Joko, Lakier do paznokci Virtual Color

Joko, Lakier do paznokci Virtual Color

Lakier dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Ma wygodny pędzelek, który nie robi smug na paznokciach.

Dobry i trwały

Kupiłam lakier przypadkiem i jestem pozytywnie zaskoczona. Posiadam nr 53, który określam na zgaszone bordo.
+dobrze kryje i dobrze się rozprowadza
+dobra konsystencja
+mam go 2 lata i nie zgęstniał ani się nie rozwarstwił
+trwały, ściera się po kilku dniach
+duża gama kolorystyczna
Ja kupiłam go znacznie drożej- ok 10 zł, ale uważam, że warto jak na przypadkowy zakup.

Nie ma się do czego przyczepić

Miałam pare ciemnych odcieni (czerwienie granaty i róże)
*cena, około 8-9 zł w moich mieścinowych drogeriach
*kolory ładne, dużo odcieni
*dokręcająca się nakrętka
*jedna warstwa (ciemnych) pokrywa ładnie płytkę
*dośc szybko schnie
*nie robią sie gluty w lakierze
*nie zasycha w opakowanie zbyt szybko
*nie odpryskuje !
*ściera się z końcówek paznokci po około 5 dniach
*jedyny lakier, który utrzymuje sie na paznokciu do pojawienia sie odrostów przy skórkach
*łatwo ściera się ze skórek
*poręczny pędzelek, aczkolwiek mało wygodny w sumie w porównaniu do innych lakierów
*nie barwi płytki na żółto
*dobrze się zmywa i nie zostawia po sobie śladów( nawet ciemne kolory)
Polecam, i będę kupować dalej.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: z 7 kolorów

powoli zasycha

Kupiłam kolor 56, idealny na dzień, do pracy, niezobowiązujący mleczny beż.
Już wyraźny kolor można uzyskać po 1 warstwie, co bardzo mi się podoba. Tani, z wydajnością jak to z lakierami, trzymam w lodówce, aby nie zgęstniał. Trzyma sie koło 3-4 dni, ale to jak na moje paznokcie to i tak długo.

Jedyny MINUS jaki widzę tutaj to fakt, że bardzo powoli mi zasycha - po godzinie przy jednej warstwie jeszcze jest taki kleisty i łatwo uszkodzić manicure :( Aczkolwiek lakier mam od dwóch tygodni i zobaczyłam, że termin ważności jest do sierpnia tego roku. Nie wiem, ale może to mieć wpływ na to. Aczkolwiek następnym razem jak będę chciała zaopatrzyć się lakier zwróce szczególną uwagę na date ważności i jakby co edytuję recenzję.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego nr 56

Zakupiłam ten lakier pod wpływem impulsu, nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tą firmą więc postanowiłam spróbować. Nie pamiętam numerka, ale był to jasny, przezroczysty róż, jak do frencha. Zawsze nakładam dwie warstwy lakieru i w przypadku Joko w zupełności wystarczą. Paznokcie nabrały naturalnego różowego koloru i pięknego połysku. Dokładnie takiego efektu oczekiwałam. Bardzo wygodny pędzelek, naprawdę komfortowo się maluje, bez żadnych smug. Lakier szybko zasycha na paznokciach, ale nie w buteleczce. Właściwie przez cały czas użytkowania nie zmienia konsystencji ani swoich właściwości. Bardzo ładna buteleczka. Manicure wytrzymuje w nienagannym stanie około 5 dni do tygodnia. Po tym czasie zaczyna delikatnie odpryskiwać. Pół gwiazdki odjęłam za dość wysoką cenę (zapłaciłam 9 zł w jednym z najdroższych sklepów, ponieważ tylko tam można upolować te lakiery) i ograniczoną dostępność tych kosmetyków, przynajmniej w moim mieście. Polecam!

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny

Lakier kupiłam kilka lat temu, trzymam go w lodówce i co jakiś czas używam. Jak do tej pory nie zgęstniał i świetnie się trzyma. Posiadam kolor głębokiej czerwieni, który na paznokciach wygląda identycznie jak w opakowaniu. Najlepsze efekty daje nałożenie dwóch warstw. Lakier nie odbarwia płytki paznokcia, posiada bardzo praktyczny i funkcjonalny pędzelek, którym bez problemu można nałożyć równomiernie odpowiednią ilość lakieru.

Używam tego produktu od: kilka lat

od lat ... :)

używam od lat...

sentyment plus jakość :)

......przepiękne barwy :) odcienie są urocze (jedna/dwie warstwy max.)

......piękny połysk, gładkość, zdrowy wygląd paznokci - to wszystko przyciąga wzrok i dłonie wyglądają naprawdę bardzo, bardzo kobieco :)

......przyjemne, proste malowanie, poręczny pędzelek.

......konsystencja ułatwiająca aplikację lakieru.

Szkoda, że nie jest dostępny w każdej drogerii...

Warto "polować" na ten lakier i przekonać się jak pięknie mogą wyglądać nasze dłonie w barwach Joko Virtual Color:)

Używam tego produktu od: od kilku ładnych lat :)

Ilość zużytych opakowań: kilka

świetny!

