Estee Lauder, 100% Time Release Moisture Cream For Very Dry Skin

Estee Lauder, 100% Time Release Moisture Cream For Very Dry Skin

Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry bardzo suchej lub okresowo odwodnionej, uwalniający wilgoć stopniowo przez 12 godzin od nałożenia. Ma dosyć gęstą, tłustą formułę, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako krem na noc. Krem zawiera bogatą kompozycję pond 70 minerałów, wzmacniających zdolność skóry do absorbowania i zatrzymywania wilgoci.

Cena: 155 zł / 30 ml

Wspanialy

Estee Lauder to jednak firma z klasa. <BR>Ja kupilam ten krem jakis czas temu tylko dlatego ze na wyjazd sluzbowy nie wzielam swojego a spalam w klimatyzowanym pokoju przez dwa tygodnie.<BR>Pomogl mi uporac sie z klimatyzacja, jest wspanialy - bogaty, gesty, gladziusienki, a twarz rano naprawde jest swietnie nawilzona, promienna, taka zdrowiutenka!<BR>Nieladnie pachnie, ale Estee Lauder chyba to ma do siebie (nie mialam wielu kosmetykow tej firmy, ale w perfumeriach sprawdzalam z ciekawosci). W kazdym razie ten zapach nie jest na tyle razacy, zeby wplywal na komfort uzycia.<BR>Kosmetyk doskonaly pod (prawie) kazdym wzgledem.<BR>Niedlugo sprawie sobie nastepny, kiedy juz zima mi dopiecze:)

Dobry na noc

Bardzo dobry krem dla odwodnionej skóry. Ja zastosowałam go jako jednorazową 4 miesieczną kurację na noc w zimie (mam cerę raczej mieszaną + zmęczoną i zszarzałą z tendencą do łuszczenia w okolicach policzków i płatków nosa)- krem sprawdził się bardzo dobrze, skóra nabrała normalnego kolorytu a suche, łuszczące się miejsca odeszły w zapomnienie.<BR>Krem ma bardzo gęstą konsystencję (chyba jest także wersja w postaci fluidu/lotionu)jest bardzo odżywczy i co ważne bardzo wydajny - 30 ml które kupiłam w zeszłym roku w pażdzierniku wystarczy mi na powtórkę kuracji tej zimy.<BR>Polecam.<BR>

znakomity, ale...

Sięgnęłam po ten krem, nie mogąc poradzić sobie z wysychaniem skóry przez noc po głębokim peelingu. Niezależnie od ilości kremu nawilżającego nałożonego na twarz, rano budziłam się ze skórą ściągniętą do tego stopnia, że zaczynały tworzyć się w niej zmarszczki. Na podrażnioną skórę nie można nakładać normalnych kremów pielęgnacyjnych. W tej sytuacji "100%" sprawdził się ... w 100%!<BR>Rzeczywiście, pomaga on zabezpieczyć twarz na całą noc. Skóra rano jest elastyczna i wypoczęta. Krem jest dosyć gęsty w konsystencji, wchłania się raczej stopniowo (na tym polega jego działanie), więc na dzień nie polecałabym. Ale na noc - skuteczny. Może nawet za bardzo ... gdy tylko skóra zregenerowała się nieco, rano po zastosowaniu tego kremu budzę się z nieco spuchniętą twarzą. Za zaletę uznaję niewielkie opakowanie - tylko 30 ml, nie trzeba więc przepłacać bardziej, niż to konieczne. I jeszcze jeden mały minusik - jabłkowy zapach ... :(