Eveline, Hybrid Professional, Gel Polish UV/LED (Lakier hybrydowy)

Lakiery hybrydowe do paznokci Eveline Cosmetics to paleta 34 kolorów oraz specjalna baza i top. Szeroki, wygodny pędzelek oraz łatwa do nakładania formuła sprawiają, że wykonasz idealny, profesjonalny manicure hybrydowy bez wychodzenia z domu. Możesz cieszyć się jego trwałością nawet do dwóch tygodni.

Na wiosnę marka Eveline Cosmetics przygotowała paletę 14 nowych odcieni lakierów hybrydowych, które pomogą wykonać trwały manicure na każdą okazję! Pastelowe błękity, róże, szarości, odcienie fioletu, wiśni, lawendy, czy też grafitowe i czarne barwy z drobinkami brokatu – to propozycje zarówno na spotkanie służbowe, wieczorną kolację czy ślub.

Lakiery hybrydowe do paznokci Eveline Cosmetics są idealnie gęste - nie rozlewają się po skórkach i trwałe - nie odchodzą od paznokci, nie ścierają się. Mają bardzo wygodny pędzelek i atrakcyjną cenę. Świetna alternatywa dla manicure w salonie kosmetycznym!

Dobry

Jestem między innymi stylistka paznokci ,lakier Eveline dostałam od koleżanki, piękny chabrowy kolor ,sporo dziewczyn zakochało się w tym kolorze ze mną na czele .Używam już czwarta buteleczkę ,świetnie kryje i długo się utrzymuje na płytce paznokcia ,polecam .

Najlepszy wybór w tej półce cenowej

Swój pierwszy lakier hybrydowy od Eveline nabyłam jeszcze na początku mojej "paznokciowej kariery" i był to mój pierwszy, kolorowy lakier hybrydowy. Wtedy były one nowością na rynku, ale były też o wiele tańsze niż bardzo znane lakiery NeoNail i Semilac, teraz ich cena spadła jeszcze bardziej, czyniąc je zdecydowanie najlepszym wyborem!

Posiadam 3 kolory: 318, 321 i 293 (ostatni to starsza wersja), ale cała gama kolorystyczna liczy sobie aktualnie już 36 kolorów, więc jest w czym wybierać, ciągle powstają nowe wersje kolorystyczne.

Lakiery zamknięte są w eleganckich, czarnych, smukłych buteleczkach, na których mieści się złota naklejka. Kolor lakieru możemy zobaczyć na pasku na naklejce oraz (w nowej wesji) na wierzchu nakrętki. Z rzeczywistością pokrywa się niemalże 1:1.

Coś, co przyciąga mnie do nich o wiele bardziej niż do innych marek to pędzelek. Ma on mój ulubiony, zaokrąglony kształt. Takim pędzelkiem o wiele łatwiej mi się maluje, gdyż mam drobną płytkę paznokcia, lepiej dojeżdża do skórek i mam nad nim większą kontrolę niż nad kanciakami.

Bardzo lubię samą formułę tych produktów. Ich konsystencja jest jak dla mnie idealna. Nie za bardzo lejąca, ale też nie za bardzo gęsta. Malując nie rozlewa mi się po paznokciu. Nakładam cieniutkie warstwy, więc idealne krycie (w zależności od koloru) uzyskuję maksymalnie do 3 warstwy.

Nie mam nic do zarzucenia samej trwałości, przy normalnych pracach domowych wytrzymuje ponad 2 tygodnie. Jak na warunki domowe to dla mnie rewelacyjny wynik.

Dla mnie super!

Spróbowałam tego lakieru dlatego, że był w promocji i spodobał mi się jeden z kolorów. Przyznam, że nie spodziewałam się aż tak dobrego produktu. Jak dla mnie łatwo się rozprowadza, a najważniejsze, że świetnie się trzyma i całkiem łatwo ściąga. Po spróbowaniu jednego koloru dokupiłam kilka kolejnych, zwłaszcza, że mi osobiście odpowiada paleta, a hybrydy robię tylko sobie. Jeśli chodzi o cenę w promocji, które dość często się zdarzają, to jest to dla mnie jeden z lepszych lakierów hybrydowych jakie spróbowałam. Ja polecam!

Poprawny lakier, bez zachwytu.

Kupiłam lakier, korzystając z promocji w mojej osiedlowej drogerii. Rozwijając moje umiejętności jeśli chodzi o manicure hybrydowy, poszukiwałam produktów, z którymi najlepiej będzie mi się "współpracowało".

Ilość kolorów dostępnych w ofercie jest różnorodna. Lakiery są powszechnie dostępne - zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i sprzedaży internetowej.
Buteleczki są wygodne, dobrze oznakowane, oznaczenie koloru jest wyeksponowane.

Zdecydowałam się na czerwień - Classic Red 294. Pędzelek i nakrętka są wygodne - co ułatwia nakładanie lakieru. Pędzelek ma super zaokrąglony kształt - bardzo duży plus.

