli chodzi o podkłady to preferuję te matujące z racji posiadania tłustej cery. Co do koloru - mam najjaśniejszy i jest OK, pomimo że nie jestem bladziochem. Pokład w ciągu dnia lekko oksyduje, ale nie robi się pomarańczowy, po prostu tak jakby się wtapiał. Opakowanie jest bardzo estetyczne, choć forma tubki może być dyskusyjna. Sam produkt jest dość gęsty i lekko tępy, trzeba się trochę postarać żeby równomiernie go nałożyć, gdyż szybko zastyga. Niestety mam wrażenie że przesusza nieco skórę, wyświeca się po kilku godzinach, ale zaznaczam że dla mojej cery to norma, więc nie miałam większych oczekiwań. W okolicy płatków nosa podkreśla suche skórki i lekko zbiera się w załamaniach, ale nie jakoś dramatycznie. Dobrze współpracuje w korektorem. Niestety w ciągu dnia w najtłustszych miejscach potrafi się nieestetycznie ścierać i ważyć. Zdarza mi się to szczególnie na nosie. Co więcej po zetknięciu z potem (np. na spoconym czole) również się waży i na twarzy tworzy się brzydka breja. Ogólnie jest do przyjęcia, ale nie ma tu żadnej rewelacji. Spróbowałam, nie oczarował mnie i raczej do siebie nie wrócimy.

Świetny

Tak naprawdę do zakupu przede wszystkim zachęciła mnie cena i ten zakup okazał się hitem. Polecam każdej osobie, która lubi lekkie, świeże krycie. Minusem jest niestety to, że w ciągu dnia zaczynia się świecić.

TOP

Kupiłam na promocji w Hebe. Cena mega zachęciła, opinie na wizaz również.
Nie pomyliłyście się! Podkład jest bardzo trwały,wytrzymuje cały dzień. Posiadam trzy odcienie, 1 jest bardzo jasna. Jednak przy 2 i 3 odnajdzie się wiekszość osób. Pięknie matuje i jest bardzo wydajny. Obecnie w Hebe w promocji 2+2, więc wyszło mi ponad 7 zł za 4 sztuki. Polecam z całego serca.

W tej cenie wymiata

Kupiłam w Hebe za 6,49... Cena jest śmiesznie niska. Nie miałam zatem zbyt dużych oczekiwań. Jakiś czas temu używałam innego podkładu matującego od Bielendy, ale kupowałam go w Rossmannie i pamiętam że byłam z niego bardzo zadowolona. Zachęcona postanowiłam "zaryzykować" :-)
Wybrałam kolor 01 - jasny beż. Wydawał mi się odpowiedni teraz w sezonie zimowym, gdy moja skóra jest dosyć blada. Jednak gdy następnego dnia nałożyłam ten podkład na twarz, to okazało się że jest zbyt jasny i musiałam się poratować bronzerem tu i ówdzie, żeby wyrównać koloryt.
Po całym dniu noszenia byłam tym podkładem wręcz zachwycona. Pobiegłam do Hebe po kolejną sztukę, tym razem w kolorze średniego beżu - 02. Pomyślałam że będę mieszać te dwa kolory. Ostatecznie praktycznie cały czas używam jedynie tej 02, bo to również dość jasny kolor.
Podkład jest stosunkowo gęsty, ale sprawnie się rozprowadza. Nałożony palcami ma o wiele lepsze krycie. Natomiast gdy nakładam go zwilżoną gąbeczką typu beauty blender, to wygląda bardzo naturalnie, widać fakturę skóry, ale jednocześnie muszę się trochę bardziej posiłkować korektorem, bo niedoskonałości są bardziej widoczne. Można spokojnie dokładać kolejne warstwy w zależności od potrzeb i stopniować tym samym poziom krycia podkładu.
Po nałożeniu korektora i podkładu pudruję twarz. Zawsze tak robię, bo przedłużam żywotność makijażu, a jako posiadaczka cery mieszanej ograniczam świecenie w strefie T.
Ten podkład jest bardzo trwały. Po całym dniu noszenia nadal wygląda dobrze (10-14 godzin!). Niekiedy nawet podkłady wysokopółkowe po takim czasie noszenia potrafią zrobić mi kuku, a ten zwyklaczek z drogerii za 6,49 wytrzymuje pół doby w nienagannym stanie. To mnie najbardziej zaskoczyło.
Moja mieszana cera przy tym podkładzie wyświeca się w strefie T dopiero po 5-7 godzinach. Wtedy korzystam z bibułek matujących i w zależności od potrzeby aplikuję odrobinkę pudru w centralnej części twarzy. Ten jeden zabieg wystarczy na resztę dnia. Makijaż nadal bardzo dobrze się "trzyma".
Podkład wygląda naturalnie na skórze, nie robi skorupy, nie włazi nieestetycznie w zmarszczki i załamania. Jednak dla mnie najważniejsze jest to, że nie podkreśla moich porów, one są wręcz jakby lekko rozmyte i stają się mniej widoczne. To duży plus tego produktu.
Opakowanie sztampowe - zwykła plastikowa tubka, jednak w takiej cenie nie można oczekiwać zbyt wiele.
Zapach delikatny, nienachalny, dość przyjemny.
Wady? To nie jest stricte zastygajacy podkład i choć jest z gatunku tych trwałych, to jednak przy mechanicznym uszkodzeniu poprostu się wyciera - na brodzie od szalika, na nosie od chusteczki.
Używam tego podkładu od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Myślę że w tej cenie ciężko znaleźć tak dobry produkt. Daję mu pięć gwiazdek, bo choć nie jest to ideał, to zachowuje się lepiej niż niejeden o wiele droższy podkład. Polecam, warto wypróbować, nasz portfel pewnie nawet tego nie odczuje...

Przyzwoity

Kupiłam na promocji w Hebe 2 w cenie 13zł,posiadam obecnie trzy odcienie;1 Light Beige , 2Medium Beige ,3Golden Beige o ile 1 nadaje się tylko dla bardzo jasnej karnacji o tyle pozostałe sprawdzą się prawie u każdego,podkłady dobrze i równomiernie się rozprowadzają nie tworząc efektu maski,świetnie stapiają się z cerą,zaskoczyło mnie ich krycie ponieważ jestem posiadaczką cery mieszanej z trądzikiem ale wystarczy tylko użyć korektora i efekt jest zadowalający,za tą cenę i tej firmy są to jedne z lepszych podkładów kryjących,polecam je wypróbować każdemu choćby ze względu na to iż nie trzeba 'dokładać 'kolejnej warstwy w ciągu dnia.