Kupiłam pod wpływem chwili, mam kolor nr 46 - coś a la wrzos.

+ nie gęstnieje
+ tani
+ duża paleta kolorów
+ elegancki połysk
+ dosyć szybko schnie
+ MEGA WYGODNY PĘDZELEK - najwygodniejszy z wszystkich lakierów jakie miałam (a dla osoby niewprawionej wygodny pędzelek to podstawa, ostatnio zamarzyły mi się czerwone paznokcie i kupiłam lakier innej firmy. Efekt: nie ma czerwieni na paznokciach, bo nie umiem ładnie pomalować :/ Z Joko tego problemu nie mam, nic się nie rozlewa, nie paprze, lakier nakłada się gładko!!!)

- przy jednej warstwie paznokieć może prześwitywać (przynajmniej przy kolorze 46). Przy dwóch warstwach kolor jest taki jak w buteleczce. Aczkolwiek muszę powiedzieć, że mnie się podoba efekt przy jednej - kolor jest delikatniejszy, tylko trzeba uważać na prześwity.
- słaba dostępność!

Nie mam pojęcia jak z trwałością lakieru, bo z reguły maluję paznokcie rano, a wieczorem zmywam. W każdym razie nic mi nie odpryskiwało, lakier wieczorem zawsze był w takim stanie jak rano.

Biegnę dzisiaj zakupić jeszcze jakąś czerwień. Jeżeli kolejna buteleczka tego lakieru będzie miała tak samo wygodny pędzelek i resztę zalet mojej 46stki, to edytuję recenzję i lakier Joko stanie się moim KWC. Polecam serdecznie!

EDIT: Kupiłam nr 51 - dwie warstwy dają przepiękną, idealną, głęboką czerwień. REWELACJA! Zdecydowanie KWC!!!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 - nr 46 i 51

bardzo dobry!

kupiłam go trochę pod wpływem recenzji, a trochę z zachwytu nad nową, letnią paletą kolorów. wybrałam odcień light violet, ale mam zamiar kupić sobie jeszcze conajmniej dwa odcienie.

pierwsze wrażenia: duża buteleczka, przystępna cena (8,10zł). żeby uzyskać odpowiedni kolor trzeba nałożyć dwie warstwy (przy jednej prześwituje paznokieć), ale to nie zmienia faktu, że kolor jest śliczny.

co do trwałości: zmyłam po trzech dniach, ale bardziej dlatego, że mi się znudził, niż dlatego, że była taka potrzeba. starły się końcówki, ale nie odprysnął nigdzie. wytrzymał trzy dni kiedy bardzo dużo zmywałam i przesadzałam kwiatki (szorowałam po tym paznokcie szczoteczką). zaskoczyło mnie też to, jak szybko wysechł. nałożyłam dwie warstwy i dosyć szybko musiałam wyjść z domu. nic się nie zdarło ani nie odcisnęło mimo walki z suwakiem przy torebce i kluczami od mieszkania. byłam naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona, tym bardziej, że od razu spisałam go na straty i myślałam, że pierwsze, co będę musiała zrobić po powrocie do domu to zmyć go i nałożyć jeszcze raz. tymaczasem lakier szybko stwardniał i stworzył na paznokciach powłokę z eleganckim połyskiem.

polecam, ja jestem bardzo zadowolona, kupię pewnie jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od:tygodnia

świetny

Duży wybór kolorów, trwały, fajny pędzelek, wydajny, tani, nie gęstnieje! Same zalety za naprawdę niską cenę. Nie śmierdzi tak bardzo, trzyma się przyzwoicie, pędzelek się nie rozdwaja, nie gęstnieje nawet po roku.

Używam tego produktu od:ciężko powiedzieć, ale długo
Ilość zużytych opakowań:mam kilka

Cudo :rolleyes:!!!

Mam ten lakier, nazwa się zgadza, ale w innym opakowaniu, ale zaryzykuję napisanie tej recenzji.
Jest świetny!
Świetne kolory, świetny pędzelek, trwałe, nie gęstnieje, wydajne i tak tanie.
Dają wspaniały połysk jak karoseria jakiegoś samochodu. :rolleyes:
No poprostu go kocham, nic dodać nic ująć.

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Ideał

Świetny lakier za niewielką cenę. Mam odcień 46, jasny fiolecik, szybko schnie, nie odpada przy pracach domowych i długo ładnie się błyszczy. Polecam zdecydowanie, bo cudze chwalimy, a nasze tez niczemu nie ustępuje;)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:tak

Kocham je;)

Na początek powiem,ze mam aktualnie kilka kolorów, prześliczny krwisty czerwony(niestety numerek mi sie gdzies zmył), czarny(44) i taki fioletowo-brązowy(12) wszystkie są prześwietne, idealnie kryją już przy jednej warstwie. Fajny pędzelek, bardzo wydajne, maluje minimum raz na tydzien i mam go juz dobre pół roku-mowa o tym czerwonym, bo resztą tak sporadycznie :) Po prostu je kocham:) nie wysychają, nie glucieją jak to niektóre..
Gorąco polecam:)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:wiele:)