Konsystencja jest gęsta, dobrze się rozprowadza. Krycie jest odpowiednie - a kolory ładne i intensywne. Lakier utwardził się pod lampą bez problemu, jednak to niewielkie pocieszenie w kontekście pozostałych wad tego produktu. Lakier dobrze rozpuszcza się w acetonie i usunięcie go z paznokci jest stosunkowo łatwe.

W moim przypadku - nie było zachwytu lakierem ze względu na jego mniejszą trwałość (w porównaniu do innych lakierów hybrydowych, z których korzystałam).

Bardzo dobry!

Bardzo dobry produkt. Długo utrzymuje się na paznokciach, dobrze się nakłada, dobry kształt pędzelka. Lakiery mają ciekawą gamę kolorystyczną. Przystępne cenowo. Nie mam żadnych zarzutów do tych lakierów, a dość długo stosuje.

Rewelacja w niskiej cenie

Te lakiery są genialne, można je kupić nawet za 10 zł w promocji, a jakością przewyższają droższe marki. Są bardzo trwałe, mają świetny pędzelek, ułatwiający nakładanie lakieru. Stosowałam również bazę i top i również się sprawdziły. Bardzo łatwo je usunąć za pomocą acetonu, z czym miałam niejednokrotnie problem w przypadku lakierów neonail (mimo że odpryskiwały). Mam wrażenie, że nie niszczą też tak bardzo płytki paznokcia jak inne hybrydy. Jedynym minusem jest dość mały wybór kolorów.

Super lakiery

Jak na razie mam 3 kolory i top.
Super łatwo pokryć paznokieć.
Konsystencja w sam raz ,bo ani rzadka ani bardzo gęsta.
Mnie osobiście bardzo podoba się odcień 330.
Top też pięknie błyszczy i po tygodniu nie zauważyłam nawet małego zarysowania czy matowienia, więc kolejny plus.
Warto też dodać, że dużo lakierów ma wręcz wielkie i szerokie pędzelki, a w tych lakierach jest on idealny,lekko zaokrąglony, super do maniciure kombinowanego.

Pazurki jak u najlepiej kosmetyczki

Lakiery hybrydowe Eveline kupiłam na promocji mam parę kolorów, bazę i top. Początkowo nie byłam zadowolona ponieważ lakier odpryskiwał mi ale okazało się, że nakładałam za dużą warstwę na paznokieć. Teraz kiedy nauczyłam się z nimi pracować nie zmieniłabym na żadną inną markę. Pędzelek jest tak wyprofilowany, że malowanie to czysta przyjemność, kolory są piękne, lakier utrzymuje się długo na paznokciu.

Eveline, Hybrid Professional, Gel Polish UV/LED (Lakier hybrydowy)

Super lakier! Seria ma szeroką gamę kolorystyczną oraz piękne kolory, dzięki czemu bez wątpienia każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ma przyjemną konsystencję, precyzyjny pędzelek. Bez problemu utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Nie stanowi problemu ani przy utwardzaniu, ani przy ściąganiu. Na promocji w Rossmannie można dostać go w bardzo fajnej cenie. Jestem jak najbardziej na tak!

Super hybrydy

Do tej pory uważałam, że hybrydy z drogerii to nie należą do dobrych. Lecz cena tych produktów nie jest wysoka więc się skusiłam i nie żałuję tego. Po pierwsze krycie przy jasnych odcieniach trzeba nałożyć 2 warstwy ale przy ciemnych jak dla mnie wystarczy tylko 1. Hybryda ma bardzo fajny pędzelek, łatwo nim się rozprowadza produkt. Konsystencja jest bardzo super ponieważ nie jest ani za rzadka ani za gęsta. Ja swój manicure zmieniam co 2 tygodnie i tyle hybryda się pięknie utrzymuje. Nie odpryskuje, nie odchodzi po prostu idealna. A co najważniejsze bardzo łatwo się ją ściąga. Nie ma żadnego problemu. Serdecznie polecam, na pewno moja kolekcja powiększy się jeszcze o inne kolory.

Fajny produkt

Nie jestem zwolenniczką drogeryjnych hybryd, ale te naprawdę są fajne.
Krycie na wysokim poziomie, pędzelek z fajnie wyprofilowanym włosiem i buteleczka naprawdę są godne uwagi. Polecam

Świetne lakiery hybrydowe

Odkąd dostałam od męża w prezencie lampę hybrydową testuję różne lakiery w poszukiwaniu tych idealnych. A lakiery z firmy Eveline Cosmetics takie właśnie są.
Bardzo atrakcyjna cena, na promocji zapłaciłam coś ponad 10zl. Wybrałam sobie dwa kolory - klasyczna czerwień i fuksję.
Lakiery mają bardzo gęsta konsystencję, dzięki czemu idealnie rozprowadzają się na płytce paznokcia, nie uciekając na boki. Kolejnym atutem jest pędzelek, który idealnie ten lakier rozprowadza.
Producent w opisie zapewnia - "Trwałość nawet do dwóch tygodni". Moi drodzy, jest lepiej!! Trwałość do miesiąca czasu! Ja noszę hybrydę około miesiąca i muszę naprawdę przyznać, że poza odrostami nic się nie dzieje. Lakier się nie ściera, nie odchodzi od paznokcia.
Super lakier w super cenie.
Polecam :)))