KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Inglot Blush 3 - Face, Eyes & Body (róż)

3,4 na 554 opinie

Kupi ponownie: 39% osób
    blackandblue
    25 listopada 2013 o 2:00
    2 / 5
    Przepis na placek (ale na policzku...)
    No niestety. Mimo, że w Inglocie róże prezentują się obiecująco, a kolorów jest całkiem dużo, to jedak nie znalazłam swojego ideału. Od razu mówię: TO NIE SĄ RÓŻE DLA JASNYCH KARNACJI, ale dziewczyny o ciemniejszych odcianiach cery nie powinny się zrażać na podstawie tej recenzji, bo minusy na pewno nie będą tak dotkliwe. :) Plusy: + Mocne napigmentowanie + róże lekko połyskujące (satynowe?) mają bardzo ładne wykończenie (mat też ładny, z drobinkami mniej polecam - tym póżniej) + cena i wydajność - cena bardzo dobra, a produktu jest dużo, wydaje się, że starczy na długo Plus/minus: +/- Konsystencja - miękka, łatwa do nabrania na pędzel - z jednej strony to plus, ale z drugiej bardzo, bardzo łatwo o nałożenie zbyt dużej ilości +/- Paleta kolorów jest całkiem spora, a mimo to nie udało mi się znaleźć idealnego dla mnie. Kolory są po prostu za intensywne i za ciemne do jasnych karnacji. Minusy: - Ciężka aplikacja! Nabieranie na pędzel odpowiedniej ilości to jest sztuka - ponieważ róże się mocno kruszą, to na pędzlu od razu ląduje niezła kupa produktu. Biorąc pod uwagę ich napigmentowanie jest to właśnie przepis na placek, o którym wspomniałam w tytule. Miałam już w kosmetyczce niejeden róż, wydaje mi się, że nakładam je w miarę umiejętnie, zwykle bez efektu placka. Z tym jednak tragedia na twarzy jest bardzo prawdopodobna, a nadmiar jest trudno rozetrzeć. - Trzeba z nim obchodzić się jak z jajkiem - kruszy się, strach go zabrać w podóż lub wsadzić do torebki! Uwaga, żeby nim nie puknąć o szafkę - mój się rozleciał w drobny mak, mimo że zderzenie było raczej z tych słabszych... - Odcienie - mimo, że wybierałam najdelikatniejsze, na mojej skórze wyglądają intensywnie i niezbyt zdrowo. - Uwaga na wykończenie z drobinkami - duże drobiny, do tego mocno się osypują i lądują na całej twarzy. Podsumowując: nie, nie, nie! Chyba, że Inglot zaproponuje nową paletę odcieni dla jasnych karnacji, z matowym i satynowym wykońćzeniem 8-) Wtedy zrobię czwarte podejście! :D Daję 2 gwiazdki: - pełna gwiazdka za napigmentowanie - naprawdę dobre, dla ciemniejszej skóry mogą sprawdzić się całkiem nieźle - pół gwiazdki za wykończenie - satynowe jest bardzo ładne, matowe ok, ale drobinkowe wypada dużo gorzej - pół gwiazdki za cenę i wydajność Używam tego produktu od: z marnym skutkiem testowałam trzy różne odcienie (o różnych wykończeniach), każdy po kilkanaście razy Ilość zużytych opakowań: żadnego nie zamierzam zużyć w pełni

