Dax Cosmetics, Minerały + osmoprotektor 24h, Krem na noc odżywczo-wzmacniający

Dax Cosmetics, Minerały + osmoprotektor 24h, Krem na noc odżywczo-wzmacniający

Krem Na Noc Dax Cosmetics z serii Minerały+Osmoprotektor 24H wzbogacono o kompozycję cennych składników mineralnych, w skład której wchodzą m. in. magnez, wapń, sód, potas, mangan i kobalt. Każdy z minerałów zastosowanych w kremie ma określone, cenne dla skóry właściwości, np. magnez pomaga w regeneracji komórek oraz stabilizuje błonę komórkową, wapń wspomaga witaminę C w budowaniu struktury kolagenowej tkanki łącznej, działa antyalergicznie, koi skórę podrażnioną, hamuje stany zapalne. Sód natomiast pobudza ukrwienie, reguluje gospodarkę wodną i ciśnienie osmotyczne.
Działanie kojąco-łagodzące kremu zapewnia wyciąg z Konjac mannan, a wzmocnienie naskórka - biotyna.
Kosmetyk zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami dzięki zawartości kompleksu witamin (A, E, F oraz B6), który bierze czynny udział w odnowie komórkowej skóry.
Szczególnie ważną rolę w kosmetykach z serii "Minerały" odgrywa specjalny osmoprotektor, który współdziałając z potasem daje efekt intensywnego i długotrwałego nawilżenia. Jego rolę pełni wzbogacony w jony potasu wyciąg z rośliny pustynnej Imperata cylindrica, którego działanie zostało potwierdzone w czasie testów klinicznych. Imperata cylindrica jest odporna na okresowy brak wody i może żyć w warunkach wysokiego zasolenia. Jest to możliwe dzięki temu, że zawiera dużo jonów potasu oraz nowoodkryty związek osmoprotekcyjny.
Warto wspomnieć o jeszcze jednym ze składników formuły kremu Dax Cosmetics - wyciągu z drożdży, który intensyfikuje zmiany energetyczne w komórkach skóry.

jestem na tak:)

Od razu po nałozeniu moja skóra wygląda rewelacyjnie. Super nawilża, szybko sie wchlania, ładny zapach, cena bardzo dobra.

jestem zdecydownie na takUżywam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

dobry!

O ile akurat nie stać mnie na jakąś nocną kremo-rewelację, zawsze do niego wracam i zawsze wracać będę. Moim zdaniem nie można mu wiele zarzucić: dobrze nawilża, odżywia skórę, nie powoduje u mnie wyprysków, zaczerwienienia, itp. To że po aplikacji buzia mi się trochę błyszczy - to nic, przecież to krem na noc. Bardzo przyjemny, zapach mocno morski, mnie nie przeszkadza. Opakowanie też ok, zrobiłabym tylko coś z zakrętką - czasem ciężko "chodzi" ;). Cena 17 zł - super. Polecam!

Żadna rewelacja, a szkoda

Miałam ten krem dlatego, że poczułam się zachęcona recenzjami użytkowniczek. Dla mnie jednak okazał się niewystarczający. Nawilżał moją skórę tak sobie, o odżywczym działaniu, charakteryzującym, przynajmniej z założenia ;) kremy na noc, nie mówiąc.
Poza tym miał jakiś taki dziwny, może w zamiarze morski, w rezultacie zaś sztuczny i ... chlorowaty zapach :( .Mam nadzieję, że będzie mnie stać na krem z YR, ten balsamik do twarzy, bo jak dotychczas, wszystkie kremy po prostu mi nie wystarczają!!! A nie jestem jeszcze taka znowu stara, by sięgać po jakieś high-tech kremy za 200, 300 zł z turbodoładowaniem.
Podsumowując - polecam młodym dziewczynom, nie mającym suchej cery.

b. dobry!

Wreszcie mam nawilżoną i zdrowo wyglądającą skórę! Żadnych łuszczących się placków ani wyskakujących niespodzianek! Kremik ten dobrze nawilża, odżywia i nie zatyka porów, "uspokaja" skórę. Pomimo lekkiej i nie za gęstej konsystencji nie wchłania się calkowicie, jak już wizażanki zauważyły zostawia błyszczący film na twarzy. Rozumiem że niektórym to może przeszkadzać, ale ja wybaczam. Natomiast zgadzam się z tym, że początkowo ładny zapach może stać się uciążliwy. Słoiczek, owszem, ładny :). Ogólnie - godny polecenia kremik.

Beznadziejny krem

Śmierdzące ciałem spalonym solarium mazidło. Żle się wchłania, a przykry zapach nie pozwala zasnąć. Z pewnością nigdy już go nie kupię.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1
Recenzja: ...

