Avon, Foot Works, Odour Neutralising Foot and Shoe Spray (Spray do stóp i obuwia z technologią neutralizacji zapachów)

Spray do stóp i obuwia z ochroną przeciwzapachową. Do stosowania na skórę oraz do odświeżania wnętrza obuwia, chroni stopy i obuwie przed nieprzyjemnym zapachem. Zapewnia długotrwałe uczucie komfortu i świeżości.

dezodoranty do stóp
odświeżające, zmniejszające pocenie
w sprayu
w sprayu
normalna
zapachowa

Bardzo dobra ochrona przeciwzapachowa

To produkt, który spełnia swoje zadanie i wszystkie obietnice producenta.
100 ml produktu mieści się w zgrabnej buteleczce z atomizerem i korkiem, który dobrze siedzi.
Atomizer nie zacina się, działa bez zarzutu do samego końca.

Produktu używam zarówno do stóp, jak i do obuwia. Stopy przyjemnie chłodzi, dość szybko się wchłania, nie podrażnia ani nie wysusza.
Stosowany we wnętrzu obuwia mega skutecznie neutralizuje niechciane zapachy i to bardzo długo. Stosuję zarówno w domu, jak i w pracy - suche stopy i obuwie, które dodatkowo przyjemnie świeżo pachnie.

Mogę z czystym sumieniem polecić.

skuteczny

To dobry spray, ma mocny, świeży zapach. Nie działa jakoś intensywnie przeciw poceniu, ale na pewno latem pomaga. Nie lepi się, nie jest tłusty., nie zauważyłam też żeby wysuszał skórę. Uniwersalny, bo można go używać też do butów - dla mnie ważne, że nie ma w nim talku, bo nie znoszę, białych stóp i butów po talku.

Super!

Wszelkie spraye, talki i inne specyfiki używam regularnie. Pomijając skłonność moich stóp do potliwości, to osobiście nie znoszę nieprzyjemnego zapachu zarówno stóp jak i butów. Zatem dbam o tę sferę.
Z tego sprayu jestem bardzo zadowolona! Przede wszystkim wygodne użycie, łatwość w dozowaniu, ZAPACH !! :) - śliczny, świeży, no i skuteczność! Nawet w nieprzewiewnym obuwiu, po 9 godzinach stopy są suche, nie pojawia się żaden zapach i dyskomfort. Spray przynosi przyjemną ulgę, odświeża i chłodzi. Trzeba chwilę odczekać po zastosowaniu, aż wyschnie na stopach. Nie pozostawia żadnego śladu po sobie ani na skarpetkach ani na stopach, więc spokojnie w lecie można używać do odkrytych butów :). Trochę wysusza stopy, ale ja widzę zawsze ten efekt przy stosowaniu tego typu specyfików. I w sumie o to mi chodzi-żeby stopa się nie pociła, była sucha w bucie, więc mi to nie przeszkadza.
Ja jestem bardzo zadowolona i naprawę nie ma do czego się doczepić :)

Rewelacyjny :)

Spray kupiłam jakieś 4 lata temu pierwszy raz i od tej pory regularnie go używam ( już nawet nie pamiętam ile opakowań zużyłam ) przeważnie służy mi do obuwia ale czasami na stopy też psikam. Mam go w domu i w pracy , w pracy z racji tego że mamy tam buty robocze to używam go codzinnie, w domu rzadziej. I tak opis opakownia -poręczne, nie duże bo 100ml ale wydajne i wiadomo jak to w takim produkcie jest atomizer, który mi się jeszcze nigdy nie zaciął i dzięki odpowiedniej długości rureczki od atomizera produkt zużywamy do końca. Spray ma bardzo przyjemny zapach mięty pieprzowej. I teraz działanie ,moim zdaniem super, z żadnego obuwia nie wydobywa się przykry zapach, nawet z butów roboczych, nie powoduje też uczucia wilgotnych skarpetek po włożeniu stopy do buta orazu spsikanego sprayem. Przy użyciu dezodorantu na gołą stopę powoduje przyjemne chłodzenie i odświeżenie, produkt szybko się wchłania, w moim przypadku nie powoduje wysuszenia stóp ( takie opinie też sie pojawiały, więc dlatego o tym wspominam). Czasami używam go na przemian z wersją Lawendową ,ale to ta jest moim numerem jeden. Często spraye te są na promocji więc można kupić 2 w cenie 1 ;). Polecam :).

odświeża obuwie i stopy

Spray znam już kilka. Sama się dziwię, że dopiero teraz piszę o nim recenzję. Jest on bardzo przydatny szczególnie gdy noszę cięższe obuwie zimą czy to w okresie wiosna - jesień, ale i w lecie przy wysokich temperaturach. Chodząc cały dzień w butach nie sposób o nieświeży zapach stóp. Ale dzięki temu sprayowi nie trzeba się martwić, że wstyd będzie zdjąć buty.

Spray jest w małej poręcznej buteleczce z atomizerem. Jest wygodny w użyciu. Atomizer działa bez zarzutów.

Wystarczy popsikać stopy i obuwie i ruszać gdzie tylko nogi poniosą. Produkt daje uczucie chłodu i świeżości. Pomaga niwelować nieprzyjemny zapach.
Ja nie miałam jakiś większych problemów z potliwością nóg także nie wiem jak by się sprawdzał u takich osób.

Jedyną wadą jest to, że spray wysusza skórę stóp. Jeżeli chodzi o zapach to, ani mi się on podoba, ani mi się nie podoba. Jak dla mnie neutralny. Kwestia gustu.