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    marcelina1607
    23 sierpnia 2015 o 15:15
    Uwielbiam
    Bardzo dobry róż , długo się utrzymuje , nie podrażnia . Producent oferuje wiele odcienie więc każdy może znaleźć coś dla siebie :) Jest delikatny i wystarczy użyć go niewiele aby podkreślić kości policzkowe. Używam tego produktu od: 1 rok Ilość zużytych opakowań: całe

echelonowelove
    15 sierpnia 2015 o 13:36
    Dobry
    Jak większość produktów z Inglota - róż się u mnie sprawdził. + pigmentacja + opakowanie, solidnie zrobione, upadło wiele razy a nadal wygląda jak na początku + dosyć długo się utrzymuje + nie osypuje się + cena i dostępność Używam tego produktu od: 4 miesiecy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

kicia555
    10 stycznia 2014 o 15:12
    wrażenia nie zrobił
    Bardzo cenię sobie tą markę za dobre, porządne kosmetyki. Bardzo przyjemnie patrzy się na Salony Inglota za granicą, z tego możemy być naprawdę dumni ;) jednakże ten kosmetyk mnie zawiódł. Początkowo byłam zadowolon,a ale głównie z koloru, żywy koralowy świetnie latem wspólgrał z opalenizną ale w miarę używania zaczął mnie męczyć. Robi placki ... takie rzeczy zdarzają mi się tylko z tym produktem, mam wrażenie, że jest za suchy, pyli się, średnio trwały, nie podoba mi się bardzo opakowanie, troszkę meczące jest to ciągłe odkręcanie :/ na + cena,kolory, moja siostra ma 2 i jest zadowolona ;) ogólnie ponownie raczej nie kupię, Używam tego produktu od: kilka miesiecy Ilość zużytych opakowań: w trakcie

czarnulka85
    10 stycznia 2014 o 13:26
    FAJNY,ALENIE KUPIE WIECEJ
    PRODUKT DOSC DOBRY. JESTEM ZADOWOLONA Z KOLORU,ORAZ PIGMENTU. CENA JEDNAK NIEOPLACALNA.PONIEWAZ ROZ KOMPLETNIE NIEWYDAJNY. STRASZNIE SIE KRUSZY( TRZEBA PRZEZ TO UWAZAC BY NIE ZALOZYC ZA DUZO)I SZYBKO KONCZY. WOLE WIEC DOLOZYC I KUPIC LEPSZY, WYDAJNIEJSZY- MOIM HITEM JEST BOURJOIS-NIGDY NIE KONCZACY SIE, Używam tego produktu od: 6 MIESIECY Ilość zużytych opakowań: 1 OPAKOWANIE

201606201234
    3 stycznia 2014 o 16:00
    ulubiony
    uzywam juz drugie opakowanie, niestety pierwszy mi sie pokruszyl bo upadl. I wcale nie byl to jakis upadek z wysokosci ;) no ale trudno, pod tym wzgledem sa nietrwale. Moj odcien to 84. Roz jest bardzo mocno napigmentowany, jesli sie go dobrze nalozy daje super efekt. Ja uwielbiam roze i efekt makijazu z nimi wiec bede pisac same pochwaly ;) Jest to roz ktorego uzywam najczesciej i najbardziej lubie. Efekt jest matowy, wyrazny i trwaly. Jednak nie daje KWC bo szukam czegos jeszcze lepszego i jesli chodzi o roze jestem wymagajaca. Jednak za ta cene to naprawde warto, portfel napewno nie ucierpi. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: dwa

wcm
    27 grudnia 2013 o 16:13
    Takie sobie
    Mój mam w kolorku o numerze 49 brzoskwiniowy +cena +wybór kolorów -tworzy plamy -chyba wszystkie odcienie róży z inglota wydają się być brudne -nie wydajny -nie trwały W podobnej cenie mamy róże ze sleek które sa przepięknie napigmentowane i o wiele leprze Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

201604250941
    13 sierpnia 2013 o 12:57
    Nie uzywam innych
    Mam ich wiele, w roznych kolorach, sa swietne. Niedrogie, wiec moge sobie pozwolic dzieki temu na dobranie zawsze rozu do stroju i reszty makijazu. Dobrze sie rozprowadzaja, pigmentacja jest w sam raz, nie za slabo, ale tez nie za mocno, zeby plamy nie zrobic. Używam tego produktu od: 5 lat Ilość zużytych opakowań: 7 sloikow

ulotka6
    9 sierpnia 2013 o 14:49
    trudno powiedzieć
    Sam produkt jest ok. Lekki, kremowy, ciekawa gama kolorystyczna. Jednak łatwo z nim przesadzić bo jest dość "płaski", mało świetlisty. Wymaga dużej precyzji w nakładaniu. Największy minus za koszmarne opakowanie!!!! Miałam 3 róże tej marki i każdy z nich po tygodniu rozkruszył się w pył :( Opakowanie mało poręczne - odkręcane. Łatwo wyślizguje się z ręki. I to jest główny powód, dla którego już więcej go nie kupię!