Bardzo dobry

Nie będę odosobniona w mojej pozytywnej recenzji. Krem ma ładny jasnoniebieski kolorek, przepieknie pachnie świeżą morską bryzą. Dość szybko sie wchłania, ale zostawia lekki film na twarzy, ale że stosuje się go na noc mnie to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie czuję jak " otula "moją twarz. Rano buzia jest gładka, znakomicie nawilżona, poza tym mam wrażenie,że pory są lekko zwężone i cera rozjasniona.Podoba mi sie też opakowanie- taki niebieski jakby przezroczysty słoiczek. Bardzo polecam, to naprawdę dobry kosmetyk.

Morska bryza

Używałam tego kremu dość dawno, ale pamiętam, ze byłam z niego zadowolona. Przede wszystkim przepięknie pachnie morzem, ma harmonijnie dobrany do zapachu jasnoniebieski kolor. Pamiętam, że bardzo dobrze nawilżał moją suchą cerę. Ma taką puchatą, lekką konsystencję. Nie podobało mi się tylko to, że lekko rozjaśniał cerę, a ja używam samoopalacza do twarzy !

okropny zapach

Przyznam, że spodziewałam się po tym kremie więcej. Nawilża przeciętnie bez rewelacji. Do tego nie pachnie za fajnie. Niektórych ten zapach wręcz odrzuca. Dobrze się wchłania i nie zostawia tłustej powłoki.
Ma ładny kolorek i opakowanie.

Całkiem...całkiem...

Swoim zapachem przywołuje wakacyjne wspomnienia z nad morza, a tego nie sprawił jeszcze żaden z kremów które miałam. Wchłania się bardzo dobrze, nie pozostawia tłustej powłoki...ale cudostwórcą też nie jest. Mimo to polecam - b. dobra jakość za małą cenę.

średni

Skusiłam się na niego po pochlebnych opiniach ale więcej na pewno go nie kupię.Cieszę się że już mi się skończył.Krem dobrze odżywiał skórę, nie wywoływał zaskórników ani żadnych innych niespodzianek, buźka rano wyglądała dobrze. Zapach mi nie przeszkadzał, natomiast niemiłosiernie się świecił i to mi bardzo przeszkadzało.Mąż co wieczór się pytał co mi się stało z twarzą, a ja stosując ten krem czułam się strasznie zaniedbana.Nie zauważyłam działania wygładzającego czy przeciwzmarszczkowego.

Poprawny.

Szkoda, spodziewałam się trochę więcej.Ale po kolei :D : dosyć gęsty, aczkolwiek łatwo rozprowadzić go na twarzy, wchłania się średnio pozostawiając na twarzy tłustawą poświatę ;) , nie uczula, nie podrażnia, opakowanie estetyczne, jakkolwiek niezbyt poręczne( mam zastrzeżenia nie tylko do szklanego, wyślizgującego się z rąk słoiczka, ale także do nakrętki, której to "wycięcia, rowki, wypustki"( jak zwał tak zwał :D ) niedopasowane są do nacięć na słoiczku czego efektem jest parominutowe "mordowanie się" ze złożeniem w całość wyżej wymienionych i zakręceniem słoika( chyba, że mam jakiś wybrakowany model :D ). O zapachu( a raczej, co tu dużo kryć :D , smrodku :( ) można powieści całe pisać, niemniej jednak jedno jest pewne: łagodny i delikatny to on na pewno nie jest- mnie osobiście drażni bardzo taki odór gnijących wodorostów a jakby tego jeszcze było mało nie ulatnia się wcale szybko( ja go czuję przez co najmniej godzinę do nałożenia kremu ) skutecznie zakłócając spokojne i błogie zapadanie w sen.Krem bardzo ładnie,porządnie nawilża, lekko rozjaśnia także cerę. Nie odżywia , ani też nie wygładza skóry, niestety, co przy wysoce zadowalającym poziomie nawilżenia byłoby jak najbardziej wskazane, dlatego też 3 a nie 4 * , bo te "funkcje" dodatkowe ewidentnie by się przydały.Cena bardzo zachęcająca: około 15 zł.

Bardzo dobry!

To moj drugi krem na noc jakiego uzywalam i musze powiedziec, ze jest extra (na pewno lepszy od Seba Med):P Zapach mnie akurat odpowiada, przypomina morze, muszelki, wodorosty... czy cos takiego;) Opakowanie jest w porzydku, nie mam do niego najmniejszych zastrzezen, tak jak do ceny:) Krem ma swiezy, blekitny kolor i lekko tlusta konsystencje, przez co niezbyt szybko sie wchlania (wolalabym zeby byl lzejszy). Za to rano efekty widac od razu! Skora jest jasniutka, wypoczeta, zarozowiona, gladka i super nawilzona:) Mam cere mieszana i u mnie krem ten sprawdzil sie bardzo dobrze, rano skora jest matowa (a nigdy przed tem tak nie bylo:(). Polecam!!!:) Ilość zużytych opakowań: 1