Oriflame, Colour, Long Wear Eye Definer (Trwałe kredki do powiek)

Oriflame, Colour, Long Wear Eye Definer (Trwałe kredki do powiek)

Pojemność 0,26 g

Podkreśl oczy precyzyjną kreską - do wyboru masz pięć głębokich kolorów, które dodają głębi spojrzeniu. Wodoodporna formuła o przedłużonej trwałości gwarantuje, że kreska się nie rozmaże.

moja ulubiona

Zaznaczam od razu, że oceniam kolor czarny poniewaz tylko taki uzywam
+ nie rozmazuje się- po całym dniu nadal jest na powiekach
+ ma intensywny czarny kolor a nie szaro-czarny ;)
+ dość niska cena w porównaniu do jakości- jesli jest w promocji można ją nabyć za 11,90
+ wydajna
+ odpowiednia konsystencja- ani za trwada ani za miękka
+ wysuwana co sprawia, że nie łamie sie podczas temperowania

dla mnie minusów brak ;)

Używam tego produktu od: od samego poczatku jak tylko znalazła się w katalogu
Ilość zużytych opakowań: hmm... ciezko zliczyć ale z 4 na pewno ;)

Mieszane odczucia

Co do tej kredki mam mieszane odczucia. Miałam czarną. Owszem daje efekt ładnego i pogłębionego koloru. Jest funkcjonalna. Wady są dwie:
1. U mnie powoduje jakieś podrażnienie czasami. Przez co udaje mi się ją rozmazać niekiedy, a niekiedy robi to sama.
2. Trudno ją czasami zmyć, no ale cóż w końcu wodoodporna.

W sumie zastanowię się, czy kupię ją ponownie.

Naprawdę ok

Miałam swego czasu tę kredkę w kolorze brązowym. I muszę powiedzieć, że była to jedna z lepszych kredek jakie w ogóle miałam. Bardzo łatwo się rysowało nią kreski, była trwała, nie rozłaziła się na powiece i miała naprawdę genialny brązowy kolor. I mimo zużywania się, nadal można było narysować nią cieniutką kreseczkę.
Niestety nie kupiłam jej więcej z jednego prozaicznego powodu - nie znam żadnej konsultantki Oriflame.

Używam tego produktu od: oj używałam jakiś czas temu - dość długo: 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Najlepsza

Najlepsza kredka jaka kiedy kolwiek miałam. Naprawdę bardzo długo utrzymuje sie na powiekach jak rano sie nia pomaluje wieczorem jest w nie naruszonym stanie, nawet wodoodporne kredki tak dore nie sa dla mnie jak ta. Nie jest za miękka ani za twarda bardzo dobrze sie rozprowadza. Naprawde polecam. Nie uczula. Jest bardzo wydajne

Używam tego produktu od:1,5 roku

Genialna

Moja ocena trochę poprawi oceny, bo uważam że zasługuję na aż 5 gwiazdek. Używam jej już długo, choć zdarzało mi się kupić jakieś kredki w międzyczasie. Nie były tanie, a do tej się nie umywały. Kredka jest co najważniejsze bardzo trwała, praktycznie nie do zdarcia bez względu na pogodę. Nie znoszę poprawek w ciągu dnia, szczególnie poza domem np. na uczelni. Z tą kredką nie jest to potrzebne. Nie trzeba jej temperować, jest dość praktycznie opakowana. Dodam że stosuję ją wyłącznie do dolnych powiek. Do górnych wolę używać eyelinera. Słabo nakłada się na cienie, ale to jej potrafię wybaczyć. Kolor mógłby być bardziej czarny (używam smokey black) ale i tak jest ok. Maluję się już dobre kilka lat ;) i ta kredka jest niezastąpiona. Starcza na naprawdę długo, także zakup bardzo się opłaca. Mam nadzieję że Oriflame jej nie wycofa, bo będę musiała porobić spore zapasy tych kredek.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie polecam!

Niestety ,ale muszę popsuć opinię tego kosmetyku.Nałożyłam ją na dolną powiekę i wystąpiło u mnie łzawienie oczu dlatego nie polecam dla alergików. Rozmazywała się szybko...Ale plusem jest to że nie trzeba temperować.

bradzo dobra

miałam chyba ze 3 te kredki kiedyś - czarna zielona, granatową - wszystkie były super, o ile czarnej uzywałąm do dolnych i czasem górnych powiek, to zieloną i granatowa szczególnie z reguły do górnych - spisywały się swietnie
komponowały się dobrze z kazdym makijażem, jaki sobie robiłam
tanie !!!
bardzo dobra jakość, opakowanie również ok
polecam

Używam tego produktu od:kilka adnych lat

jestem na tak

Kredka jest bardzo trwała. Dobrze się nią rysuje kreskę. Plus za to że nie trzeba jej temperowac i że się nie łamie. Jest bardzo wydajna. Zgubiłam tą kredkę ostatnio więc muszę zakupic nową :)

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Prawie świetna.:)

Plusy:
+ intensywne kolory
+ nie trzeba temperowac
+ stosunkowo miękka
+ bardzo wydajna (ciagle jest jej jeszcze duzo, a nie pamietam nawet jak sie znalazla na moich polkach:D )
Minusy:
- średnio dlugo sie trzyma, po ok7-8h zostaje juz tylko lekka smuga....( za to odejmuje gwiazdke)
Ja mam kolor brazowy, jestem z niego bardzo zadowolona, uwielbiam ta kredka robic smokey eyes w kolorze ciemnego brazu bo mozna kredke spokojnie troche rozetrzec.:)
Kredka godna polecenia.

+ nie trzeba temperować
+ łatwo się wysuwa
+ stosunkowo niska cena
+ łatwo się nią maluje

+/- po upalnej nocy znika.. z drugiej strony to może i dobrze.. lepiej żeby zupełnie znikła niż żeby była pod oczami ;)
+/- trochę się rozmazuje.. ale mało.. po paru godzinach zawsze mam mały ślad na dolnej powiece

- nie starcza na długo

tak!!!

Świetna kredka !!! :) długo się trzyma , ale odejmuje jedna gwiazde poniewaz pod koniec dnia widoczne jest male rozmazanie na dolnej powiece...a szkoda :)
MIMO TO GORACO POLECAM :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:obecnie druga...

superrrrrr!

jak dla mnie bomba uwielbiam mocne kreski:) a ta sie do nich doskonale nadaje juz za 1 pociagnieciem oko jet ładnie podkreslone nie musze nic poprawiac jeszcze nigdy zadną kredka tak dobrze mi sie nie malowało kupilam 2 kolorki czarny i taki ciemny granat moja mama ma zielona i tez jest zadowolona:) wodoodporna naprawde opiera sie wodzie odpowiednio miekka co tu wiecej pisac po prostu THE BEST!:)

Używam tego produktu od:od tygodnia