ahoooj
    1 kwietnia 2013 o 11:55
    4 / 5
    Plus za wybór kolorów, ogromny minus za trwałość
    Mam dwa kolory: lekko brzoskwiniowy i wściekle różowy. Powiem tak: ich plusem jest cena adekwatna do jakości, kupiłam kiedyś tańszy róż w drogerii i nie ma absolutnie żadnego porównania, ledwo go nałożyłam a już nie było go widać, także z Inglotem nie jest aż tak źle :) Róże z Inglota mają bardzo ciekawą kolorystykę, każdy może znaleźć coś dla siebie. Jednak ich główną wadą jest nietrwałość, muszę nałożyć z rana tonę różu, żeby jeszcze cokolwiek mieć na policzkach pod koniec dnia, a wiadomo, że nikt nie chce z siebie robić clowna. Można łatwo z nim przesadzić, przez co zamiast podkreślić urodę bardzo jej szkodzi. W skrócie: + kolory + cena - trwałość -wydajność (róż przy prawie codziennym stosowaniu starcza mi zaledwie na 3/4 miesiące)

MartaEwa
    12 lutego 2013 o 23:35
    Bardzo dobry produkt
    Jestem szczęśliwą posiadaczką koloru 94 - jasny delikatny róż o satynowym wykończeniu. Tego konkretnego numerku możemy używać jako różu i jako rozświetlacza, dzięki jego połyskującemu wykończeniu. Aplikacja różu jest łatwa i przyjemna, nie ma opcji aby zrobić nim sobie krzywdę. Jedynym minusem jest to, że troszkę sie kruszy przy nabieraniu pędzlem. Produkt trzyma się na buzi cały dzień, nawet jeśli juz mi sie wchłonie podkład, to róż dalej trzyma się na policzkach. Róże z serii FEB będą dobre dla osób oswajających się z aplikacja różu, bo mamy tu do wyboru bardzo ładne delikatne kolory, polecam zwłaszcza, po za nr 94, kolorki 99 i 100. Polecam :) Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Cytrynka83
    26 listopada 2012 o 12:02
    Słodki róż-polecam
    Używam koloru 98, jest fantastyczny. Bardzo delikatny, z ślicznymi drobinkami. Nie sposób zrobić nim sobie krzywdy. Pudełeczko zgrabne i poręczne. Konsystencja miękka, bardzo dobra. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: w połowie jednego

nZap
    21 listopada 2012 o 16:06
    nie zachwyca
    mam za sobą dwa opakowania tego produktu i nie kupię go więcej, powodem tegoż jest to, że po pewnym czasie (kilka tygodni) róż najzwyczajniej się kruszy. Najpierw myślałam, że to moja wina bo pierwszy spadł mi na podłogę, jednakże drugie opakowanie pokruszyło się samoistnie. +wygodne opakowanie +duży wybór kolorów - jest to róż dla zaawansowanych użytkowniczek -bardzo dużo nakłada się na pędzel i łatwo można uzyskać efekt ruskiej z bazaru -kruszy się Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: całe 2

