Cadey, Bilba Vitaoil NonShampoo, Oliwka do mycia włosów suchych

Cadey, Bilba Vitaoil NonShampoo, Oliwka do mycia włosów suchych

Oliwka do mycia włosów, zawierająca prowitaminę A, witaminę B 5, F, olej z siemienia lnianego, preparat PLAMID (Midollo i Placenta pochodzenia biotechnologicznego), pantenol, kwasy owocowe. Odżywia i pielęgnuje szczególnie skutecznie włosy suche nadajšc im puszystość i połysk. Zapobiega wypadaniu i siwieniu włosów. Nie zaburza równowagi wydzielania gruczołów łojowych i nie daje uczucia tłustości. Zapobiega wysuszeniu włosów przez słońce, wiatr i sól morską.

Cena: ok. 30zł/ 200ml

najlepszy z najlepszych

Olejek ten to cudo nie kosmetyk. Po pierwsze i najwazniejsze domywa -podkreslam domywa wlosy perfekcyjnie. Ja myje wlosy codziennie a po pierwszym uzyciu olejku bylam w szoku-woda z plukania byla az szara-cos paskudnego. Pozniej juz tego efektu nie bylo -na szczescie. Olejek nie przetluszcza,wrecz przeciwnie normalizuje stan skory i wlosow. Troszke placze wlosy ale nie na tyle aby ich nie rozczesac. I co najwazniejsze wlosy rosna jak szalone geste i mocne. Znaczaca wada jest dostepnosc ale widzialam na allegro ze sa. Wart
kazdych pieniedzy. Ja stosowalaam go naprzemiennie z
z szamponem tej samej firmy z placenta lub ziolowymi polskimi szamponami- wiadomo koszt. Efekt jest trwaly!
Bardzo polecam!

działa :-)

Stosowałam ten olejek jak miałam okropnie wysuszone włosy, istne pierze (po miesięcznym pobycie we Włoszech, gdzie słońce je wysuszało a woda morska powodowała, że były bardzo łamliwe). Zastanawiałam się tuż przez samym powrotem do kraju, co zrobić z włosami. Obciąć ? Oglądając reklamę we włoskiej telewizji doszłam do wniosku, że może jeszcze ich nie obetne, kupię to reklamowane coś i może podziała. Podziałało, i to jak ! W sumie zużyłam jakieś 4 butelki tego olejku a włosy skróciłam tylko o 2 centymetry (mam zazwyczaj długość do łopatek). Zapach ma nawet ładny, konsystencja olejku ale nie przetłuszcza wcale a wcale. Na początku stosowania trudno mi się było do tego olejku przyzwyczaić ale efekt wział górę. Włosy są mięciutkie, nawilżone, oczyszczone, lekkie. Mnie osobiscie uratował włosy. Kupuję od czasu do czasu, ale fakt, bardzo trudno go dostać. Moja koleżanka też go stosowała ale w zupełnie innym celu - ma włosy baaaardzo długie, za pośladki a szamponów i odżywek zużywała hektolitrami. Ten olejek również rozwiązał jej problem - nie stosowała wcale odżywki i rzadziej myła swoje długaśne włosy a te przestały się łamać. Olejek nie uczula, jest wydajny nawet przy codziennym używaniu. Czasami wystarczało umyć nim włosy jeden raz. Naprawdę polecam chociażby od czasu do czasu.

Używam tego produktu od: 1999 r.
Ilość zużytych opakowań: 4 i pół z przerwami

cudo

Tego szamponu używałam kiedy moje włosy były bardzo zniszczone (farbowane, dekoloryzowane i farbowane ponownie w ciągu miesiąca). Ma naprawdę cudowne działanie. Nawilża (i to jak!), odbudowuje. Włosy są mięciutkie i lśniące. Użycie samego szamponu gwarantuje zdumiewający efekt, do tego stopnia, że można sobie darować odżywkę. Trochę za szybko się kończy (myję włosy codziennie) i początkowo miałam opory czy nie będzie natłuszczał za bardzo (to w końcu olejek), ale na prawdę warto.
Polecam to cudo wszystkim dziewczynom o suchych i zniszczonych włosach.
Jedyny minus to dostępność (trzeba się solidnie naszukać albo zamówić przez internet).

Używam tego produktu od:od 1997r.
Ilość zużytych opakowań:kilka