Eveline, Hybrid Professional, Gel Polish UV/LED (Lakier hybrydowy)

Eveline, Hybrid Professional, Gel Polish UV/LED (Lakier hybrydowy)

Lakiery hybrydowe do paznokci Eveline Cosmetics to paleta 34 kolorów oraz specjalna baza i top. Szeroki, wygodny pędzelek oraz łatwa do nakładania formuła sprawiają, że wykonasz idealny, profesjonalny manicure hybrydowy bez wychodzenia z domu. Możesz cieszyć się jego trwałością nawet do dwóch tygodni.

Na wiosnę marka Eveline Cosmetics przygotowała paletę 14 nowych odcieni lakierów hybrydowych, które pomogą wykonać trwały manicure na każdą okazję! Pastelowe błękity, róże, szarości, odcienie fioletu, wiśni, lawendy, czy też grafitowe i czarne barwy z drobinkami brokatu – to propozycje zarówno na spotkanie służbowe, wieczorną kolację czy ślub.

Lakiery hybrydowe do paznokci Eveline Cosmetics są idealnie gęste - nie rozlewają się po skórkach i trwałe - nie odchodzą od paznokci, nie ścierają się. Mają bardzo wygodny pędzelek i atrakcyjną cenę. Świetna alternatywa dla manicure w salonie kosmetycznym!

Świetna jakość w niskiej cenie!

Podczas promocji -55% w Rossmannie natrafiłam na lakiery hybrydowe tej marki- kosztowały około 12 zł. Początkowo zakupiłam dwa kolory i od razu się w nich zakochałam <3 W odróżnieniu od lakierów marki Semilac posiadają bardzo wygodny pędzelek, którym można w łatwy sposób dojechać do skórek nie zalewając ich. Lakiery mają bardzo dobre krycie oraz są bardzo trwałe- utrzymują się na paznokciach 2-3 tygodnie. Aktualnie w swojej kolekcji posiadam 6 lakierów tej marki.

Bardzo dobre lakiery

Swoją przygodę z robieniem paznokci hybrydowych zaczęłam w grudniu 2018. Na początek miałam jeden lakier z NeoNail. Niestety dla mnie jako dla osoby początkującej szczoteczka z tej marki się nie sprawdziła. Nie umiałam tak pomalować paznokci, żeby to ładnie wyglądało i lakier zalewał mi skórki. Wtedy to trafiłam na lakiery hybrydowe z Eveline sprzedawane w Rosmannie w cenie promocyjnej 12,99zł. Na początek kupiłam sobie dwa kolory: 318 be beige i 310 pink powder. Okazało się, że nie są takie gęste jak inne lakiery i mają lekko zaokrągloną szczoteczkę przez co idealnie w prosty sposób mogę domalować paznokieć, aż po same skórki. Te dwa kolory są bardzo delikatne i dziewczęce. Krycie pełne osiąga się już po dwóch warstwach. Lakiery nie odpryskują, nie zmieniają koloru i nie grudkują się. Nie zauważyłam też żeby po tych kilku miesiącach coś się z nimi działo. `Kolejno dokupiłam sobie kolor 313 red passion w intensywnym czerwonym kolorze, który jest bardzo dobrze napigmentowany. Letnim odkryciem okazał się kolor 302 pink shimmer z brokatowymi drobinkami, który świetnie sprawdza się także jako druga warstwa na kolor 318. Ostatni zakupiony przeze mnie kolor to 301 starry night i jest to najładniejszy kolor lakieru w całej mojej kolekcji. Jest czary z drobinkami, wpadający w słońcu w fiolet (jak nocne niebo). Nie mogę doczekać się wypróbowania innych kolorów. Poluję na nie w promocji, bo się z nimi polubiłam. Mają wszystkie cechy, które powodują, że malowanie paznokci w domu stało się dla mnie przyjemne i bezproblemowe.

godny polecenia

Miałam małe obawy przed kupnem lakieru. Jednak przekonała mnie cena produktu. Lakier bardzo dobrze pokrywa płytkę, nie kurczy się , nie odpryskuje. Wykonany manicure trzyma do 3 tygodni. Jedyna wada to szybko zastyga w butelce.