Neamhain
    8 października 2012 o 12:08
    2 / 5
    Kolory ładne, ale na tym się kończy...
    Skusiłam się wypróbować coś innego, niż wyłącznie lakiery Inglot - wystawy w sklepach niesamowicie kuszą kolorami i możliwością dokładnego wypróbowania wszystkiego... ;) Róż poza tym, że ma bardzo ładne kolory... Nie jestem w stanie powiedzieć o nim wiele dobrego. Muszę go bardzo uważnie nakładać, strzepywać z pędzla, inaczej wyglądam jak klaun. Nakłada się go na pędzel bardzo dużo, nawet gdy staram się to robić delikatnie i łatwo o wygląd starszych pań, na twarzach których wielkimi plamami wyłaniają się dzikie kolory. Bardzo zapycha mi pory, po codziennym stosowaniu ilość grudek na policzkach wzrosła drastycznie. W chwili obecnej używam go jedynie na tzw. wieczorne wyjścia, gdy mogę sobie pozwolić na mocniejszy makijaż. Z zasady nawet gdy kosmetyk jest kiepski staram się znaleźć dla niego rozwiązanie, nie lubię marnować pieniędzy i odkładać kosmetyki do szuflady w nadziei, że może za ten jakiś czas coś będzie inaczej. Szczęśliwie cena nie jest duża, więc zakup można było zaryzykować. Używam tego produktu od: Rok Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Coco_S
    7 maja 2012 o 10:17
    Mój ulubieniec
    Może zacznę od opakowania - jest małe, przez co zmieści się do każdej kosmetyczki, idealnie sprawdzi się w podróżach. Jego największą zaletą jest wydajność - zużywam jedno opakowanie w ciągu 4 miesięcy, przy codziennym stosowaniu ! Kolory są bardzo napigmentowane i trzeba uważać, żeby nie zrobić z siebie klauna ;) Nie uwydatnia suchych skórek i utrzymuje się do 8-10 godzin przy mojej mieszanej cerze. Szczerze mówiąc nie używałam go jako cienia i różu do ciała, więc nie wypowiem się w tej kwestii. Ale jako róż do policzków śmiało mogę powiedzieć, że jest moim ulubieńcem i nie mogę znaleźć dla siebie lepszego ! :) Jego cena przyciąga ;) Używam tego produktu od: 7 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2 i 3 w trakcie ;)

baszczu04
    6 kwietnia 2012 o 14:55
    4 / 5
    To mój pierwszy róż polecam
    To mój pierwszy róż w odcieniu 73(troche mi się zdjęcie nie zgadza czy to ten ale w tej cenie a następne były już zupełnie inne) plusy megaa wydajny jest cały dzień łatwa aplikacja cena minusy chyba Pani w sklepie zły odcień mi doradziła bo jest troche za pomarańczowy jak dla mnie i czasem robie sobie nim plamy ale może to moja nie umiejętność ja nakładam go swoim chowanym pędzielkiem wiec dla mnie nawet używanie go "w trasie" nie robi mi problemów czy kupię drugi raz raczej nie bo mam go od ponad roku i dopiero widzę dno a chce spróbować innego;) Używam tego produktu od: ponad roku Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe jeszcze

natala203
    2 marca 2012 o 19:48
    dobre
    Używam różu od miesiąca i jestem zadowolona. Róż bardzo dobrze wygląda na policzkach. Ma delikatne drobinki, dzięki czemu świeci, daje efekt brokatu na twarzy. Bardzo ładnie rozjaśnia cerę. Utrzymuje się w miarę, kilka godzin, na pewno nie cały dzień. Używam tego produktu od: 1 miesiąc Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Moringa
    4 stycznia 2012 o 14:19
    4 / 5
    Uzywałam go w czasach liceum i byl OK :)
    Pamietam ze kupowalam go jako nastolatka i wtedy byłam zadowolona z jego efektu teraz znam juz duzo lepsze kosmetyki dlatego pewnie juz wiecej go nie kupie ale mile wspomnienie pozostanie :) PLUSY -sa wersje matowe i rozswietlajace -wydajny -ładne kolory -nie drogii i łatwodost +/- srednia trwalość Używam tego produktu od: jakies 4 lata temu uzywałam Ilość zużytych opakowań: 2 nie uzalo mi sie ich do konca zuzyc