Produkt jest dostępny w każdym katalogu avon. Nigdy nie widziałam go w cenie regularnej zazwyczaj kosztuje 6-11 zł. Także jest korzystny cenowo, bo choć buteleczka jest mała to bardzo wydajna.

Kupiony w: U konsultantki

Nie jest to niezbędnik, raczej przyjemny dodatek do pielęgnacji.

Bardzo lubię ten produkt ale nie jest on moim ulubieńcem i chętnie zmieniam te produkty do stóp. Być może dzieje się tak dla tego że jest to dla mnie jedynie dobry dodatek do pielęgnacji stóp a nie konieczność.
Używam tego sprayu przez cały rok, jednak najfajniej używa się go kiedy jest lato bowiem przyjemnie chłodzi stopy. Lubię go używać po basenie kiedy już zakładam skarpetki i buty. Lubię go też stosować po długich wędrówkach kiedy to moje stopy są nieco zmęczone. Lubię go używać kiedy chodzę w nowych butach i trzeba je rozchodzić a stopy wcale mi nie dziękują za nowe buty. Lubię go też stosować tak po prostu na co dzień.
Podoba mi się to że jest zapakowany w butelkę z atomizerem i że można bardzo ładnie go zaaplikować na skórę. Podoba mi się to że szybciutko się wchłania i można praktycznie od razu założyć skarpetę.
Spoko jest ten miętowy zapaszek i przyjemne ochładzająco orzeźwiające uczucie.
Ja po jego stosowaniu czuję że moje stopy są fajnie odświeżone i ten efekt bardzo mi się podoba.
Nie wspomniałam jeszcze że nie mam większego problemu z potliwością stóp i nie zauważyłam aby niwelował on przykry zapach.
Może raczej zadziała jak dezodorant ale nie mogę tego sprawdzić ponieważ moje stopy się nie pocą. Nie wiem więc jak on zadziała u osób które zmagają się ze zwiększoną potliwością.
W każdym razie jest to naprawdę fajny dodatek ale nie niezbędnik. przynajmniej nie dla mnie.

Kupiony w: U konsultantki

Ulga i odświeżenie dla stóp.

Firmę Avon zna chyba każdy. Niektóre produkty ma naprawdę niezłe. Do takich zalicza się spray ochrony do stóp i obuwia.
Używam go już od dawna, zawsze kupuję sobie kilka sztuk na zapas.
Produkt ma niewielkich rozmiarów opakowanie, z wygodnym atomizerem za pomocą którego rozpylamy płyn na stopy.
Po naniesieniu na stopy szybko się wchłania, bardzo ładnie pachnie delikatną miętą.
Stopy po aplikacji są jakby nawilżone, i miłe w dotyku.
Nogi zauważalnie mniej się pocą. Dezodorant choć mały jest w miarę wydajny.
Produkt przydaje się szczególnie w letnie dni gdy nasze stopy narażone są na wzmożone pocenie. Kosmetyk wtedy przyjemnie schłodzi stopy, a także zneutralizuje nieprzyjemną woń nóg.

Ulga przy wysokich temperaturach

Spray ten jest całkiem fajny. Przyjemnie odświeża zmęczone stopy. Naprawdę daje uczucie świeżości. Neutralizuje również zapach potu.
Lubię go używać po ciężkim dniu, sprawia stopom ulgę.

Zbawienie przy tej pogodzie

Przy temperaturze +30 poci się dosłownie wszystko, stopy również. Nietrudno o jakieś drobne potówki, wybitnie niemiłe krostki, swędzenie, pieczenie, krew z tego leci, okropieństwo. Od razu zaopatrzyłam się w spray przeciwzapachowy, który przy okazji trochę zmniejsza potliwość stóp.

Przyjemnie odświeża

Kupiłam ten spray, gdyż nie mogę już znaleźć w ofercie mojego limonkowego ulubieńca. Pomyślałam, że może spróbuję tej wersji skoro tamta była taka fajna. W końcu to ta sama seria.
Spray sprawdza się u mnie dobrze. Przyjemnie odświeża moje stopy. Ma fajne opakowanie z atomizerem, które jest komfortowe w użyciu i ładne dla oka. Do tego wszystko jest bardzo proste. Wystarczy, że popsikam i gotowe. Produkt nadaje się nie tylko na stopy, ale i do obuwia. Pomaga niwelować nieprzyjemny zapach. To dla mnie super rozwiązanie. Sam spray daje fajne uczucie chłodu i świeżości. Lubię po niego sięgać, gdy moje stopy są zmęczone lub gdy chcę podarować im chwilę relaksu. Mimo iż nie mam problemu z nadmierną potliwością stóp chwalę sobie ten produkt. Nie jest to co prawda must have mojej kosmetyczki, ale przyjemny gadżet, który umila pielęgnację. Cena w stosunku do jakości i wydajności jest dobra. Ja kupiłam spray z tego co kojarzę za niecałe 10 zł. Można go też było zamówić w zestawie z innymi kosmetykami do pielęgnacji z tej samej linii, ale ja wybrałam wersję solo. Ogółem niezły spray w spoko cenie.

skuteczny

skuteczny spray do stóp i obuwia, ja stosowałam tylko do stóp, zapewnia świeżość i komfort, idealny na czas wiosenno-letni bądź, gdy chodzimy na siłownię i potrzebujemy odświeżenia stóp po treningu