Percy & Reed, Hair, Perfectly Perfecting, Wonder Balm (Perfekcyjnie upiększający cudowny balsam)

Wielokrotnie nagradzany magiczny balsam bez spłukiwania, który: nawilża, nabłyszcza, wygładza, definiuje, zmiękcza, lekko utrwala, bardzo dobrze chroni przed wilgocią i sprawia, że są bardziej podatne na układanie.
Przygotowuje twoje włosy na wszelkie produkty do stylizacji i techniki stylizacji. Jakkolwiek stylizujesz swoje włosy, Wonder Balm ułatwi i przyspieszy proces stylizacji, dając Ci więcej kontroli i lepsze rezultaty, które trwają dłużej.

Świetny produkt do stylizacji

Jestem pod wrażeniem tego produktu! Mała ilość naniesiona na wilgotne włosy powoduje, że super się układają. Moje włosy wreszcie po modelowaniu układały się w taką fryzurę jak ja chciałam. Były zdyscyplinowane i bardzo łatwo poddawały się układaniu, dobrze nawilżone, mięciutkie w dotyku i gładziutkie. Moja fryzura była w nieskazitelnym stanie przez co najmniej dwa dni (bo staram się regularnie myć włosy co 2, rzadziej co 3 dni). I jeszcze jedna ciekawostka, moje włosy miały piękny połysk. Po prostu się błyszczały.
Myślałam, że takie efekty można osiągnąć tylko po wizycie u fryzjera, a tu jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem.

Mega wydajny wygładzający fluid do włosów. Świetny zapach.

Rewelacyjny produkt od londyńskich fryzjerów. Osobiście używam go jako wygładzający fluid na suche włosy, ale produkt może być stosowany jako odżywka również na mokre, ze względu na swoje wszechstronne właściwości (odżywia, zmiękcza, nabłyszcza, definiuje, lekko utrwala, chroni przed wilgocią). Wystarczy mała ilość półprzejrzystego wodnistego fluidu, by wygładzić wszystkie niesforne włoski.

Fajne opakowanie, z rysunkiem retro pin-up girl, zabawnym sloganem i logo firmy z nożyczkami.

Zapach jest obłędny, trochę fryzjerski, trochę jakby bzy lub hiacynty zmieszało się z limonką. Jeżeli budżet mi pozwoli, wypróbuje też inne produkty tej firmy. Koniecznie spróbujcie.