Dr Irena Eris, Koncentrat pielęgnacyjny do dłoni

Dr Irena Eris, Koncentrat pielęgnacyjny do dłoni

Beztłuszczowy, delikatny preparat w formie przezroczystego, bezbarwnego olejku pakowanego w słoiczek ze specjalnym dozownikiem. Tworzy na dłoniach film, zabezpieczający je przed wpływem czynników zewnętrznych. Dzięki specjalnej postaci witaminy E preparat działa antystarzeniowo: przyspiesza regenerację skóry, neutralizuje wolne rodniki, usuwa przebarwienia i plamy na dłoniach oraz zapobiega powstawaniu nowych. Po zastosowaniu koncentratu skóra staje się miękka, gładka, jedwabista w dotyku, a równocześnie jest doskonale pielęgnowana i chroniona. Polecany do codziennej pielęgnacji dłoni, również dla osób ze skórą wrażliwą, alergiczną i skłonną do podrażnień.
Cena: zł

tłuścioch

rozczarował mnie ten kosmetyk. myślałam, że podział na moje dłonie jak eliksir a tu co? totalna porażka- preparat jest tłusty, nie chce sie wchłaniać, a kiedy sie w końcu wchłonie, dalej mam uczucie suchości skóry. do tego drażni mnie zaopach tego specyfiku, tak źle na mnie działał, że muisiałam go wyrzucić, niestety. mam nadzieje, że to nie jest początek psucia jakości kosmetyków erisu...

nawet do ciała

niezły wynalazek i to od Erisa. Skóra staje sie mięciutka, pozostawai warstewkę, po około 5-10 mni wchłania sie całkowicie. Dla mnie był idealny po depilacji. Dobre odżywiwnie.

bez rewelacji

Moje dłonie, które bardzo potrzebują pielęgnacji (codzienne prace domowe, płyny do naczyń itp.), jakoś specjlanie się nie odżywiły. <BR>Podziałało jak niezły krem do rąk, ładnie się wchłania, wygładza.... ale takiego super efektu odżywienia, regeneracji jakiego oczekiwałam po tym preparacie - nie było.<BR>Na pewno mi nie zaszkodził, ale kosztował też nie mało (jak na krem do rąk)

bez przesady

Od razu zaznaczę, że ręce miałam zniszczone w normie, żadne tam kopanie ziemniaków czy coś w tym stylu, i naprawdę nie zauważyłam efektów bardziej spektakularnych niż po dobrym kremie do rąk. Preparat jest dość drogi, bo jakieś 3-4 lata temu zapłaciłam za niego coś koło 20 zł, faktycznie wydajny i dobrze się wchłania, jednak uważam, że za tą sumę można nabyć coś dużo ciekawszego.