Żałuję, że poznałam tak późno

Lakiery hybrydowe od Eveline są dostępne dość długo a jakoś nie skusiłam się na ich zakup wcześniej. Na szczęście jakiś czas temu zdecydowałam się wypróbować lakiery i to była dobra decyzja.
Lakiery mają bardzo ładną kolorystykę, każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo firma ciągle poszerza asortyment.
Mają bardzo ładne krycie już przy pierwszej warstwie.
Nie mam z nimi żadnych problemów przy pracy z nimi oraz utwardzaniu czy utrzymywaniu się.

niska cena, dobra jakość

jestem zachwycona tymi hybrydami, mam kilka lakierów z tej kolekcji i wszystkie jak najbardziej na tak. Kupiłam pierwszy bo skusiła mnie cena i ładny kolor na opakowaniu - nie zawiodłam się. Fajnie utrzymuje się na paznokciu - 2 tygodnie bez odprysków, uważam, że dorównuje dobrym znanym markom - wcześniej używałam lakieru mollon pro.

lakier hybrydowy

Lakier hybrydowy marki Eveline nr 307,który kupiłam podczas ostatniej promocji w w Rossmanie. Myślałam ,ze jest to ładny łososiowy kolor,ale po otwarciu okazało się,że jest to neonowy róż..Nie błyszczy jak lakiery hybrydowe.Ale podoba mi się.

super kolory

Super lakiery cena moim zdaniem jest super jakość też wysoka a próbowałam lakierów z tych naj lepszych marek np. Semilac i te naj gorsze z chińskich sklepów więc porównanie mam dosyć duże i zdecydowanie te lakiery są dla mnie nr 1 obecnie tych lakierów mam 6 i na pewno będę kupować więcej a dzisiaj kupiłam bazę więc testujemy ????

Naprawdę świetny lakier!

Od dawna robię sobie paznokcie hybrydowe w domowym zaciszu. Do tej pory byłam wierna markom Semilac i Neonail.

Jakiś czas temu skuszona promocja w rossmanie kupiłam 3 kolory + top za zawrotną łączną cenę 37zł (HIT!)

Podeszłam do tych lakierów z lekką dozą sceptycyzmu. No i nie mogłam bardziej się mylić. Te lakiery naprawdę są świetne!

Każdy z tych kolorów świetnie kryje, konsystencja jest idealna - nie za rzadka nie za gęsta, lakiery nie śmierdzą, nie rozlewają się na skórki i nie uczulają (nie raz miałam wrażenie, że semilac lekko uczula)

Super!

Śliczny, delikatny kolorek idealnie pasujący dla osób które cenią sobie naturalność. Jestem pewna ze ten kolorek zagości u mnie już na stałe, przypadł mi do gustu .

Świetne

Są to moje ulubione lakiery hybrydowe. Odkąd zaczęłam robić sama paznokcie hybrydowe testowałam różne marki lakierów, aż trafiłam na te z Eveline . Teraz już nie kupuję żadnych innych . Lakiery te mają przystępną cenę ,mają fajna konsystencję ,dobrze się je nakłada poprzez dobrze docięty pędzelek. Są trwałe i mają duży wybór kolorów.

Świetnie kryjący lakier.

Bardzo polecam tę firmę. Lakiery świetnie kryją, trzymają się na paznokciu (co przydarzyło mi się z inną firmą że odpadały). Ciemne kolory już po pierwszym razie pięknie rozprowadzają się i kryją. Dla fajniejszego efektu i wyglądu nakładam dwie warstwy zawsze. Cudowna firma, polecam każdemu. Szczoteczkę mają bardzo wygodną.

Na pewno poszerzę kolekcję

Przez długi czas używałam jednej firmy lakierów hybrydowych ale zakupiłam ten z ciekawości i już wiem, że przerzucę się na lakiery firmy Eveline bo to są jedyne którymi nie zalewam skórek dzięki dobrze zaokrąglonemu pędzelkowi. Widziałam, że jest duża gama kolorystyczna. Lakiery wytrzymują na pazurkach do 3 tyg. nie uczulają i nie osłabiają płytki paznokcia. Już przy jednej warstwie ładnie kryją. Konsystencja nie jest rzadka i nic nam nie spływa. Na pewno zainwestuję jeszcze w inne kolory.