Avon, Naturals, Mleczko do twarzy 3 w 1 z olejkiem z drzewa herbacianego

Avon, Naturals, Mleczko do twarzy 3 w 1 z olejkiem z drzewa herbacianego

Delikatnie i skutecznie oczyszcza twarz, zmywa makijaż (także tusz do rzęs), tonizuje cerę.
Zawiera uzdrawiający olejek z drzewa herbacianego. Olejek jest najsilniejszym znanym środkiem antyseptycznym pochodzenia naturalnego, prócz swych niezwykłych właściwości przeciwbakteryjnych ma dodatkowo działanie nawilżające, czyszczące, gojące i łagodzące. Znakomicie zwalcza zmiany trądzikowe. Nie drażni skóry i nie powoduje uczuleń.
Przeznaczenie: Do każdego rodzaju cery, łącznie z wrażliwą
Stosowanie: Rozprowadzić na twarzy i szyi, następnie usunąć wacikiem. Spłukać twarz chłodną wodą i osuszyć.
Główne składniki: Olejek z drzewa herbacianego, glikol propylenowy (nawilżacz).

dobre było

Używałam kiedyś w czasach licealnych i nawet chwaliłam sobie.Ale inna rzecz,że wtedy wogóle się za prawie wszystko chwaliło Avon ;-) Otóż rzeczone mleczko mialo przyjemną konsystencję,nawilżało i natłuszczało dzięki olejkowi herbacianemu i nawet całkiem ładnie pachniało.Nie musiałam zbytnio się demakijażować,bo kolorówkę ( poza deliaktnymi pomadkami ) stosowałam rzadko do szkoły :-) Używałam go naprzemiennie z innym mleczkiem oczyszczającym z avonu( to drugie odpowiadalo mi jednak dużo bardziej - lepiej oczyszczało).To mleczko nie było jednak złe,więc dostanie 3 gwiazdki :-)

Używam tego produktu od:latka temu
Ilość zużytych opakowań:kilka było

tlusta maź

Matko moja! Nie zmywa tuszy nawet nie-wodoodpornego. Jeszcze gorzej 'przesuwa' go po calej twarzy. Uczucie jakby sie twarz wysmarowało masłem. Wtedy w ogole wydaje mi sie ze powinnam umyc buzie, mimo tego ze mam suchą twarz.

pusty śmiech

Absolutny niewypał. Myslałam ,ze delikatnie bedzie zmywał makijaż oczu - pomyliłam sie. Piekł jak diabli i te czerwone oczy..
Na twarzy poczatkowo było dobrze, ale nie minął miesiąc i zaczeło piec. Dużo mnie kosztowało zuzycie tego czegoś do końca.

swietne

Mleczko jest bardzo dobre, i mi akurat odpowiada jego troche tlusta konsystencja, bo swietnie nawilza moja sucha skore, mimo ze i tak zmywam to mleczko woda.Mleczko ma przyjemny zapach a jedyny minusik za to ze slabo zmywa wodoodporny tusz.Po za tym jest na prawde swietne i zamierzam go wciaz uzywac.

mazidło

Kompletny niewypał, tłuste mazidło o zerowych właściwościach odświeżających, w dodatku słabo zmywa makijaż. Nawet użycie toniku nie pomaga, skóra nadal wydaje się być tłusta i zanieczyszczona. To pierwsze mleczko, na którym się tak zawiodłam, bo z reguły wszystko mi pasuje. Odradzam

Unikam

Nie jest to dobry produkt, wogóle nie zmywa makijażu oczu,choćbym tarła je przez godzinę. Zapach przypomina mi te kosmetyki do trądziku z Avonu. Za tą cenę lepiej kupić coś bardziej skutecznego

może być

Przyjemnie pachnie, przyjemnie się je używa i jest wydajne. Ładnie zmywa makijaż, jednak jak dla mnie jest trochę za tłuste. Po zmyciu twarzy pozostaje na buzi tak jakby tłusta powłoczka. Raczej nie kupię kolejnego opakowania.Ilość zużytych opakowań: 1

solidne

Dość gęste, ale nietłuste. Ładnie, świeżo pachnie. Dobrze się rozprowadza i zmywa, choć trzeba zużyć dość dużo wacików. Nałożone dwa razy może szczypać, dlatego nadaje się raczej tylko do tłustej cery. Dobrze oczyszcza i nie zostawia tłustej warstwy. Mało wydajny. Przyjemnie się go używa.

dość tłuste, ale dobre

Całkiem niezłe, chociaż trochę ciężkie (tłustawe). Zapach mi odpowiada, zmywa dobrze - ale nie odważyłam się zmywać nim oczu, bałam się, że je podrażni. Pojemność nieduża, cena przystępna. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie dobrze zrobiło mojej mieszanej cerze, po prostu zwykłe mleczko do demakijażu. Niemniej jednak polecić mogę.

Błeee

Uzyto go na mnie raz, jak kosmetyczka robiła mi makijaż i zmywała ten w którym przyszłam. Nie podobał mi się zapach ale to pestka. Czułam po nim pewnien dyskomfort już po zmyciu makijażu a następnego dnia okazało się że wyskoczyło mi na twarzy kilka krostek, i to nie byle jakich. Nie polecam do cery mieszanej, wolę zdecydowanie żele do mycia.

niezłe

Jak dla mnie przyjemnie pachnie, dobrze zmywa makijaż, zwłaszcza tusz do rzęs, nie podrażnia skóry, przyjemnie nawilża. Ja też wolałam wersję z melisą. Minusik za nakrętkę.

tłuste

Może być, ale tylko do zmywania okolic oczu, bo na resztę twarzy jest zdecydowanie za tłuste i nieprzyjemnie się lepi. Ma ładny zapach i jest wydajne, ale to napewno nie jest żadna rewelacja. Dobrze zmywa tusz i nie podrażnia moich oczek.