Clarins, Thirst Quenching Hydra - Balance Serum (Serum intensywnie nawilżające)

Clarins, Thirst Quenching Hydra - Balance Serum (Serum intensywnie nawilżające)

Jest to płynny, dwufazowy preparat o niebieskim zabarwieniu, przeznaczony dla cery skrajnie odwodnionej. Przywraca równowagę hydro-lipidową naskórka, a jednocześnie tworzy warstwę ochronną zabezpieczającą go przed dalszą utratą wilgoci. Trwale uelastycznia i ujędrnia skórę. Formuła oparta jest na wyciągach roślinnych i algach.

ok

Zuzylam maciupenka probke, szukalam czegos pod olejek clarinsa bo olejek niewystarczajaca nawilzal mi szyje. Sprawdzilo sie solidnie, duzy komfort uzywania dla skor tlustych, natychmiast sie wchlania bez zostawiania tlustego filmu. nie zauwazylam jakis spektakuralnych efektow ale nawilzam twarz i szyje wystarczajaco, bez obciazania. Polecam dla skor tlustych w okresie lenim, ale pod jakis soldny krem.

Używam tego produktu od: Dwa miesiace

Idealny po opalaniu

Po pierwsze żadna z recenzentek nie napisała, że serum możemy stosować pod oczami, a to duży plus. Po drugie, serum świetnie sprawdza się, gdy przeholujemy z opalaniem - mnie uratowało w Tunezji gdy żaden kosmetyk po opalaniu nie chciał pomóc, gdy zmarszczki mimiczne wokół oczu powiększyły się 10-ciokrotnie pod wpływem słońca. Miałam ze sobą to serum i w akcje ostatecznej desperacji, gdy zawiodło już wszystko, użyłam go. Pomogło. Od tamtej pory mam do niego pełne zaufanie i do ciepłych krajów (pomimo kremu do twarzy z filtrem 60)bez niego nie wyjeżdżam. Cena rzeczywiście zwala z nóg, zwłaszcza, że to tylko serum i niezbędny jest krem, który na nie położymy, ale na szczęście serum jest dość wydajne, a jeśli ktoś ma przesuszone tylko wybrane partie twarzy, lub tylko skórę pod oczami, wystarczy na na bardzo długo. Dla mnie to najlepszy kosmetyk Clarinsa i jedyny tej marki, do którego mam pełne przekonanie. Używam tego produktu od:roku

swietny zapach!

W zasadzie nie zrobil na mnie wielkiego wrazenia. Cena zupelnie nieadekwatna do efektu. Dlatego po raz kolejny nie zakupie tego serum na pewno. W polaczeniu z innymi kosmetykami zdaje egzamin, np. peeling + maseczka+ tonik+serum+krem. Nazajutrz cera jest wygladzona, wypoczeta, swiezsza i bardziej nawilzona. Ale w pojedynke... Niespecjalnie. Chociaz zapach rozpieszcza

Używam tego produktu od:3 miesiecy

***/****

To nie jest złe serum nawilżające , ale zdecydowanie nie polecam cerom wrażliwym ze względu na intensywny zapach. Konsystencja serum jest przyjemna - lekka , na mojej skórze stosowana z umiarem nie lepi się i nie błyszczy , nawilża dostatecznie ale nie bardzo dobrze , bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Moim zdaniem nie ma sensu kupowania tego serum pod krem innej marki , przynajmniej u mnie nie działało to rewelacyjnie .Serum za to sprawdziło się świetnie ( !) stosowane razem z kremem nawilżającym z tej samej linii. Tak, jakby wzajemnie się te produkty uzupeniały. Stosowane łącznie dają zadawalające efekty: nawilżona , promienna cera , bez niespodzianek. A stosowane z samego ranka pod makijaż potrafią z twarzą zdziałać cudza - twarz jest świeża i wypoczęta.
Zakupu samego serum nie powtórzę, ale razem z kremem na pewno. Na lato to bardzo fajny nawilżający zestaw, nawilża nie obciążając skóry.

Używam tego produktu przez dwa miesiące

fajny

uzywam go od miesiąca, dla mojej bardzo ususzonej cery jest calkiem ok :-) dobrze sprawdza sie w te jesienne dni, kiedy skora na skutek ogrzewania zaczyna sie mocno przesuszac. Przegrywa on jednak z serum Guerlain SOS dla skory wrazliwej, tamten zdecydowanie mocniej nawilza i koi cere.

*****

Pierwsze spootkanie z tym kosmetykiem miałam w gabinecie kosmetycznym Clarins. Konsystencja kosmetyku i jego zapach tak mnie urzekły ze postanowiłam zakupic. Po miesiącu wystawiam recenzje. Bardzo dobrze nawilża i w moim przypadku natychmiast sie wchłania, tak ze od razu moge nakładac krem. Stosuje go 2 razy dziennie i juz nie narzekam na sciągnięcie skóry na policzkach. Jest bardzo wydajne bo ubyło tylko troszeczke. Skóra wyglada wypoczeta cały dzień, mozna je stosować pod oczy co pozwala mi zaoszczędzic na kremie! jestem bardzo zadowolona i bede długo stosować! Polecam

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Liczy się efekt

Serum, które zaczęłam stosować na przesuszoną po dermatologicznym peelingu skórę, pod krem Clarinsa Desalterante. Razem te kosmetyki w ciągu dwóch dni przywróciły mojej skórze normalny wygląd, gdy już zaczynałam się obawiać, że odwodnienie skóry po zabiegu skończy się utworzeniem trwałych zmarszczek ... Serum działa praktycznie natychmiast - nawilża i uelastycznia skórę. Wchłania się stopniowo, przez kilka minut - trzeba to uwzględnić używając z rana, bo nieco wydłuża czas potrzebny na przygotowanie twarzy do makijażu. Nie zatyka porów, nie podrażnia - po prostu ratunek dla suchej skóry. Nie wchłania się bez śladu - skóra pozostaje lekko błyszcząca, ale najważniejsze jest, że działając razem z kremem, trwale przywraca elastyczność i świeży wygląd naskórka...<BR>/dopisek po pewnym czasie/<BR>Odkąd skóra jest już "tylko sucha", a nie skrajnie odwodniona, słabe wchłanianie się tego serum jest uciążliwe; skóra długo lepi sie i błyszczy. Na dzień się nie nadaje. I jeszcze cena ... zabieram 1 gwiazdkę